knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online Farm Taktikleri, GB Kasma Yöntemleri
Bu Haberi 7821 Kişi Okudu

Knight Online Farm Taktikleri, GB Kasma Yöntemleri

Tüm zamanların en çok tercih edilen bilgisayar oyunlarından olan Knight Online, adeta yıllara meydan okurcasına popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir. Günümüzde milyonlarca aktif oyuncuya ev sahipliği yapan oyun her ne kadar geçmişte olduğu kadar ilgi görmüyor olsa da henüz popülerliğini tam olarak yitirmiş değildir. Bu kapsamda oyunda en çok tercih edilen ve pek çok oyuncunun başlangıç stratejisi olan farm, bilineceği üzere para kasma üzerine dizayn edilmiş bir başlangıç deneyimidir. Özellikle oyundan gerçek bir maddi kazanç elde etmek isteyen oyuncular için Knight online farm nasıl yapılır? Sorusunun cevabı son derece merak içerir. Knight Online deneyimini sağlam zeminler üzerine kurmak ve oyunda ilerleyen süreçte daha yüksek bir konuma erişmek isteyenler için de son derece önemli bir başlangıç stratejisi olan farm yapmanın etkili yolu bazı durumlara yeteri kadar dikkat etmek olacaktır. Knight Online farm için en iyi karakter, slot ve item tercihinde bulunmak doğru bir strateji belirlemek adına oldukça önemlidir.


Knight Online Cash Satın Al

 

Knight Online Farm Nedir, Ne İşe Yarar?

Knight Online deneyimini ilk kez yaşayacak olanlar ya da yıllar sonra oyun hakkındaki bilgilerini tazelemek isteyenler için öncelikli olarak Knight Online farm nedir? sorusuna cevap verilmelidir. Bilineceği üzere “farm” Türkçe “çiftlik” anlamına gelen bir kavramdır ve Knight Online’da da kullanımı gerçek anlamına benzerlik taşır. Özellikle savaş oyunlarında çok sık kullanılan kavramlardan olan farmın oyunlardaki anlamı da kısmen çiftçilik yapmaktır.

 

Bu kapsamda Knight Online Farm nedir? sorusuna cevap vermek gerekirse Knight Online bağlamında Farm: aktif ve büyük savaşlara katılmadan oyunda sahip olunan çarın gelişmesi, daha fazla levele sahip olması ya da para kazanmak amacıyla canavar kesilmesi anlamına gelir. Çoğunlukla yeni açılmış ya da oldukça eskide kalmış olan serverlarda veya acemi oyuncuların yoğun olduğu alanlarda gerçekleştirilen bu tarz bir oyun anlayışı, özellikle başlangıç aşamasında oyuncular tarafından en çok tercih edilen stratejidir.

 

Oyun başlangıcında farm yapma stratejisinin benimsenmesi oyuncular açısından pek çok avantajın elde edilmesini sağlar. Daha büyük savaşlara daha fazla item ve daha güçlü çar seviyesi ile girilmesine aracılık eden Knight Online Farm 2021 stratejileri ile  güçlü bir oyun deneyiminin yaşanması mümkündür. Aynı zamanda yüksek seviyelere erişerek oyundan maddi kazanç elde etmek isteyen oyuncular içi kazanç elde edebilme işlevine de sahip olan farm stratejisi ile kısa sürede etkili bir oyuncu haline dönüşmek mümkündür.

 

 

knight online farm

 

 

Knight Online Farm Yapmak İçin Tercih Edilmesi Gereken Araçlar 

Öncelikli olarak Knight Online Farm 2021 tercihinin oyun içerisinde bir strateji olduğu belirtilmelidir. Çoğunlukla oyuna daha az zaman ayıran ve savaşlara katılım gösterme konusunda daha önce yüksek düzeyde deneyim elde etmiş ve farklı stratejiler arayan oyuncular tarafından tercih edilen farm yapmak, düşünüldüğü basit prensipler üzerine dayanmaz. Etkili bir farm için oyuncuların doğru tercihlerde bulunması oldukça kritik bir önem arz etmektedir. 


