knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online Irk Değiştirme Nasıl Yapılır? NTS Basma İşlemi
Bu Haberi 12441 Kişi Okudu

Knight Online Irk Değiştirme Nasıl Yapılır? NTS Basma İşlemi

Bilindiği üzere Knight Online, temelde kontrol edilebilen iki farklı ırka sahiptir ve bu ırklardan biri, oyun başlangıcında tercih edilir. Knight Online ırk değiştirme kapsamında bu hususun bilinmesinin büyük bir öneme sahip olduğunu ifade edebiliriz. Knight Online’de yer alan ırklar temelde iki adettir ve bunlar Karus ve El Morad olarak sıralanabilir. Oyuncuların bu ırklardan istediklerini seçmesi ve ardından karakter seçme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir.

 

Oyunda bulunan her bir ırkta temelde 6 karakter bulunduğu için ırk tercihinde bulunan oyuncuların, karakterlerini de seçmesi gerekir. Oyuncuların seçebilecekleri altı karakter, farklı özelliklere sahiptir ve bu ırklar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:


Knight Online Premium Cash Satın Al

 

 • Rogue (Okçu, suikastçı)
   
 • Warrior (Savaşçı)
   
 • Magician (Büyücü)
   
 • Kurian
   
 • Porutu
   
 • Priest (Rahip / ruhban)

 

Bu karakterler, sahip oldukları özellikler bakımında oyuncuların farklı alanlara yoğunlaşmasını mümkün kılmaktadır. Söz gelimi Rogue karakteri, hız ve yeteneği ile öne çıkan ve bu alanda fark yaratan bir karakterdir. Bunun yanı sıra Warrior, oyundaki tank karakteri olarak bilinmekte olup boss öldürüleceği zaman bu karaktere büyük bir ihtiyaç duyulur. Knight Online ırk değiştirme nasıl yapılır sorusu kapsamında, oyuncuların ırklar ile ilgili bu bilgileri öğrenmesi, ırk değişim işlemlerinin çok daha bilinçli bir şekilde yapılmasını olanaklı hale getirir.

 

 

Knight Online Irk Değiştirme Nedir?

Bilindiği üzere oyuna, bir ırk ve karakter seçerek başlanmakta ve seçilen ırk üzerinden oyundaki görevler yapılmaktadır. Bu noktada bazı oyuncular, Knight Online ırk değiştirme nasıl yapılır sorusu üzerinden çeşitli sorgulamalara gitmekte ve ırk değiştirme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışmaktadır. 

 

Gerekli işlemlerin sırası ile uygulanması sonrasında oyuncular, başarılı bir şekilde ırk değiştirme işlemlerini gerçekleştirerek karşı ırka geçmektedir. Oyuna hakim olan pek çok kimse, her ırkta görevlerin farklı alanlardan alınma vb. pek çok hususun farklılık gösterdiğini bilir. Irklar ve sınıf seçimleri, oyuncuların oyunun ilerleyen aşamalarında fark yaratacak eylemlerde bulunması adına bir hayli önemlidir. Bu nedenle ırk seçimi konusuna dikkat edilmesinin gerekli olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Peki ama Knight Online ırk değiştirme kaç cash? Irk değiştirmek isteyen oyuncuların uygulaması gereken ve oldukça önemli işlem basamakları neler?

 

 

knight online ırk değiştirme

 

 

Knight Online Irk Değiştirme Kağıdı

Knight Online’de ırk değiştirmek isteyen kişilerin, ırk değiştirme kağıdına sahip olması gerekmektedir. Irk değiştirme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için bu kağıt kritik öneme sahiptir. Bu bağlamda Nation Transfer, ırk değişimini sağlayan parşömen olarak bilinmekte ve belirli kriterlerin sağlanması durumunda ırk değişiminin gerçekleştirilmesini olanaklı hale getirmektedir. Knight Online ırk değiştirme kağıdı, 1,599 Npts karşılığında satın alınabilen bir itemdir ve ırk değiştirebilmesi için oyuncuların bu itemi değerinde satın alması gerekmektedir.

