knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Hapisten Kaçma Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım
Bu Haberi 8538 Kişi Okudu

Knight Online Hapisten Kaçma Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım

Knight Online’da bulunan hapis sistemi, oyuncuların cezalandırılmasını olanaklı kılan sistemlerden biri olarak bilinmekte olup pek çok oyuncu Knight Online hapisten kaçma konusunda derinlemesine bir şekilde araştırma yaparak hapisten nasıl çıkabileceklerini öğrenmeye çalışır. Hapisten kaçmanın nasıl yapıldığını bilmek isteyen kişilerin, ilk etapta hapis sistemi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması gerekmekte olup bu husus bir hayli önemlidir.

 

Çeşitli suçlar işleyen oyuncuların atıldıkları hapis, pek çok özelliği de bünyesinde bulundurur. Bilindiği üzere Knight Online, oldukça sistemli oyunlardan birisidir ve oyunda farklı özelliklere sahip pek çok yer ve nesne bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Knight Online hapis, oyuncuların bazı suçlarının cezalandırıldığı bir yer olarak bilinmekte ve oyunda önemli bir konumda yer almaktadır.


Knight Online Cash Satın Al

 

Knight Online Hapis
 

Knight Online’de oyuncular, genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen suçları işledikleri zaman hapse girmektedir:

 

 • Bilgisayarınızda illegal programlar açıksa hapse girebilirsiniz.
 • Oyun içi konuşmada ağır küfürler, karşı tarafa hakaretler ederseniz bunlar da hapse girmenize neden olabilir.
 • Oyuncuları birden fazla küfür ve hakaretler ile rahatsız ederseniz hapse gidebilirsiniz.

 

Bu ve bunun gibi hususların her biri, Knight Online hapse girme nedenleri kapsamında değerlendirilebilmekte olup oyuncuların yukarıdaki durumlardan uzaklaşması, hapse girmeyi engellemektedir. Hapse girilmesi durumunda oyuncuların Knight Online hapisten nasıl çıkılır sorusu kapsamında çeşitli işlemleri uygulaması ve bu işlemler ile hapisten çıkması gerekmektedir. 

 

 

Knight Online Hapse Neden Girilir?
 

Daha önce de belirtildiği gibi çeşitli nedenler, oyuncuların hapse girmesi ile sonuçlanır. Bunlardan bir kısmının bilgisayarda illegal programların açılması, ağır hakaretlerin edilmesi olarak sıralanması olanaklıdır. Bu durumların her biri, Knight Online hapis nedenleri olarak bilinmekte olup oyuncuların bunları yapmaması, hapse girmemelerini de sağladığı için kritik öneme sahiptir. Oyuncuların bu nedenle bu hususlara dikkat etmesi ve oyun kuralları çerçevesinde hareket etmesi gerekmektedir.

 

Oyuncuların hapse girmeleri, aslında oyun kapsamında yer alan bir ve oyun kurallarına aykırı hareket eden oyuncular için bir uyarı sistemi olarak düşünülebilir. Bu durum, oyuncuların kurallarına uygun bir şekilde hareket etmesini zorunlu kılar. Peki ama Knight Online’da bulunan hapis sistemi hakkında bilinmesi gereken ve oldukça önemli hususlar hangileridir?

 

knight online hapis alanı

 

 

Knight Online Hapis Hakkında
 

Knight Online, oyuna yeni giren ve yasaklı hareketleri yapan kişileri yasaklamak yerine ilk önce onları hapse atar. Bu nedenle Knight Online’da bulunan hapis sisteminin bir hayli önemli olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Birçok oyuncu, hapis sistemi hakkında bilgi sahibi olmadığı için çeşitli sorunlar yaşayabilmekte olup bu durumun engellenebilmesi için hapis sisteminin derinlemesine bilinmesi gerekmektedir.

 

Knight Online hapiste bulunan oyuncuların hapisten çıkabilmeleri için çeşitli adımları uygulaması gerekir. Knight Online hapse neden girilir sorusu kapsamında daha önce belirtilen hususlar ön plana çıkmakta olup hapse giren kişilerin, hapisten kaçabilmeleri adına belli başlı bazı yöntemler bulunur. Öncelikle ifade etmek gerekir ki hapisten kaçmak isteyen kişilerin bir miktar ücret ödemesi gerekir. Bu ücret ile alınan bir malzeme ile oyuncuların hapisten kaçma işlemlerini gerçekleştirmesi olanaklıdır. Bu malzemenin ne olduğu ve oyuncuların hapisten kaçmalarına ne gibi bir katkıda bulunduğu pek çok oyuncunun merak ettiği hususlardan biri olarak önemini korumaktadır. Peki ama Knight Online hapisten kaçma yöntemleri ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

 

 

Knight Online Hapisten Çıkma
 

Çeşitli nedenlerden ötürü hapse giren kişiler, hapisten nasıl çıkılacağı ile ilgili derinlemesine bir şekilde araştırma yapmakta ve hapisten kaçmanın yollarını bulmaya çalışmaktadır. Oyuncular, hapisten kaçmak için bir miktar para harcamak durumunda olduğu için bu hususun bilinmesi bir hayli önemlidir. Peki ama Knight Online hapisten çıkma işlemleri için hangi adımların uygulanması gerekir?