Bu kapsamda Knight Online Farm 2021 yaparken doğru tercihte bulunmak ve etkili bir farm deneyimi yaşamak için dikkat edilmesi gereken durumlar ve araçlar şu şekilde sıralanabilir: 

 

  • Slot tercihinde bulunurken seri kesebilme potansiyeline sahip olan slotlara yönelim gösterilmelidir. 
  • Doğru bir karakter son hızla farm yapılmasını sağlayabilir. Dolayısıyla uzun menzilli vuruş özelliğine sahip olan karakterlere yönelim gösterilmelidir. 
  • İtem tercih ederken dikkatli davranılmalı ve tüm farm süreci boyunca sürecin doğru ve etkili bir şekilde yönetilebilmesini sağlayacak olan itemlere yönelim gösterilmelidir. 

 

Söz konusu durumlara dikkat edildikten sonra önemli bir tercihin yapılması gerekmektedir. 

 

Knight Online ile keyifli bir farm deneyimi yaşamak ve devasa savaşlara katılmadan önce çarını güçlendirmek isteyen oyuncuların temel olarak iki farklı farm yapma stratejisinden birini tercih etmesi gerekir. Aynı zamanda bu stratejilerin aynı anda kullanılabilmesi de mümkündür. Knight Online Farm 2021 kapsamında manuel ya da afk kalarak oyuncuların farm yapabilmeleri mümkündür. Her iki seçeneğin tercih edilmesi halinde ise özellikle afk ile farm yapma durumlarında yeteri kadar özen gösterilmesi gerekir. 


Knight Online İtem Satın Al

 

Knight Online Farm Yapmak İçin Slot Tercihi 

Oyun başlangıcını güçlü bir farm stratejisi ile kurgulamak isteyen oyuncular için en kritik tercih slot tercihidir. Farm için uyumlu bir slotun tercih edilmesi gerek başlangıç aşamasında gerekse farmın ilerleyen sürecinde oldukça kritik katkılar sağlar. Bu kapsamda Knight Online farm slotları arasında açık bir biçimde ön plana çıkan;

 

  • Hop Goblin 
  • Uruk Blade 
  • Hornet
  • Uruk Hai 
  • Uruk Tron 

 

Gibi slotların tercih edilmesi tavsiye edilir. Bu slotlar hızlı ve etkili bir farmın kapılarını aralayacağı gibi aynı zamanda farm kapsamında kârlı gelirin elde edilmesini de sağlayacaktır. 

 

 

 

 

 

Knight Online Farm Yapmak Karakter Tercihi 

Belirtilmiş olduğu gibi farm yaparken bir diğer önemli tercih de karakter tercihidir. Bu noktada çoğunlukla duygusal davranan oyuncuların farm için etkili işlevleri ve özellikleri bulunmayan karakterlere yönelim gösterdiği bilinir. Knight Online farm için en iyi karakter arayışında olan oyuncuların tercih edebileceği en etkili karakterler şüphesiz ki okçulardır. Afk ya da manuel farm fark etmeksizin farm yaparken okçu tercihinde bulunulması hayati bir önem taşır. 

 

 

Knight Online Farm Yapmak İçin İtem Tercihi 

Knight Online farm itemleri görece karakter ve slot tercihine göre çok daha az önem arz eder. Yine de bu noktada belli başlı durumlara yeteri kadar dikkat edilmesi başarılı bir farm süreci geçirmek adına son derece belirleyici olacaktır. Oyun başlangıcında farm stratejisini benimseyecek olan oyuncuların mp recovery item tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda bir diğer strateji öneme sahip olan item de rpr kağıdıdır. Daha az maliyetle ilerleyen süreçte potçulardan rpr yapmak adına rpr kağıtları bulundurmak önem arz eder. 

 

 

Knight Online Farm Taktikleri 

Knight Online farm taktikleri kapsamında iyi bir gelir elde etmek isteyenler için en doğru strateji yüksek drop elde etmek üzerine olmalıdır. Yüksek drop elde etmek için en makul yöntemse daha az level alınmasıdır. Aynı zamanda şartların uygunluk taşıması halinde farm slotlarına daha çok karakterle giriş yapılması tavsiye edilir. Knight Online farm taktikleri bir diğer önemli durum slot tercihinde bulunurken berkeserker, troll, ve stone golem gibi slotlara yönelim göstererek daha fazla gelir elde edilebilmesidir.


Knight Onlinr Goldbar Satın Al