 

 

Knight Online Irk Değiştirme Hakkında

Knight Online ırk değiştirmenin, birçok oyuncu tarafından gerçekleştirilen eylemlerden biri olduğunu ifade etmek gerekmektedir. El Morad ve Karus olarak adlandırılan iki ırktan herhangi biri seçilerek oyuna başlanmakta olup gerekli şartların yerine getirilmesi durumunda ırk değişim işlemleri yapılarak karşı ırka geçirilir. Peki ama ırk değiştirme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde yapılması için hangi işlem basamaklarının uygulanması gerekir? Irk değiştirme kağıdı, ne kadara satın alınır?


Knight Online İtem Al Sat

 

 

Knight Online Irk Değiştirme İşlemleri

Knight Online kapsamında bulunan eylemlerden biri olan Knight Online ırk değiştirme 2021 işlemleri, genel olarak aşağıdaki işlem basamakları üzerinden gerçekleştirilir:

 

 • Kaishan’a giderek ırk değiştirme kağıdını aktif hale getiriniz.
   
 • Parşömenin aktif hale gelmesiyle birlikte kağıdın 1 günlük kullanım süresi bulunur ve kağıt, bu süre içerisinde satılmaz.
   
 • Kağıdın süresi dolmadan kullanılması gerekir, aksi halde kullanılmaz bir hale gelir.
   
 • Parşömeni kullanmak için klandan çıkmanız gerekir.
   
 • Eğer klan lideriyseniz klanı dağıtmanız, parşömeni kullanabilmeniz için bir zorunluluktur. Bu koşulların her biri dört karakter için de geçerlidir ve karakterlerden herhangi birinin bu duruma uymaması, ırk değişiminin gerçekleştirilmesini olanaksız hale getirir.
   
 • Irk değiştirme işlemlerinden önce mutlaka aktif arkadaş listenizi silmelisiniz. Üzerinde görevler bulunuyorsa bunları da iptal etmeniz oldukça önemlidir. Belirlenen koşulların yerine getirilmemesi, ırk değişimi sonrası çeşitli problemler yaşamanıza neden olabilir.
   
 • Eğer kralsanız veya krallığa adaysanız, bununla birlikte hesabınızdaki herhangi bir karakter bu durumda bulunuyorsa parşömen kağıdını kullanmanız mümkün değildir.
   
 • Transferring Nation-Move out seçenekleri üzerinden ırk değiştirme ekranına giderek işlemlerinizi bu ekran üzerinden yapabilirsiniz. 
   
 • İlgili ekranda karakterin saç, yüz özellikleri ve cinsiyeti bulunmakta olup bu özellikler seçilebilir. Seçimlerin onaylanması ile birlikte oyun sizi oyundan atacak ve siz yeni ırkınıza ulaşmış olacaksınız.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen işlemlerin her biri, Knight Online Nation Transfer kapsamında yer almakta olup oyuncular, bu işlemleri sırası ile yaptıklarında ırk değişimini sorunsuz bir şekilde tamamlamış olacaktır. Bu nedenle ırk değiştirmek isteyen kişilerin, işlemler ile ilgili derinlemesine bir şekilde bilgi sahibi olması oldukça önemlidir.

 

 

knight online national transfer

 

 

Knight Online Irk Değiştirme Kağıdı Ne Kadar?

Bilindiği üzere Knight Online’de ırk değiştirme işlemleri için oyuncuların Knight Online ırk değiştirme kağıdı satın alması gerekir. Bu parşömen satın alınmadığı sürece ırk değiştirme işlemlerinin yapılamayacağının bilinmesi gerekir. Peki ama ırk değiştirme kağıdı ne kadar, oyuncular ne kadar Npts karşılığında bu kağıdı satın alabilir?