 

knight online punishment stick wing

 

 

Knight Online Hapisten Nasıl Çıkılır?
 

Knight Online hapisten çıkmak için genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen adımların uygulanması gerekir:

 

 • Punishment Stick+Wing eşyasını belirli bir miktar karşılığında satın alın.
 • Satın almış olduğunuz eşyayı, Punishment Stick+Wing’i (Warden) Kabal olarak adlandırılan Npc’ye verin.
 • Bu işlemleri sırası ile yapmanız durumunda Dragon Wing Voucher ile Punishment Stick adlı eşyaları kazanmış olacaksınız.
 • Ardından ilgili Npc’den hapisten çıkma görevini almalı ve görevi yerine getirmelisiniz.
 • Görevi tamamlayabilmek için Punishment Stick’i silah olarak kullanmalısınız.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen işlemlerin her biri, Knight Online hapisten çıkma kapsamında yer almaktadır. Hapisten ayrılmadan önce oyuncuların, Punishment Stick eşyasını çöpe atmaması bir hayli önemlidir. Bu nedenle hapisten çıkmak isteyen kişilerin, yukarıdaki gibi belirtilmiş hususlar dahilinde hareket etmesi ve işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi gerekmektedir.

 

Görevin tamamlanması ile birlikte oyuncuların (Warden) Kabal isimli Npc’ye dönmesi ve görevi teslim etmesi gerekmektedir. Bu işlem sonrasında görev başarılı bir şekilde tamamlanmış olacak ve ardından Punishment Stick adlı eşya kaybolacaktır. Oyuncuların gerçekleştirmesi gereken görevler kapsamında, hapiste bulunan canavarları ilgili eşya ile öldürmesi bulunur. Bu nedenle içeride yer alan canavarların her birinin öldürülmesi hapisten kaçmak için kritik öneme sahiptir.


Knight Online Goldbar ve Knight Online Cash GameSatış'ta!


Knight Online Goldbar Satın Al

Knight Online Hapisten Kaçma Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online hapisten çıkma kaç cash?

Knight Online hapisten kaçmak için PUS üzerinden “Punishment Stick + Feather” öğesini 999 Cash'e satın almanız gerekmektedir. Bu öğeyi aldıktan sonra size verilen görev dizinini tamamlamanız istenecektir. Görevi tamamladığınızda görevi teslim edebilmek adına takılı olan Stick'i çıkarıp inventory kısmına bırakmanız gerekir. Knight Online hapisten çıkma kaç cash sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Hapisten nasıl çıkılır Knight Online?

Knight Online hapisten çıkmak için bir görev dizinini tamamlamanız gerekmektedir. Kullanıcıların oldukça merak ettiği hapisten nasıl çıkılır Knight Online sorusunu adım adım sizlere anlatalım.

 

 • Power Up Store’da 999 Cash’e satılan Punishment Stick + Wing öğesini satın alıyoruz.
 • NPC [Warden] Kabal’a Punishment Stick + Wing eşyasını götürüyoruz.
 • NPC’ye teslim sonrasında size Punishment Stick ve Dragon Wing Voucher eşyaları verilecek.
 • Yine aynı NPC’den, hapisten çıkış görevini alıyoruz.
 • Punishment Stick eşyasını silah boşluğuna ekleyerek verilen görevi tamamlıyoruz.
 • Görevi tamamladığınızı bildirmek adına [Warden] Kabal NPC’sine geri dönüyoruz.
 • Hapisten çıkma işlemi başarıyla tamamlanarak, Punishment Stick eşyası otomatik olarak kaybolur.

Önemli not: Hapisten ayrılma görevini tamamlamadan kesinlikle Punishment Stick eşyasını çöpe atmayın.

Knight Online hapse neden girilir?

Knight Online davranış kurallarından bazılarını çiğnediğiniz takdirde hapis cezası alırsınız. Knight Online hapse neden girilir sorusunu maddeler halinde size listeleyelim.

 • Rahatsız Edici Yaratık Çekme
 • Makro Kullanımı

Detaylı bilgi için bu link üzerinden; www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct davranış kurallarının tamamına ulaşabilir, hangi durumlarda nasıl ceza alacağınızı öğrenebilirsiniz.