knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Tüm Chat Görevleri Nasıl Yapılır? Human-Karus
Bu Haberi 15642 Kişi Okudu

Knight Online Tüm Chat Görevleri Nasıl Yapılır? Human-Karus

Chat görevleri toplamda 17 adettir. Bu görevleri alarak farklı exp ve ödüllere kavuşabilirsiniz. Peki, Knight online Chat görevleri nelerdir? Hemen sizlere aktaralım. 


Knight Online Cash Satın Al


Knight Online Chat Görevleri Listesi


Oyunda tamamlamanız gereken birden fazla Chat görevi bulunuyor. Bu görevleri tamamlamak sizin elinizde sırayla takip edebileceğiniz gibi istediğiniz durumlarda bırakabilir ve daha sonra kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. 


Knight Online Chat Görevlerinin Listesi:

 

 • Jed(Maradon) chat görevleri
 • Leia chat görevleri
 • Crack of all means görevleri
 • Long revenge görevleri
 • Hunter halon görevleri
 • Redin pasha liman chat görevleri
 • Self-made hero görevleri
 • Failed mission görevleri
 • Hidden truth chat görevleri
 • Liman Chat Görevleri (Redin & Pasha Chat Görevleri)
 • Goblin Chat Görevleri
 • Sorcery Chat Görevleri
 • [Descendant of Hero] Chat Görevleri
 • [Regained Honor] Chat Görevleri
 • [New Hero] Chat Görevleri
 • Earth & Mars Chat Görevleri
 • Uranos pluto chat görevleri


Liman Chat Görevleri (Redin & Pasha Chat Görevleri)


61 lvl geldiğiniz zaman bu görev açılıyor. Toplamda 21 adet görev var. Karus ve El Morad haritalarında liman bölgelerinde bu görev yer almaktadır. Karus haritası için [Captain] Pasha, El Morad içinse [Captain] Redin tarafından başlatılmaktadır. Liman görevlerinden toplamda 86.125.000 exp kazanma şansına sahip olursunuz. 


Goblin Chat Görevleri


Her iki ırk içinde bu görev yer almaktadır. Goblin Chat görevleri el Morad haritasında Wells ve Grey, Karus’taysa Raul ve Berg NPC’lerinden başlıyor. 18 adet görev oluşmuş bu görevler ise 2 ayrılmıştır. Toplamda 117.750.000 exp kazanma şansınız vardır. 


Sorcery Chat Görevleri


Eslant’ta [Order of The Sorcery Leader] Pelore veya [Order of The Sorcery Leader] Malraseu tarafından bu görevleri alabiliyorsunuz. bu görevi tamamladıktan sonra 171.250.000 exp kazanabilirsiniz.


[Descendant of Hero] Chat Görevleri


Toplamda 11 görev bulunuyor. bu görevlerin Tamam 60 lvl gelindiği zaman açılıyor ve görevler bitirildiği zaman 29.625.000 exp kazanılabilmektedir. 


Knight Online İtem Al Sat


[Regained Honor] Chat Görevleri


El Morad Castle veya Luferson Castle açılıyor görevler toplamda 9 seviyeden oluşuyor görevlerin tamamı 65 seviyede açılıyor. 


[New Hero] Chat Görevleri


[Grand Merchant] Kaishan‘da başlayan görevdir ve Toplamda 10 görevden oluşmaktadır 69. levelde açılmaktadır. 


Earth & Mars Chat Görevleri 


Bu görevi eslantta alabiliyorsunuz. El Morad için Earth isimli Portu, Karus tarafı içinse Mars adlı Kurian’dan alınan bir görevdir. 11 adet görevden oluşmaktadır. Earth & Mars serisi ile toplamda 19.337.500 exp kazanma şansına sahipsiniz.


Jed(Moradon) Chat Görevleri


Görev seri şeklinde yapılıyor. Görev serisini başlatmak için Kurian Potrang tarafından verilen görevleri almak gerekiyor. Gaining trust görevinin tamamlanmış olması gerekiyor.

 
Leia Chat Görevleri


Ape slotuna giderek burada Prison Key düşürmemiz gerekiyor. Bu serinin ilk görevi Saving Leia’s parents’ta bulunuyor. Görevi teslim edince Ring Of Spirit alıyoruz.


Crack Of All Means Görevleri


Seviye 50’den itibaren başlar. Toplamda 26 görevden oluşmaktadır. Bu görevi yapanlar 170 milyon 250 bin exp point alırlar. Görevi almak için Herga ile konuşmalı ve Crack of all means görev serisini başlatın.


Long Revenge Görevleri


Seviye 61 levelden başlar ve toplamda 10 görevden oluşuyor. Seriyi bitiren oyuncular 44 milyon 500 bin exp kazanır. Captain Folkwein / Captain Fargo NPC’si üzerinden görev alınıyor.
 

Hunter Halon Görevleri


Hunter halon görevi el Morad için Doda Camp da Hunter Halon’dan Karus için ise Raon Camp Hunter Jarg’dan alınıyor. 61 seviyeden itibaren 7 kısa görevden oluşuyor. 97 milyon 500 bin exp puan veriyor.


Redin Pasha Liman Chat Görevleri


El Morad ve Karus Liman bölgelerinden görevi almanız gerekiyor. 21 görev serisinden oluşuyor ve toplamda 86 milyon 125 bin exp puan kazanılıyor.


Self-Made Hero Görevleri


Self-made hero görevleri 9 görevden oluşur ve bir seri görevidir. 62. Seviyeden sonra alınabiliyor. Toplamda oyunculara 59 milyon exp puanı veriyor.


Failed Mission Görevleri


63. seviyeden sonra Eslant da alınan bir görevdir. Eslant da Ascetic Tabeth / Ascetic Veda NPC’leri görevi vermektedir. Eslant da Ascetic Tabeth / Ascetic Veda NPC’leri. 11 görev serisinden oluşmaktadır. Toplamda 54 milyon 375 bin exp veriyor.


Hidden Truth Chat Görevleri


64. seviyeden itibaren Eslant üzerinden alınmaktadır. Eslant da Ascetic Tabeth / Ascetic Veda NPC’leri üzerinden görev alınıyor. Eslant da Ascetic Tabeth / Ascetic Veda NPC’leri ile görev bitiyor. 59 milyon 125 bin exp puanı veriyor.


Knight Online Goldbar Al Sat

Knight Online Tüm Chat Görevleri Nasıl Yapılır? Human-Karus Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online kaç tane chat görevi var?

Toplamda 17 adet chat görevi vardır. Exp ödülünün yüksek olmasından dolayı daha hızlı exp kasabilmek için chat görevleri yapmalısınız.