knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Knight Online The Plan Görevi Nedir ve Nasıl Yapılır?
Bu Haberi 8590 Kişi Okudu

Knight Online The Plan Görevi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Tüm zamanların en ilgi çekici MMORPG oyunu olan Knight Online, aynı zamanda pek çok göreve ev sahipliği yapmaktadır. Oyuncular için son derece zorlu deneyimlerin yaşandığı bu görevlerde aşamalı bir sürecin takip edilmesi gerekir. Knight Online The Plan görevi de aşamalı birkaç görevin tamamlanmasından sonra erişim sağlanabilecek bir üst görevdir. Görevin sonucunda oyuncuları oldukça geniş kapsamlı hediyeler bekliyor olmasının yanı sıra görevi tamamlayan oyuncular 250 milyon tecrübe puanı hakkı eder. Knight Online The Plan görevi, oyuncuların kreatif bir oyun deneyimi yaşayabilmesi adına ihtiyaç duyduğu her aksiyonu yüksek düzeyde karşılayabilecek, zorluk derecesi yüksek benzersiz bir görevdir. 


Knight Online Cash Satın Al

 

Adım Adım Knight Online The Plan Görevi Hakkında Tüm Detaylar

 

Knight Online’da başarılı olmak ve güçlü bir karakterle yüksek seviyeler ulaşmak için en çarpıcı imkanlar görevlerde gizlidir. Savaş alanların daha fazla rakibin yok edilmesi, oyundan alınan eğlencenin artması, oyun içinde tanınırlık seviyesinin yükselmesi ve daha yüksek düzeyde bir oyun deneyimi yaşamanın yolu da bu kapsamda Knight Online The Plan görevi gibi zorluk derecesi yüksek görevlerin tamamlanması gerekir. 

 

Knight Online The Plan görevi gibi zorluk derecesi yüksek görevleri tamamlamanın oyuncuların sağlayacağı en temel avantaj, sıradan görevlere göre bu tarz görevler sonucunda elde edilen hediyelerin oldukça geniş kapsamlı olmasıdır. Aynı zaman bir diğer avantaj da bu tarz görevler tecrübe puanı elde etmek ve oyun içerisinde seviye atlamak için son derece cazip imkanlar sunar. 

 

Dolayısıyla pek çok oyuncu için yüksek zorluk seviyesine sahip olan bu tarz görevlerin yapılması oldukça kritik bir önem içermektedir. Bu kapsamda birçok oyuncu Knight Online The Plan görevi nasıl yapılır? Sorusunu sorar. Görevin başarıyla tamamlanması birkaç adımdan ve yeterli düzeyde özen gösterilmesi gereken bazı detaylardan geçmektedir. İşte oyunun en eğlenceli ve en zorlu sürecine ev sahipliği yapan Knight Online The Plan görevinin tamamlanması için adım adım yapılması gerekenler:

 

knight online the plan

 

 

Göreve Giriş 

Knight Online The Plan görevini tamamlamak için öncelikli olarak göreve giriş yapılması gerekir. Göreve giriş yapabilmek adına Drak Rift’in hemen yanında yer alan Ann ismindeki NPC’den görev teslim alınması gerekir. Burada alınması gereken görevin ismi “Investigation Mission” “görevidir. Görevin alınmasının ardından Drak Rift’e girilmeli ve The Plan görevinin ilk aşamasına geçilmelidir. 

 

Tüm Yaratıkları Temizle 

İlk aşamada alınan Investigation Mission görevinin tamamlanması adına ilk katta yer alan tüm yaratıkların temizlenmesi gerekir. Tüm yaratıkların temizlenme süreci hayli zorlu bir deneyime ev sahipliği yapsa da bütün yaratıkları temizledikten sonra oyuncu, Captured Girl ismindeki NPC’yi bularak ona görevi teslim etmelidir. Görevin NPC’ye başarıyla teslim edilmesinden sonra 70 hp Pot ve  1.5 milyon tecrübe puanı elde edilecektir. Görevin tamamlanmasının ardından Rescuing Parents görevinin teslim alınması gerekir. 

 

Captured Karus Wairrior’a Görev Teslimi 

Rescuing Parents görevi, bir dizi görev zincirinin başladığı ilk aşamadır. I. Görev olarak kabul edilen bu görevde yine tüm yaratıkların temizlenmesi gerekir. Tüm yaratıkların öldürülmesi ve görevin Captured Karus Warrior isimli NPC’ye teslim edilmesinin ardından elde edilecek ödüller; 40 Mane Pot ve bir milyon EXP olacaktır. 

