knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Knight Online Karakter Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2022
Bu Haberi 15793 Kişi Okudu

Knight Online Karakter Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2022

Knight Online karakter silmenin yapılıp yapılmadığı pek çok oyuncu tarafından merak edilen hususlardan biridir. Yanlışlıkla açılan bir karakterin akıbetinin ne olacağına dair gerekli bilgilerin edinilmesi, oyuncuların çok daha profesyonel bir şekilde oyun oynamasını olanaklı hale getirmektedir. Bu nedenle Knight Online karakter silme nedir ve yapılabilir mi sorusunun kritik öneme sahip olduğunu ifade etmek mümkündür.

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi edinebilmek amacıyla karakter silmenin ne olduğunun anlaşılması gerekmektedir. Peki Knight Online karakter silme 2022 nedir, oyuncuların karakter silme işlemlerini yapması olanaklı mıdır?

 

Knight Online Karakter Silme Nedir?
 

Knight Online’de, birçoklarının bildiği üzere farklı özelliklere sahip pek çok karakter bulunur. Oyuncular, oyuna başlarken ırklarını seçtikten sonra karakterlerini de seçer ve oyunda aktif bir şekilde bulunmaya başlar. Bu noktada, özellikle oyuna yeni başlayanlar, Knight Online karakter nasıl silinir sorusunu sormakta ve konu ile ilgili detaylı bilgi edinmeye çalışmaktadır. 

 

Bazı durumlarda yanlışlıkla karakter açılabilir ve oyuncular bu karakteri silmek ister. Peki ama karakter silme işlemleri, Knight Online dahilinde gerçekleştirilebilen bir eylem midir?

 

Knight Online Karakter Silme Yapılabilir mi?
 

Oyuncuların doğrudan karakter silme işlemlerini yapamayacaklarını ifade etmek gerekir. Oyunda karakter silmeyi doğrudan yapan bir araç bulunmamakla birlikte Knight Online karakter nasıl silinir sorusu kapsamında karakterlerin character seal scroll işlemleri ile bir yüzüğe hapsedilip slot kısmından çıkarılabileceğini söyleyebiliriz. Bunun için oyuncuların character seal scroll işlemlerini bilmesi ve gerekli adımları sırası ile uygulaması gerekir.

 

 

Knight Online Character Seal Scroll
 

Knight Online character seal scroll nedir kapsamında bu işlemin, kullanılmayan karakterin yüzüğe hapsedilerek slottan çıkarılması olduğunu belirtmek mümkündür. Bu işlem Knight Online ring basma olarak da bilinmekte olup belirli bir ücret karşılığında oyuncular ring basma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Peki ama oyuncular hangi işlem basamakları dahilinde ring basma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme şansı elde etmektedir?

 

 

knight online cash satın al

 

Knight Online Character Seal Scroll Nasıl Yapılır?

 

Knight Online’de bulunan ring basma işlemi aslında kullanılmayan karakterin takas edilebilmesini mümkün kılan bir işlemdir. Oyunda doğrudan karakter silme gerçekleştirilemediği için ring basma uygulamaları, karakter silme konusunda oyuncuların kullanabildikleri işlem olarak bilinmektedir. Peki ama Knight Online ring basma konusunda oyuncular, hangi işlem basamakları aracılığı ile karakterlerini takas edebilir?

 

Ring basma işlemlerinde, oyuncuların uygulaması gereken adımlar, genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 

 • Oyuncu “Inn Hostess (banka)” alanına gitmeli ve işlemleri buradan devam ettirmelidir.
   
 • Inn Hostess’e gelen oyuncu sağ tıklayarak işlemlerini sürdürmelidir.
   
 • Bu alanda yer alan Character Seall / Cancell butonu seçilmeli ve ardından devam edilmelidir.
   
 • Açılan pencerede bulunan “Character Seal and Unseal” butonlarının tıklanması gerekir.
   
 • Pencerede bulunan alandaki “Cypher ring” butonu seçilmeli ve kutucuğa sürüklenmelidir.
   
