knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online JR Saatleri, USKO ve SteamKO Güncel 2022
Bu Haberi 7970 Kişi Okudu

Knight Online JR Saatleri, USKO ve SteamKO Güncel 2022

Tüm zamanların en iyi video oyunları arasında gösterilen Knight Online pek çok kıyasıya mücadeleye ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle oyun içi görevler oyundan yüksek düzeyde keyif almak isteyen oyuncuları kıyasıya bir rekabetin içerisine sokuyor olmakla birlikte aynı zamanda haftalık düzenlenen etkinlikler de benzersiz savaşların gruplar ve ırklar arasında yapılmasına zemin hazırlar. “Castle Siege War”, “UTC”, “Krowaz”, “Chaos” ve “Border Defance War” gibi etkinlikler oyuncular tarafından en çok ilgi gören etkinlikler olmakla birlikte “Juraid Mountain” etkinliği her bir oyuncu için ekstra bir öneme sahiptir. Knight Online JR etkinliği, Human ve Karus ırklarının benzeri olmayan bir mücadeleye girişmesine ev sahipliği yapıyor olması nedeniyle çok tercih edilmesinin yanı sıra etkinlik sonunda elde edilen kazanımlar, oyuncuların bu etkinliğe yüksek düzeyde ilgi göstermesinin bir diğer sebebidir. Knight Online severler tarafından Juraid Mountain etkinliği kapsamında en çok merak edilen durum ise Knight Online jr saatleri ve hangi günler olduğudur.


Knight Online Cash Satın Al

 

Knight Online JR Nedir? 

Öncelikli olarak Knight Online JR etkinliğinin ne olduğuna bakılacak olursa, JR etkinliğin klasik bir Knight Online mücadelesini doruklarda yaşanabilmesine aracılık ettiğini söylemek mümkündür.. Tam olarak açılımı Juraid Mountain olan etkinlik, kayıt işlemlerinin tamamlanmasından 10 dakika sonra başlar ve kıyasıya mücadele Deva Bird isimli canavarın öldürülmesiyle sonlanır. Etkinlik sonunda oyuncuları oldukça verimli hediyeler beklediği gibi önemli düzeyde level kazanımı da sağlanabilir.

 

Knight Online jr saatleri 2022 kapsamında belirlenen süre içerisinde oyuncuların etkinliğe katılım için başvuru yapmaları gerekir. Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından Human ve Karus ırklarında 8 oyuncunun oluşturduğu topluluklar karşılık olarak, kıyasıya bir mücadeleye giriş. Etkinlik kapsamında temel amaç; ilk 3 odanın içerisinde yer alan tüm yaratıkların başarıyla öldürülmesidir. 3 oda tamamen boşaltıldıktan sonra 4. Odaya geçiş yapılır. 

 

Oyuncuları 4.odada bekleyen sürpriz ise Deva Bird isimli ultra güçlü canavardır. 4.odaya geçiş yapabilme başarısına ulaşan 8 kişilik Human ya da Karus ekibi, bu canavarı da öldürerek etkinlikten galibiyetle ayrılabilir. Her iki takımın Knight Online jr saatleri kapsamında etkinliğe katılım göstererek 3 odada bulunan tüm canavarları öldürmesi ve 4.oda da hiçbir takımın Deva Bird canavarını öldürememesi halinde ise kazananı kill sayıları belirler.

 

 

knight online jr

 

 

Knight Online JR (Juraid Mountain) Etkinliğine Nasıl Girilir? 

Juraid Mountain etkinliğine katılım göstermek isteyen oyuncuların başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekir. Etkinliğe katılım için en önemli ve ilk belirleyici Knight Online güncel jr saatleri kapsamında, etkinliğin açıldığı süre içerisinde başvuruların yapılmış olmasıdır. Human ve Karus ırklarından ayrı ayrı 8 oyuncunun katılım göstereceği etkinlik, başvuru işleminin tamamlanmasının ardından 10 dakika sonra başlar. 

 

Knight Online jr saatleri gözetilerek etkinliğe katılım gösterecek oyuncuların takip etmesi gereken yol haritası şu şekildedir: 

 

 • Öncelikli olarak Eslant haritasına geçiş yapılmalıdır. 
 • Bu haritada Belldan ya da Rugur isimli NPC’ler bulunmalıdır. 
 • NPC’ler aracılığıyla kayıt işlemleri tamamlanmalıdır. 

 

Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından belirtilmiş olduğu gibi 10 dakika içerisinde etkinlik başlayacaktır ve dolayısıyla oyuncuların bu süre içerisinde tüm hazırlıkları yapması beklenir. 


Knight Online İtem Satın Al Sat

 

 

Knight Online JR Etkinliği Giriş Şartları ve Deneyim Puanı Kayıpları

 

Tüm etkinliklerde olduğu gibi Knight Online JR etkinliğine dahil olabilmek ve Human-Karus ırkları arasında gerçekleşen mücadelede yerlerini alabilmek adına oyuncuların bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Söz konusu şartları tamamlayan bütün oyuncuların bu etkinliğe katılım göstermesi ve Karus-Human ırkı arasında gerçekleşen mücadeleye dahil olması mümkündür.

