knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Knight Online Oyun İçi Etkinlik Detayları, Ödülleri 2022
Bu Haberi 3016 Kişi Okudu

Knight Online Oyun İçi Etkinlik Detayları, Ödülleri 2022

Maceraya atılarak en iyi MMORPG deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların yıllardır vazgeçemediği oyunların başında Knight Online aradan geçen yıllara rağmen son derece yoğun bir ilgi görmektedir. Günümüzde yüz binlerce aktif oyuncuya ev sahipliği yapan oyunda benzeri olmayan deneyimler yaşamanın en temel araçlarından biri de etkinliklerdir. Düzenli olarak güncellenen ve revize edilen Knight Online etkinlikleri olduğu gibi yıllardır süregelen etkinlikler de yine Knight Online oyuncularının sıra dışı deneyimler yaşamasına aracılık eder. Etkinliklerin genel amacı oyun içi etkileşim ve deneyimin arttırılması olsa da Knight Online etkinlik ödülleri kapsamında verilen ödüller, oyuncuların rakiplerine karşı daha da güçlenmesini sağlar. Dolayısıyla Knight Online etkinliklerinin Knight Online severlere sunduğu pek çok ayrıcalıklı olanak olduğu belirtilmelidir. 


Knight Online Cash

 

 

Knight Online Etkinliği 2022

Oyuna ara vermiş olmasına karşın geri dönüşe hazırlanan ya da ilk kez Knight Online oynama deneyimini yaşayacak olanlar için Knight Online etkinlikleri 2022 şu şekildedir: 

 

 

Draki’s Tower Etkinliği 

Oyuncuların en sevdiği ve en çok tercih ettiği etkinliklerden olan Draki’s Tower etkinliği ile boyut kapısından istilaya gelen Draki ordusunun durdurulması amaçlanır. En iyi ve etkileyici Knight Online etkinlikleri arasında olan Draki’s Tower etkinliği oyunculara büyüleyici anlar vadetmektedir. 

 

 

 

 

Detaylar 

Draki’s Tower etkinliğinde toplamda 5 katta var olan tüm canavarların kesilmesi gerekir. Her bir katta kesilen canvarlardan sonra gelen BOSS’lar oyuncuların işini zorlaştıracak olsa da bir sonraki kata geçerek etkinlikte ilerlemek için o katta yer alan BOSS’un öldürülmesi gerekir. Zamanın da son derece ön planda olduğu bu etkinlikte olabildiğince hızlı davranmak ve çabucak etkinlik tamamlanmalıdır. 

 

Etkinliğe Giriş

Her gün düzenli olarak Türkiye saatiyle 18:00’de sıfırlanan Draki’s Tower etkinliğine katılım göstermek için Karusların Luferson Castle’da giderek Draki Rift ışınlanma kalesini kullanmaları gerekir. El Moradlar ise El Morad Castle’da bulunan aynı isimli ışınlanma kalesinden etkinliğe katılım sağlayabilir. 

 

Ödüller 

Draki’s Tower etkinliği kapsamında ilk 10 sıraya giren oyuncuların oldukça verimli ödüller kazanabileceği belirtilmelidir. Etkinliğin kazanan oyuncu Conqueror of Draki unvanını alır ve 5 adet Superior Draki Supply Box ödülünü kazanır.

 

 

Knight Royale Etkinliği 

Knight Royale etkinliği bir çeşit mod etkinliğidir. Günde iki kez oyuncuların katılım sağlayabildiği bu etkinlik Knight Online etkinlikleri arasında en eğlenceli sayılabilecek etkinliklerdendir. 2.0 güncellemesi ile birlikte ekstra içeriklere ev sahipliği yapan bu etkinlikteki temel amaç; yayılan zehir gazdan canavar kesmektir.  Yanlızca SteamKO serverlarında aktif bir etkinliktir.

