knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Knight Online Güncel Npoints (Cash) Yükleme Nasıl Yapılır?
Bu Haberi 7876 Kişi Okudu

Knight Online Güncel Npoints (Cash) Yükleme Nasıl Yapılır?

En sevilen çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan Knight Online, birçok insan tarafından oynanmakta olup bu sayede oyun, yaygınlık kazanmaktadır. Dünyanın her yerinden pek çok insanın oynadığı Knight Online ile ilgili çeşitli sorular bulunmakta olup bunlardan biri de Knight Online npoint yükleme ile ilgilidir. 


Pek çok oyuncu, Knight Online’ı keyifli bir şekilde oynamak ve oyunda level atlamak adına çeşitli hususlara dikkat etmekte ve bu sayede oyunda kolay ve hızlı bir şekilde level atlama şansı elde etmektedir. Oyuncuların level atlamasına yardımcı olan unsurlardan biri de npointtir. Ama peki npoint nasıl ve hangi yöntemler dahilinde yüklenir? Temelde yüklemenin nasıl yapıldığına dair bilgi elde etmeden önce npointin ne olduğu ve ne amaçla kullanıldığının öğrenilmesi gerekmektedir. Peki ama npoint tam olarak nedir ve işlevleri nelerdir? Knight Online npoint nasıl yüklenir?


Knight Online Cash Satın Al


Knight Online Npoint


Npoint nedir ve ne amaçla kullanılır sorusu, pek çok oyuncunun aklında yer edinen sorulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Npoint, oyunda kullanılan dijital bir para birimidir ve oyuncuların, karakterlerini ve oyun deneyimlerini geliştirmesini olanaklı hale getirmektedir. 


Birçok insan, oyunu çok daha kaliteli bir şekilde oynamak ister. Knight Online ve bunun gibi oyunların tamamı, oyuncuların aktif olmasını ve düşmanlarını alt etmesini zorunlu hale getirmektedir. Bu nedenle oyuncular, çoğunlukla çeşitli nesne ve ögeleri, oyunda geçerli olan dijital para birimleri ile almaktadır. Bu bağlamda Knight Online oyuncuları da Knight Online npoint alma konusunda derinlemesine bir şekilde araştırma yaparak npoint sahibi olmak ve karakterlerini geliştirmeyi istemektedir. Peki ama npoint almak için yapılması gerekenler nelerdir? Npointler, tam olarak hangi işlevlere sahiptir?


Knight Online Npoint Alma


Npoint sahibi olan kişiler, mağazaya girerek istedikleri satın alma işlemlerini yapabilirler. Bu nedenle npointin çok işlevsel olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Peki ama Knight Online npoint alma konusunda yapılması gerekenler nelerdir? 


Çeşitli internet sitelerinde, npoint satışı yapılmakta olup oyuncuların, güvenilir web siteler üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Çeşitli farklı sayılarda npointler, toplu halde satışa sunulmakta olup oyuncular,buradan da temin edebilirler. Bu durumda karakterlerin gelişimi hızlanmakta olup oyuncunun level atlama hızı da artmaktadır. 


Knight Online İtem Satın Al


Knight Online Npoint Kodu


Npoint yüklemek için kullanılan ve 16 haneli, rakam ile harften oluşan bir kod olarak bilinen Knight Online npoint kodu, oyunda npointin aktifleşmesi adına gereklidir. Kupon ile birlikte oyuncular, çeşitli işlem basamaklarını takip ederek npointi oyunda kullanılabilir bir hale getirebilmektedir.


Knight Online Npoint Nasıl Yüklenir?


Birçok oyuncu, npoint yükleme konusunda derinlemesine bir şekilde araştırma yaparak yükleme işlemlerinin nasıl gerçekleşmesi gerektiğini öğrenmekte ve oyunda npointler ile birlikte çok daha aktif rol almaktadır. Çevrimiçi oyunların büyük bir kısmı, farklı dijital para birimleri üzerinden oyun nesne ve ögelerini satın alma konusunda oyunculara çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlardan biri olan npoint ile oyuncular, daha güçlü karakterler sahip olabilmek, daha hızlı level atlamak için Npoint yükleyerek oyunun imkanlarından yararlanabilirler. Peki ama Knight Online npoint nasıl yüklenir, bu konuda oyuncuların uygulaması gereken işlem basamakları nelerdir?