 • Adımların uygulanması sonrasında sırasıyla OK ve Confirm butonları seçilmeli.
   
 • Mevcut olan karakter ve boş slotlar, Unseal Character alanında görülmektedir. Oyuncular boş slotların herhangi bir yerine tıkladıktan sonra “Cypher ring” kısmında bulunan karakter, boş slotlara yan karakter olacak şekilde eklenecektir.

 

Yukarıdaki işlemlerin her biri, Knight Online ring basma işlemleri olarak bilinmekte olup oyuncular, bu işlemleri uygulayarak kullanmadıkları karakterleri ringe ekleyebilmekte ve slottan çıkarabilmektedir. Daha önce de ifade edildiği üzere Knight Online’de karakterlerin doğrudan silinmesini mümkün kılan bir seçenek bulunmadığı için oyuncuların karakter silme işlemini ring basma üzerinden gerçekleştirmesi bir zorunluluktur. 

 

knight online ring basma


Knight Online Character Seal Scroll Kaç Cash?


Knight Online Character Seal Scroll kaç cash sorusu oyuncuların büyük bir çoğunluğunun merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Knight Online Character Seal Scroll satın alabilmek için 2800 cashiniz olması gerekmektedir. 

 

Knight Online Character Seal Scroll için Premium Gerekli Mi?

 

Karakter silme konusunda oyuncular, oldukça farklı hususlar üzerinden soruşturmalar gerçekleştirmekte olup oyuncuların merak ettikleri hususlardan biri de ring basma için premium gerekli olup olmadığıdır. Öncelikle belirtmek gerekir ki ring basma işlemleri için premium gerekmez. Fakat üyelerin Character Seal Scroll olarak adlandırılan scrollu satın alması ve bu scroll ile işlemlerine devam etmesi bir zorunluluktur.

 

Knight Online Ring Basmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Knight Online ring basmadan önce oyuncuların bazı konuları bilmesi ve ring basma işlemlerini ona göre yapması gerekir. Knight Online karakter silme 2022 konusunda bilinmesi gerekenleri genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

 

 • Belirli bir Npts karşılığında Character Seal Scroll satın alınmakta ve bu scroll ile ring basma gerçekleştirilmektedir.
   
 • Oyuncular, daha önce de belirtilen adımlar üzerinden karakterlerini yüzük içerisine sıkıştırma şansı elde etmektedir.
   
 • Ring içerisinde yer alan karakterler takas edilebilir niteliğe ulaşmaktadır.
   
 • Takas edilecek olan karakterin üzerinden hiçbir şekilde eşya bulunmaması gerekmektedir.
   
 • Karakter üzerinde para bulunuyorsa eğer bu para, karakterin takas edildiği kişiye gitmektedir. Bu nedenle takas işlemleri öncesinde karakterin üzerinde bulunan her şeyin alınması gerekmektedir.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen hususların her biri, Knight Online karakter silme 2022 kapsamında yer almakta ve oyuncular, belirtilen hususlara dikkat ederek karakter silmeyi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Character Seal Scroll dışında karakterleri doğrudan silmek olanaklı değildir.


Kngiht Online Goldbar Satın Al

Knight Online Karakter Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2022 Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online Karakter Nasıl Silinir?

Knight Online karakter silme işlemine izin verilmemektedir. Oyunda açmış olduğunuz karakteri silmenize, oyun izin vermiyor. Ancak içerik detayında da anlattığımız gibi karakterinizi ringe basabilir, GameSatış üzerinden Knight Online Cypher Ring sayfası üzerinden satışını gerçekleştirerek elden çıkarabilirsin. Böylelikle hem karakteri silmiş olur hem de para kazanabilirsin.

Knight Online Character Seal Scroll Kaç Cash?

Knight Online Character Seal Scroll kaç cash sorusu oyuncuların büyük bir çoğunluğunun merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Knight Online Character Seal Scroll satın alabilmek için 2800 cashiniz olması gerekmektedir.