knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Knight Online Peri Nasıl Alınır, Kaç Çeşit Peri Bulunur?
Bu Haberi 29031 Kişi Okudu

Knight Online Peri Nasıl Alınır, Kaç Çeşit Peri Bulunur?

Knight Online, pek çok farklı özelliğiyle oyunculara MMROPG formatında sıra dışı bir oyun oynama deneyimi vadeder. Her ne kadar oyun eski güncünde olmasa ve eskiden olduğu kadar ilgi görmüyor olsa da henüz sevenleri Knight Online’dan tam olarak vazgeçmiş değil. Oyunda 2013 yılında yapılan güncellemeyle birlikte gelen Knight Online peri özelliğiyle birlikte oyuncuların oyun içi deneyimi daha yüksek düzeyde hissedebileceği yeni bir alan açılmış oldu.
 

Knight Online Periler Ne İşe Yarar? 

 

Oyunda yapılan güncellemeyle birlikte Knight Online peri kapsamında iki farklı peri tercihinin oyunculara sunulduğu bilinmektedir. Mor ve yeşil olmak üzere iki farklı şekilde kategorize edilen bu perilerin temel amacı; kutuların toplanmasıdır. Niteliklerine göre farklılık gösteren iki farklı çeşit perinin sunduğu özellikler de aynı kapsamda farklılık göstermektedir. 

 

Oyuncuların peri tercihinde bulunurken iki alternatiften kendi oyun stiline en uygun nitelikleri sunan periyi tercih etmeleri tavsiye edilir. PUS üzerinden alınan bu periler; otomatik olarak kutu toplama ve toplanan kutulardan elde edilen paraları ikiye katlama konusunda avantajlar vadeder. Belirtilmiş olduğu gibi Knight Online peri alınması halinde bu kriterlerin göz önüne alınması ve oyun stiline, amacına, taleplere uygun bir peri tercihinde bulunulması gerekir. 


 

Knight Online Peri Kırdırma 

Oyuncular tarafından en çok merak edilen durumlardan biri de Knight Online Peri kırdırma olarak bilinen aktivasyon aksiyonudur. Bu işlem her ne kadar oyuncular açısından zorlayıcı gibi görünse de söz konusu kırdırma işlemlerinin yapılabilmesi adına takip edilmesi gereken yol haritası şu şekildedir:

 

 • Öncelikli olarak Power Of Store’dan (PUS) periler temin edilmelidir.
   
 • Vendor ya da Kaira olarak bilinen NPC’ye gidilmelidir.
   
 • NPC’nin menüsü açılmalıdır.
   
 • Açılan menüde ilk sayfada yer alan “Exchaning İtems” bölümüne tıklanmalıdır.
   
 • Açılan sayfada “Sprint Helps” seçeneği tıklanmalıdır.
   

Bu işlemlerinin tamamlanmasının ardından Knight Online Peri kırdırma süreci başarıyla sonuçlandırılmış olacaktır.


Kngiht Online Premium Cash Satın Al

 

Knight Online Peri Pazarda Satılıyor mu?

Yine oyuncular tarafından en çok merak edilen konulardan biri de çoğunlukla PUS yoluyla temin edilen perilerin pazarda satılıp satılmadığıdır. Bu kapsamda Knight Online peri pazarda satılıyor mu? Sorusuna evet cevabını vermek mümkündür. Buna karşın perilere pazarda rastlayabilmek ya da bir peri satıcısı bulmak tahmin edildiği kadar kolay olmayabilir. Dolayısıyla peri almak isteyenler için en kesin ve güvenli yolu PUS üzerinden perilerin temin edilmesidir.

 


Knight Online Peri Çeşitleri 

Knight Online 2013 sürümünde oyuncuların kullanımına sunulan periler iki farklı şekilde kategorize edilmektedir. Savaş alanların çok sık görülebilen bu periler; 

 

 • Oread
 • Dryad 


Şeklindedir. Her bir perinin kendine özgü nitelikleri bulunuyor olmakla birlikte peri tercihinde karasız kalan oyuncular için Oreads Voucher perisinin diğer oyuncular tarafından daha çok tercih edildiği belirtilmelidir. Genel özellikleri bakımından otomatik kutu toplayabilme niteliğine sahip olan bu peri, oyun içi hız deneyimini arttırır.