Npoint yükleme konusunda oyuncuların uyması gereken işlem basamaklarını genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

 

 • İlk önce nttgame in resmi sitesine sorunsuz bir şekilde giriş yapınız.
 • Açılan ekranda yer alan kısma kullanıcı adı ve şifrenizi yazınız ve giriş yapınız.
 • Açılan pencerede bulunan “Npoint” seçeneğini seçiniz.
 • Daha önce satın aldığınız ilgili kodu “ESN” bölümü seçip “Please Enter NTT ESN code” kısmına yazınız. 
 • “APPLY” seçeneğini seçip kod yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlayınız.


Yukarıdaki gibi sıralanabilen işlem basamakları ile birlikte oyuncular, ESN Kodu yükleme işlemlerini tamamlayabilmektedir. Bunun dışında farklı ödeme yöntemleri üzerinden de npoint yükleme yapılabileceğini hatırlatmakta fayda bulunmaktadır. 


Knight Online Npoint Yükleyemiyorum


Oyunda aktif bir şekilde bulunan pek çok oyuncu, Knight Online npoint yükleyemiyorum sorusu üzerinden çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Npoint yükleme konusunda sorun yaşanmasının pek çok farklı nedeni bulunmakta olup bu nedenlerin detaylı bir şekilde incelenmesi ve soruna yönelik çözümlerin sunulması kritik öneme sahiptir.


Kredi kartı ile npoint almaya çalışan ve sorun ile karşılaşan oyuncuların, kredi kartı alımlarında limit bulunduğunu bilmesi gerekmektedir. Kredi kartı ile npoint almak isteyen oyuncuların ilk ay için 1600 npoint alma hakkı bulunmakta olup sonraki aylarda bu limitin artış gösterdiği bilinmektedir.


Oyuncuların, Knight Online npoint yükleyemiyorum sorunu ile karşılaşması durumunda resmi site üzerinden ‘ticket’ atmaları son derece mantıklı olacaktır.


Knight Online Goldbar Satın Al Goldbar Sat

Knight Online Güncel Npoints (Cash) Yükleme Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online nasıl para yüklenir?

Npoint, GameSatış üzerinden üye girişi yaparak veya üyeliksiz olarak satın alınabilir. Knight Online Cash nereden alınır sorunuzun güvenilir yanıtı GameSatış’tan alışveriş yapmak için: 

 

 • www.gamesatis.com/knight-online-premium-cash sayfasına tıklayın.
 • Almak istediğiniz miktarın üzerine tıklayın. 
 • Açılan pencerede “Satın Al” butonuna tıklayın. 
 • Üye olmadan devam edecekseniz “Hemen Öde” diyerek isim, soyisim, eposta ve telefon bilgilerinizi girerek bir sonraki adımda kart bilgilerinizi girin ve ödemenizi tamamlayın. (Bu durumda kodunuz eposta adresinize teslim edilir.)
 • Üye girişi yaptıysanız GameSatış bakiyenize yükleme yapın ve “Bakiye ile Öde” seçeneğine tıklayıp işlemi tamamlayın. (Bu durumda kodunuz “Siparişlerim” kısmında görülür.)
 • Ardından www.nttgame.com adresine üye girişi yaptıktan sonra "Npoints" butonuna tıklayın. Açılan pencerede "Npoints Yükleyin" kısmına tıklayarak web sitemizden aldığınız kodu buraya yapıştırın.

Knight Online Npoint ne kadar?

Knight Online Npoint ne kadar sorunuzun tüm yanıtları aşağıdaki gibidir: 

 

 • 400 Cash (400 Npoints): 43,50 TL
 • 800 Cash (800 Npoints): 87,00 TL 
 • 1200 Cash (1200 Npoints): 130,50 TL
 • 1600 Cash (1600 Npoints): 174 TL
 • 2000 Cash (2000 Npoints): 217,5 TL
 • 2400 Cash (2400 Npoints): 261,00 TL 
 • 3200 Cash (3200 NPoints): 348,00 TL 


Fiyatlar dolar kuruna göre değişiklik gösterebilir buraya tıklayarak güncel Knight Online Npoints (Cash) fiyat listemizi görüntüleyebilir ve satın alım yapabilirsiniz. 

Npoint nasıl yüklenir?

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız Npointsin (Cash) oyun içerisindeki yüklemesini yapmak için 

 1. www.nttgame.com adresine tıklayın. 
 2. Giriş yapın.
 3. Üst kısımda yer alan Npoints butonuna tıklayın. 
 4. “Npoints Yükleyin” bölümüne tıklayın. 
 5. Kodunuzu gösterilen bölüme yazın.