 

Söz konusu etkinliğe giriş yapabilmek için oyuncuların sağlaması gereken şartlar ve giriş yapıldıktan sonra kaybedilecek deneyim puanları şu şekildedir: 

 

 • 70 seviye ve üzerinde olmak 
 • Knight Online jr saatleri kapsamında kayıt yaptırmak 
 • Etkinliği kazanan tüm oyuncular belirli bir miktar deneyim puanı kaybeder. 80. Seviye ve üzerinde olan tüm oyuncular arasında Premium olanlar 14.9 Milyon deneyim puanı kaybederken Premium olmayan 80 seviye üzeri oyuncular ise; 21 Milyon deneyim puanı kaybeder. 
 • 70 ile 80 seviye arasında olan oyuncular ise %1 oranında deneyim puanı kaybetmektedir. 

 

Son derece esnek şartlara sahip olan etkinliğe katılım göstermek için Knight Online jr saatleri ve gününün doğru şekilde tespit edilmesi ve etkinliğe giriş yapılması tavsiye edilir. 

 

 

ko jr 1 ko jr 2 ko jr 3 ko jr 4 ko jr 5

 

 

Knight Online JR Etkinlik Saatleri 

Belirtilmiş olduğu gibi etkinliğe katılım gösterebilmek için Knight Online güncel jr saatleri kapsamında kayıt yapılması gerekir. 70 seviyeyi geçen her oyuncunun kolaylıkla kayıt yaptırabileceği bu etkinliğe giriş saatleri UsKo ve SteamKo’da farklılık göstermektedir. Bu kapsamda etkinlik başlama ve bitiş saatleri her ikisi için de şu şekilde sıralanabilir:

 

 • SteamKo Etkinlik Saatleri: Gece 02:40 saatinde başlar Öğlen 13:40 saatinde biter. 
 • UsKo Etkinlik Saatleri: Gündüz 07:40 saatinde başlar ve gece 22:40 saatinde biter.

 

Knight Online güncel jr saatleri kapsamında olan bu zaman dilimleri içerisinde oyuncuların etkinlik için ilgili NPC’ye giderek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

 

 

ko jr etkinliği

 

 

Knight Online Juraid Mountain Etkinliği Ödülleri 

 

Knight Online jr saatleri 2022 kapsamında 70 seviyeyi geçen her oyuncunun kayıt yaptırması ve etkinlik sonucunda başarıya ulaşması halinde elde edeceği ödüller şu şekildedir: 

 

 

 

Seviye 

 

Kazanan Ödülü

 

70-72

 

2 adet Green Gem

 

73-74

 

2 adet Blue Gem

 

75-76

 

2 adet Yellow Gem

 

77-78

 

2 adet Red Gem

 

79+

 

2 adet Silver Gem
 

 

Kaybeden takımların her bir oyuncusu 1 adet Black Gem ile ödüllendirilir!

 

 

 

Bu ödüllerin yanı sıra başlangıçta belirtilmiş olduğu gibi kazanan oyuncular içerisinde olan 80’den düşük seviyeli oyuncular %1 Exp kaybederken, 81+ seviye olan oyuncular arasında Premium olmayanlar; 21 milyon, Premium olanlar; 15 milyona yakın Exp kaybeder.


Knight Online Goldbar Al Sat

Knight Online JR Saatleri, USKO ve SteamKO Güncel 2022 Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online sabah JR si kaçta?

Knight Online sabah JR saati USKO için 07:40’tır. SteamKo serverlarında ise ilk JR etkinliği öğlen 13:40’ta başlıyor. USKO serverında 22:40 saatinde 2. JR etkinliği başlarken, SteamKO serverında gece 02:40 saatinde aktif oluyor. Yaklaşık 35 dakika süren etkinliğe her gün katılım sağlayabilirsiniz. Knight Online sabah JR si kaçta sorusunu kısaca sizler için yanıtladık.

Knight Online JR ye nasıl girilir?

Knight online JR etkinliğine giriş için yapılması gerekenleri size maddeler halinde anlatalım. Knight Online JR etkinlik saatlerinde, katılım göstermek isteyen oyuncuların yapması gerekenler sırasıyla şu şekildedir:

 

 

 • Öncelikle Eslant haritasına geçiş yapılmalıdır.
 • Bu haritada yer alan Belldan ya da Rugur isimli NPC’leri bulunmalıdır. 
 • NPC’lerden kayıt yaptırılmalıdır.
 • Kayıt sonrasında 10 dakika içinde etkinlik başlar.
 • Bu süre içerisinde oyuncuların hazırlıkları tamamlaması gerekir.

Knight Online JR ye nasıl girilir? sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.