 

Oreads Voucher

Knight Online peri tercihleri arasında belirtilmiş olduğu gibi iki farklı alternatif oyun tarafından oyunculara sunulmuştur. yeşil ve mor peri olarak bilinen bu perilerin orijinal isimleri ise daha çok bilindikleri renk varyantından farklıdır. Her iki perinin kendine özgü nitelikleri olmakla birlikte doğru bir tercihte bulunmanın en temel gerekliliği oyun stili olacaktır.knight online mor peri

Oyun tarafından sunulan peri çeşitleri arasında en çok tercih edilen ve görece daha çok oyuncunun oyun stiline yatkınlık taşıyan peri Oreads Voucher olarak bilinen mor peridir. Mor perinin oyunculara sağladığı en temel avantaj ise tamamen otonom bir biçimde 5 metrelik alanda yer alan tüm kutuları otomatik olarak toplamasıdır. Otomatik lootlama olanağı sağlayan bu peri, oyunculara kutu toplama sürecinde önemli düzeyde avantaj sağlayacaktır.


Dryad Voucher


Oyun tarafından sunulan peri seçeneklerinde bir diğer alternatif de Dryad peri olarak bilinen ve çoğunlukla yeşil peri olarak anılan peridir. Bu perinin temel özelliği kutulardan çıkan para miktarını iki katını kazanma şansı veriyor olmasıdır. Dryad peri, oyuncuların kutu toplama işlemleri boyunca açtıkları her bir kutudan çıkan para miktarını %100 oranında arttırır ve kutu açma sürecinde önemli düzeyde katkı sağlar. PUS aracılığıyla kolaylıkla erişilebilecek olan yeşil peri, görece mor alternatifine göre daha az tercih edilmektedir.
 

knight online yesil peri


Kngiht Online Goldbar Al Sat

Knight Online Peri Nasıl Alınır, Kaç Çeşit Peri Bulunur? Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online peri kaç cash?

Knight Online peri, 699 Cash ile PUS üzerinden alınabilir. Knight Online peri kaç cash sorusu sağladığı avantajdan dolayı oldukça merak edilen bir sorudur. Oreads ve Dryads isimli periler Power up Store üzerinden bilet olarak satın alınabiliyor. Oreads, 5 metre çap alanında otomatik loot için, Dryad ise düşen para oranını %100 arttırıyor.
Bileti NPC Kayra, Exchange seçeneği ile sahip olduğunuz bilete göre periyi seçerek 30 gün boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz. Knight Online peri kaç kc sorusunu sizler için kısaca yanıtladık.

Knight Online peri nasıl alınır?

Knight Online Peri, PUS üzerinden Cash ile satın alınabilir. Knight Online peri nasıl alınır adım adım sizlere anlatalım.

 • Oyuna giriş yapıyoruz.
 • Sol altta bulunan PUS yani Power up Store’a giriyoruz.
 • Satın almak istediğimiz periyi seçerek bilet olarak ediniyoruz.
 • Daha sonra bu bileti NPC Kairaya götürüyoruz.
 • Edindiğimiz bilette göre periyi seçerek 30 gün boyunca aktif etmiş oluyoruz.

Knight Online sarı peri kaç cash?

Knight Online Sarı Peri, 699 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Sarı peri olarak bilinen Alseids, Altar, Vega ve Sirius serverlarında bulunmaz. 30 günlük Alseid, +300 HP, +50 Defense, +5 Damage, Weight 300 özelliği ekliyor. Bu periyi Power up Store üzerinden “Alseid Voucher” şeklinde bilet olarak edinerek, NPC Kaira aracılığı ile aktif edebilirsiniz. Merak edilen Knight Online sarı peri kaç cash sorusunu sizler için cevapladık.

Knight Online yeşil peri kaç cash?

Knight Online Yeşil Peri, 699 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. Yeşil peri olarak bilinen Dryad, 30 günlüktür. %100 Noah artışı sağlayan periyi Power up Store üzerinden “Dryad Voucher” şeklinde bilet olarak edinerek, NPC Kaira aracılığı ile aktif edebilirsiniz. Knight Online yeşil peri kaç cash sorusunu sizler için kısaca bu şekilde açıkladık.
 

Knight Online mor peri kaç cash?

Knight Online Mor Peri, 699 Cash ile PUS üzerinden satın alınabilir. 30 gün boyunca otomatik kutu toplama özelliğine sahip Mor peri olarak bilinen Oreads, Power up Store üzerinden “Oread Voucher” şeklinde bilet olarak edinilir. NPC Kaira ile aktif etmeniz gerekmektedir. En çok tercih edilen ve merak edilen Knight Online mor peri kaç cash sorusu bu şekilde yanıtlanabilir.