knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online Hangi Serverda Başlamalıyım?
Bu Haberi 13323 Kişi Okudu

Knight Online Hangi Serverda Başlamalıyım?

Tüm zamanların en sevilen çevrimiçi MMORPG oyunları arasında yer alan Knight Online her ne kadar eski popülerliğine sahip olmasa da günümüzde hala önemli ölçüde ilgi görmektedir. Eskiden olduğu gibi Knight Online geniş kapsamlı ve kıyasıya rekabetin yaşandığı serverlara ev sahipliği yapmıyor olması nedeniyle pek çok oyuncu tarafından hangi serverda başlamalıyım sorusunun cevabı merak edilmektedir. Düzenli olarak yayınlanan serverlar, Knight Online’nın dünya genelinde en çok tercih edildiği dönemde sahip olduğu serverlara benzerlik göstermektedir ve bu kapsamda pek çok Knight Online sever için yeni alternatifler bulunduğu belirtilmelidir. 


Knight Online İtem Al Sat


Knight Online Serverı Seçerken Neler Dikkat Etmeli 


Belirtilmiş olduğu gibi tüm zamanların en çok tercih edilen MMORPG formatlı oyun olan Kinght Online, 2002 yılında demo beta sürümüyle oyun severlerle buluştuğu ilk günden itibaren dünya çapında sıra dışı bir ilgi görmüştür. Güçlü grafikleri, oyun içi etkileşim ağı, kolay oynanabilirlik, güçlü oyun deneyimi gibi özellikleri nedeniyle tercih edilen Knight Online hakkında son dönemde en çok merak edilen soruların başında Knight Online hangi serverda başlamalıyım 2021 sorusu gelmektedir. Özellikle eski dönemde efsane haline dönüşen serverların büyük oranda ölmesiyle birlikte pek çok oyuncu server tercihinde bulunurken dikkatli davranmasına olmuştur. 


Knight online hangi sunucu tercih edilmeli sorusuna bir cevap arayışında olan Knight severler için en doğru tercihte bulunmanın bazı kriterleri vardır. Knight Online serverları arasında tercihte bulunurken en çok dikkat edilmesi gereken durumlar şu şekilde sıralanabilir: 

 

  • Serverın doluluk oranı ve aktif oyuncu sayısı 
  • Serverın maliyet gereklilikleri 
  • Serverın açılış tarihi 
  • Serverın genel hatlarıyla sahip olduğu iletişim olanakları 
  • Serverın zorluk seviyesi


Genel hatlarıyla Knight Online hangi sunucu tercih edilmeli sorusu aranıyorsa belirtilen kriterleri özgünlükle karşılayan serverların tercih edilmesi tavsiye edilir. 


Aynı zamanda oyuncunun genel anlamda serverdan beklentileri de bu noktada en temel belirleyiciler arasındadır. Server içindeki sohbet durum, aktif oyuncu sayısının genel server oyuncu sayısına oranı ve benzeri durumlar çoğunlukla Knight Online severler açısından en kritik önem arz eden durumlardır ve dolayısıyla keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların hangi serverda başlamalıyım 2021 sorusuna cevap olarak bu tarz serverlara yönelmesi gerekir. 


Yeni Başlayanlar İçin En İyi Knight Online Serverları 


Knight Online hangi sunucu konusunda merak içerisinde olan yeni oyuncular için en doğru tercihte bulunmanın temel kriteri oyundan beklentilerin ne olduğudur. Oyunda sadece farm yapmak ve keserek devam etmek isteyenler için düşük zorlukta olan serverlar daha verimli sonuçlar vadederken etkileşim oranının yüksek olması ve daha dolu serverlarda yer almak isteyenler için zor serverlar daha verimli alternatifler sunar. 


Bu kapsamda hangi serverda başlamalıyım diyenler için en doğru alternatifin tamamen oyundan beklentilerle ilgili olduğu akıldan çıkarılmamalıdır. En yalın haliyle oyuna yeni başlayacak oyuncular tüm serverları en efektif şekilde değerlendirerek karar aşamasında doğru tercihe yönelmelidir.


Altar 


Yeni bir server olması nedeniyle tercih edilebilir. Bir çok etkinlik de gelmediği için, kesinlikle tercih etmekte yarar var. Özellikle oyunun başında GB alarak ve Premium destekleri ile bu serverda kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz. Ayrıca serverda Pazar sistemi ve diğer yenilikler yeni olduğundan daha başarılı olmak mümkün olacaktır.


Sirius


MMORG oyunlara yeni serverlarda başlamak kesinlikle çok daha avantajlı olacaktır. Daha eşit ortamlarda oyunu oynamak ve mücadele etmek çok iyi olacaktır. Server yeni olduğu için serverda zirveye çıkma hedefi olanlar için idealdir.


Vega


Vega ticaretine güvenenler için ideal bir server olabilir. Oyundaki en dolu serverlar sıralamasında hep zirveye oynamaktadır. Bu nedenle ticaret yapacaklar için idealdir.  Vega kesinlikle oyuna yeni başlayacaklar ya da oyunda server değişmek isteyenler için ideal bir tercih olacaktır.Knight Online Serverlar, USKO ve SteamKO Server Detayları
Knight Online 2021 yılında hangi serverda başlanır sorusuna yanıt bulmanız için tüm server isimleri ve özelliklerini listeledik. Başlangıçta en doğru seçimi yapabilmenizde bu içerik size mutlaka yardımcı olacak!


Knight Online GB Al Sat