knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Pazar ve Trade Açma, SMS Doğrulaması Yapma
Bu Haberi 11670 Kişi Okudu

Knight Online Pazar ve Trade Açma, SMS Doğrulaması Yapma

Eğer Knight Online'a yeni başladıysanız ya da bayağı eski bir hesaba sahipseniz pazar açamazsınız ve pazarları erişmeniz de mümkün olmayacaktır. Ayrıca diğer oyuncularla da takas yapamazsınız.


Knight Online Cash Satın Al

 

Bu durumda oyunun en iyi iki özelliğini kullanamazsınız. Knight online pazar açma bu sorunu aşmak için yapmanız gerekenler aslında son derece basit Knight Online da pazar açmak ya da trade özelliğini açabilmek için en az 5 NPoints (Knight Cash) olması ve karakterinizin minimum 35 seviye olması gerekmektedir.

 

knight online trade
 

Eğer hesabınızda hiç NPoints (Knight Cash) yoksa bunu satın alabilirsiniz. Eğer hesabınızda Cash varsa ya da satın aldıysanız yapmanız gerekenler son derece basit. 

 

 

Knight Online Trade Açma ve Sms Doğrulama
 

  • http://www.nttgame.com/knight Siteye giriş yapın.
  • My Account'a tıklayın.
  • Game Services'e tıklayın.
  • Sms Verification'a tıklayın.
  • Telefon numaranızı yazıp, Send Verification code'ye tıklayın.
  • Cep telefonunuza gelen kodu kutuya girdikten sonra verify'e tıklayın.

 

Knight Online Trade ve SMS Doğrulama Nasıl Yapılır?

 

Knight Online da trade açabilmek için SMS doğrulaması yapmak zorundasınız. Knight Online SMS doğrulaması için hesabınıza en az 5 Cash olması gerekiyor. Takas banının kalkması için de en az 35 seviye ve üzeri olmanız gerekmekte.

 


Eğer 35 level üstünde değilseniz ve 5 Cash miktarımız yoksa yine doğrulama gerçekleştiremiyorsunuz. Hesabınıza Cash yüklemek zorundasınız. Cash satın alıp yükleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra eğer 35 seviyeye de geldiyseniz takas banı kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Knight Online Cash sayfamızı ziyaret ederek 400 Cash satın alabilir ve hesabınıza yükleyerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.


Kngiht Online Goldbar Al Sat

Knight Online Pazar ve Trade Açma, SMS Doğrulaması Yapma Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online pazar sc kaç cash?

Knight Online pazar sc, PUS üzerinden 360 Cash ile satın alınabilir. Pazar SC ile aradığın item, aktif olan pazarlarda satılık ve alım ilanlarını listeler. Pazarda var olan tüm fiyat listesini görüntülemeye olanak sağlayan bu eşya ile seçtiğiniz ilanın var olduğu pazarın yanına ışınlanırsın. Aradığın itemi en ucuz fiyata alabileceğin gibi satmak istediğin item için de fiyat fikri edinebilirsin. Kullanıcıların sağladığı kolaylıktan dolayı oldukça sıklıkla merak ettiği Knight Online pazar sc kaç cash sorusunu sizler için yanıtladık.

Knight Online pazar kaç levelde açılır?

Knight Online pazar, 35 level ve sonrasında açılabilir. Knight Online’da satış yapabilmek için en az seviyenizin 35 olması gerekmektedir. Knight Online pazar kaç levelde açılır sorusu oyun içerisinde satış yapmak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği sorulardan biridir. Pazar kurmak ve Trade açma işlemi için 35 level ve 5 Cash gereklidir.