 

Irk değiştirme kağıdı 1,599 Npts üzerinden satılmakta ve oyuncular, parşömenin bedelini ödeyerek bu kağıda sahip olarak ırk değiştirme işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme şansı elde etmektedir. 

 

 

Knight Online Irk Değiştirenler için CZ Görevi

Oyuncuların ırk değiştirme sonrasında gerçekleştirecekleri cz görevlerinin neler olduğu, pek çok insan tarafından merak edilmekte ve konu üzerine detaylı araştırma yapılmaktadır. Knight Online ırk değiştirince görevler neler olur ve bunun gibi soruların her biri, oyuncuların araştırma yapmalarına neden olmaktadır. 

 

Irk değiştirmeden evvel cz chat görevini yapmış olan kişilerin, ırk değişimi sonrasında aşağıdaki gibi sıralanabilen görevlerin olduğu sayfayı göreceklerini ifade etmek olanaklıdır:

 

 • Marquis of Lost Glory
   
 • Devil 12 Prince Sitri 
   
 • Devil 11 Duke Gusion 
   
 • Devil 10 President Buer
   
 • Devil 9 Satan Paimon 
   
 • Devil 8 Count Barbatos 
   
 • Devil 7 Marquis Amon 
   
 • Devil 6 Count Valefor 
   
 • Devil 5 President Marbas 
   
 • Devil 4 Great Marquis Gamygyn 
   
 • Devil 3 Prince Vassago 
   
 • Devil 2 Archduke Agares 
   
 • Devil 1 Great Devil Bael 
   
 • Demon's Leader Asmodeus 

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen görev listesi, Knight Online ırk değiştirince görevler sayfasında yer almakta olup oyuncular, cz chat görevlerini sondan başlayarak yerine getirebilmektedir. Bu görevlerin sırası ile uygulanması sonrasında oyuncular, hızlı bir şekilde level atlama şansına erişmekte olduğu için Knight Online görevlerinin bir hayli önemli olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

 

Bilindiği üzere Knight Online, level sistemine sahip oyunlardan biridir ve bulunulan levellerin geçilmesi, bir sonraki levele ulaşılabilmesi adına bir hayli önemlidir. Bu nedenle yukarıdaki gibi sıralanması olanaklı cz chat görevlerinin, yeni ırkında sorunsuz bir şekilde seviye atlamak isteyen kişiler için bir hayli önemli olduğunu ifade etmek mümkündür. Oyunda aktif olarak yer almak ve bir sonraki zorlu seviyeye atlamak için cz chat görevleri olarak adlandırılan görevleri sırası ile tamamlayabilir, bu sayede seviye atlama işlemlerini gerçekleştirerek oyunda önemli bir konumda bulunma şansı elde edebilirsiniz.


Knight Online Goldbar Satın Al

Knight Online Irk Değiştirme Nasıl Yapılır? NTS Basma İşlemi Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online Nation Transfer kaç cash?

Knight Online Nation Transfer, PUS üzerinden 1.599 Cash ile satın alınabilir. Nation Transfer adı ile Power up Store üzerinde bulabileceğiniz ırk değiştirmenize olanak sağlayan itemi, yetkili satıcı GameSatış üzerinden hemen teslim 1600 Cash satın alarak edinebilirsiniz. Knight Online Nation Transfer kaç cash, Nation Change Scroll kaç cash soruları kısaca bu şekilde yanıtlanabilir.

Irk değiştirince görevler sıfırlanıyor mu?

Knight Online ırk değiştirme sonrası bütün görevler sıfırlanmaz. Irk değişikliği işlemi sonrasında yalnızca Chat görevleri sıfırlanır. İnternette sıkça sorulan Knight online ırk değiştirince görevler sıfırlanıyor mu sorusuna hepsi değil şeklinde yanıt verebiliriz. Chat görevleri dışında diğer görevler sıfırlanmaz.