 

 

knight online knight royale

 

 

Detaylar 

Savaş esnasından oyuncu seviyeleri ya da diğer itemler önem arz etmez ve tüm oyuncular eşit ve aynı şartlar altında etkinliğe katılım gösterir. Etkinliğin başlamasının ardından 3 dakika sonra tüm haritaya yavaş zehir gaz yayılımı başlar. Zehirli gazdan etkilenen oyuncuların ekranları soluk bir renge bürünürken bu süreç içerisinde olabildiğince canavar kesilmesi ya da sandık toplanması gerekir. Oyunculara bu etkinlik kapsamında bazı sınırlamalar getirilmiştir. Her bir oyuncu çantasında en çok 9 adet eşya taşıyabilirken aynı zamanda her oyuncu başlangıç olarak 1 seviye karakterle etkinliğe giriş yapar.

 

 

Etkinliğe Giriş 

Etkinliğe katılım göstermek isteyen oyuncuların gün içerisinde iki kez ekranda beliren “Katıl” butonuna tıklamaları gerekmektedir. Yaklaşık olarak 10 dakika süren katılım süreci boyunca bütün oyuncuların etkinliğe katılmaları mümkündür. Kayıt süresinin tamamlanmasının ardından 10 dakika içerisinde oyuncular savaş alanına geçerler. Ayrıca etkinliğe sadece ilk başvuru yapan 80 oyuncunun alındığı da belirtilmelidir.

 

 

Ödüller 

Knight Online etkinlik ödülleri açısından Knight Royale etkinliğinin oldukça işlevsel bir ödül dağıtım ağına sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. 1. 2. Ve 3. Oyuncular sırasıyla 60, 40 ve 35 Soul Gem kazanırken en iyi 15 oyuncu arasında yer alan oyunculara 25 Soul Gem ödül verilir. En iyi 15 ile 50 arasında olan oyuncular 20 Seul Gem almaya hak kazanırken 50 ve 80 arasında sıralamaya giren oyuncular için 10 Seul Gem uygun görülmüştür. Ayrıca etkinliğe katılan tüm oyunculara 1 Soul Gem ödül verilmektedir.

 

 

Chaos Etkinliği

Knight Online etkinlikleri arasında en çok ilgi gören ve oyuncular tarafından en çok tercih edilen etkinliklerin başında gelen Chaos Etkinliği, 18 oyuncunun birbirleriyle girdikleri kıyasıya mücadeleye ev sahipliği yapar. Sıra dışı bir temel amaca sahip olan bu etkinlikte oyuncuların her biri bağımsız olarak savaşa katılır ve her bir oyuncu sahip olduğu 10k HP ile zindana girer ve olabildiğince ölüm sayılarını düşük tutmaya çalışır. Buna ek olarak oyuncular, en yüksek düzeyde kill sayısına sahip olmak için mücadele etmek durumundadır. 

 

knight online chaos etkinliği

 

 

Detaylar 

Etkinlik kapsamında oyuncuların zindanlara giriş yapmaları halinde ilk dakika içerisinde bütün oyuncular dokunulmazlık özelliğine sahiptir. Zindan içerisinde savruk hareket eden bıçaklar ve diğer tehlikelere karşı oyuncuların yeterli düzeyde dikkat sahibi olmaları beklenir. 


Knight Onilne İtem Satın Al Sat

 

 

Etkinliğe Giriş 

Chaos etkinliği USKO sunucularında 19:00, 00:00 ve 12:00 olmak üzere üç kez, SteamKo sunucularında ise; 22:00, 14:00 ve 10:00 saatlerinde yine üç kez başlatılır. Her bir zindan katılımı için en fazla 18 oyuncu giriş yapabilirken, 6 oyuncu ve daha az katılımın olduğu zindanlarda oyun başlamaz. Belirtilen saat dilimlerinde ekranda ortaya çıkan “Join” butonuna tıklayarak tüm oyuncular etkinliğe katılım gösterebilir. 

 

 

Ödüller  

Etkinliğe katılım gösteren bütün oyuncular Knight Online etkinlik ödülleri kapsamında Certificate of Chaos ödülüne layık görülecektir. Özellikle ilk 15 sırada yer alan oyuncuların oldukça kapsamlı ödüllere sahip olabildiği bu etkinlikten başarıyla ayrılmak için %20’lik dilimlere girilmesi gerekir. 