 

Rescuing Parents II ve II Görevi 

Adım adım Knight Online The Plan görevi tamamlama sürecinde bir sonraki aşamada Rescuing Parents görev sersinin II ve III. Görevleri tamamlanmalıdır. II. Görevde tüm yaratıklar temizlenmeli ve 3 milyon XP ödülü alındıktan sonra Girl’s Father isimli NPC’ye göre teslim edilmelidir. Üçüncü aşamada ise Rescuing Parents III görevi alınarak bir sonraki görev serisine geçilmelidir. 


Kngiht Online İtem Al Sat

 

Girl’s Mother’a Görev Teslimi 

Rescuing Parantes III görevi kapsamında yine katta yer alan tüm yaratıklar temizlenmelidir. Tüm yaratıkların temizlendiğinden emin olunduktan sonra Girl’s Mother isimli NPC bulunmalı ve bu NPC’ye görev teslim edilmelidir. Serinin III. Görevinin tamamlanmasıyla birlikte elde edilecek ödül 4 milyon değerinde EXP olacaktır. Bir sonraki aşamada Girl’s Mother NPC’sinden “Kidnapped Princess” görevinin alınması bulunur. 

 

Yeni Görev: “Kidnapped Princess”

Knight Online The Plan görevi sürecinin bir sonraki aşamasında oyuncuların Kidnapped Princess görevini tamamlamaları beklenmektedir. Görevi alan oyuncu katta yer alan tüm yaratıkları temizlemelidir. Tüm yaratıkların öldürülmesinden hemen sonra Scorpion King isminde NPC ortaya çıkar. Bu NPC’ye görev başarıyla teslim edilmeli ve hak edilen 20 milyon EXP ödülü alınmalıdır. Yeni görevin ismi “A Monster or Princess” olacaktır.  

 

Princess Of El Morad’a Görev Teslimi 

A Monster or Princess görevinin tamamlanması için yine katta yer alan tüm yaratıkların temizlenmesi gerekir. Oyuncuların tüm yaratıkları temizlediğinden emin olmasından sonra hak ettikleri 30 milyon EXP’yi almak için görevi Princess OF El Morad isimli NPC’ye teslim etmeleri gerekmektedir. Knight Online The Plan görevi kapsamında bir sonraki aşamada bu NPC’den alınması gereken görev “Spelbound Princess” isimli görevdir. 

 

 

 

 

Spelbound Princess ve Forgettetn Princess Görevleri 

Spelbound Princess görevinin tüm yaratıkların temizlenecek tamamlanmasının ardından görev Forgetten Royal King isimli NPC’ye teslim edilir ve aynı NPC’den “Forgetten Princess” isimli görev alınır. 50 milyon EXP’i bu görevin tamamlanmasıyla elde edilecek ödüldür. Bir sonraki görev olan Forgetten Princess görevi kapsamında yine yaratıklar temizlenmeli ve elde edilen 60 milyon EXP hakkının alınması için görev, görevle aynı isimde olan “Forgetten Princess” NPC’sine teslim edilmelidir. Görevin teslim edilmesiyle birlikte Knight Online The Plan görevini tamamlama sürecinin son aşamasına geçilir. Burada ortaya çıkacak “Forgetten Princess” isimli NPC’den “THE PLAN” görevi alınmalıdır. 

 

Son Aşamada The Plan Görevi 

Knight Online The Plan görevi tamamlama süreci boyunca yaşanan tüm zorlukların atlatılmasından ve verilen tüm görevlerin başarıyla tamamlanmasının ardından asıl görev olan “THE Plan” görevine geçilmiş olacaktır. Bu noktaya gelinceye dek oyuncuların yapmış olduğu gibi The Plan görevi kapsamında da katta yer alan tüm yaratıkların öldürülmesi gerekir ve tüm yaratıkları öldürmek yeterli olmayacaktır. 

Tüm yaratıkların yanı sıra ekstra güce sahip olan; Draki El Rassaga, Patos Fragment, Contaminated Dark Dragon, Blue Phoenix ve Enhanced Draki Soldier isimli yaratıklar kesilmelidir. Knight Online The Plan görevi son aşamasına gelindiğinde ise “Draki El Rassaga” isimli NPC’Ye görev teslim edilmelidir. Görevin teslim edilmesiyle birlikte 3 tane Draki Commander Badge ve 65 milyon EXP ödülleri alınacaktır. Burada oyuncuların son katta yer alan “Draki El Rassaga” isimli NPC’ye görevi teslim etmeyi unutmamaları gerekir. 


Knight Online Goldbar Satın Al