 

 

 

Forgotten Temple Etkinliği 

Yine en çok tercih edilen etkinliklerin başında gelen Forgotten Temple etkinliği klasikleşmiş bir maceradan oluşur. Etkinliğin temel amacı; hayatta kalmak üzerinedir ve etkinlik sonuna denk en çok canavarın kesilmesi beklenir. Knight Online etkinlikleri 2022 kapsamında en çok tercih edilen ve ilgi gören etkinliklerden olan Forgotton Temple etkinliğine sadece 80 oyuncu giriş yapabilir. 

 

knight online forgotten temple

 

 

 

Detaylar 

Etkinliğe başlangıç aşamasında ilk yarım saatlik dilimde orta noktada yer alan canavarların kesilmesi beklenmektedir. Orta alanda yer alan kristalin çevresinde bulunacak olan canavarların kesilmesiyle birlikte etkinlik başlar ve gerekli şartların bu süre içerisinde tamamlanmaması halinde oyuncular başarısız olarak kabul edilir. 

 

 

Etkinliğe Giriş 

Forgotten Temple etkinliğine giriş yapabilmek için bazı şartlar bulunur. Söz konusu şarlar arasında en temel belirleyici oyuncuların sahip olduğu seviyelerdir. Etkinliğe giriş yapabilmek için de oyuncuların sahip olduğu seviyelere göre iki farklı yöntem bulunmaktadır. 46 ile 59 seviyeler arasında olan oyuncuların USKO sunucularında etkinliğe katılması için 09:00 ve 12:00 saatlerinde aktif olması, 60-83 seviye oyuncuların ise 03:00 ve 22:00 saatlerinde aktif olmaları gerekir. 

 

 

Ödüller 

Etkinlik sonucunda başarılı olan oyuncular sahip oldukları seviyelere göre farklı ödüller elde edecektir. Her bir seviye grubu için %50’lik iki bölüme ayrılan ödül dağıtım sonucunda aynı %50’lik grup içerisinde yer alan oyuncuların tümü aynı ödülleri almaya hak kazanabilir. 

 

 

Knight Online USKO ve SteamKO Güncel Etkinlik Saatleri 2022
Knight Online severlerin fazlasıyla merak ettiği, sık sık internette arattığı güncel etkinlik saatlerini USKO ve SteamKO olmak üzere sizler için derledik! JR etkinliği ne zaman? BDW etkinliği kaçta başlıyor? gibi merak edilen tüm sorularınızı ve etkinlik detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

 

 

Juraid Mountain Etkinliği 

Juraid Mountain etkinliği ya da Knight Online Jr etkinliği olarak bilinen bu etkinlik, Human ve Karus ırklarının mücadelesine ev sahipliği yapar. Her iki ırktan 8’er oyuncunun katıldığı bu etkinlikteki temel amaç 3 odada bulunan tüm canavarların kesilerek ortada yer alan Deva Bird yaratığının önce kesilmesidir. Yaratığı önce öldüren ırk, savaşı kazanır. 

 

knight online jr

 

 

Detaylar 

Etkinlik boyunca gerçekleşecek olan savaşın genel süresi 50 dakika ile sınırlandırılmıştır. 50 dakika içerisinde ortadaki Deva Bird canavarını her iki takım da öldürememiş olursa en yüksek kill sayısına sahip olan takım kazanır. 

 

 

Etkinliğe Giriş 

Etkinliğe giriş yapabilmek için 70 seviye sınırı bulunmaktadır. Dolayısıyla sadece 70 seviye ve üzeri olan oyuncuların katılabildiği bu etkinlik, USKO sunucularında 07:40 ve 22:40 saatlerinde iki kez gerçekleştirilir. 

 

 

Ödüller 

Deva Bird canavarını öldüren takım etkinlik kapsamında son derece gelişmiş ödüllere sahip olabileceği gibi etkinlik süresinde öldürülen her bir canavar için elde edilecek olan ödül farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu etkinlikte oyunu kazanan oyuncuların seviyelerine göre bir ödül dağıtımı gerçekleştirilmektedir.


Knight Online Goldbar Al Sat