knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Knight Online Upgrade Oranları, Tüm Classlar Güncel Liste
Bu Haberi 34998 Kişi Okudu

Knight Online Upgrade Oranları, Tüm Classlar Güncel Liste

Knight Online’de pek çok sistem bulunmakta olup bu sistemlerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Oyuncuların ilgisini çekmekte olan sistemlerden biri olan Knight Online upgrade sistemi, bir eşyanın olduğundan çok daha yüksek bir seviyeye ulaştırılmasını olanaklı hale getirmektedir. Bu nedenle oyunda performanslarını yükseltmek isteyen oyuncuların büyük bir kısmı, eşyaların ne şekilde upgrade edildiklerini merak etmekte ve bu konuda derinlemesine bir şekilde araştırma yapmaktadır.


Her bir eşyanın bulunduğu bir sınıf vardır ve bu sınıflar eşyaların yanındaki rakamla ifade edilir. Peki ama bir eşyanın sınıfını bilmek neden önemlidir? Öncelikle, bir eşyanın seviyesini yükseltmek isteyen bir oyuncunun, eşyayı hangi scroll ile upgrade edileceğini bilmesi gerekir. Eşyanın ait olduğu sınıfın bilinmesi, ilgili eşyanın yükseltilmesi için gerekli olan scroll konusunda da aydınlatıcı olduğu için Knight Online upgrade sistemi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması kritik öneme sahiptir. Peki ama eşya yükseltme sistemi tam olarak nedir ve bu sistem sayesinde oyuncular neler yapabilir?


Knight Online Goldbar Al Sat


Knight Online Upgrade Sistemi


Daha önce de ifade edildiği gibi upgrade sistemi, eşyanın yükseltilmesini ve yüksek performans ile kullanılabilmesini olanaklı hale getirir. Bu nedenle oyunda aktif bir şekilde bulunmak ve düşmanlar ile yaratıklarla etkili bir şekilde mücadele etmek isteyen kişiler, Knight Online upgrade oranları 2021 konusunda derinlemesine bir şekilde araştırma yaparak konuyu kavramaya çalışır. Peki eşya yükseltme sisteminin çalışma prensibi nedir?


Bilindiği üzere her bir eşyanın belirli bir sınıfı bulunmakta olup bu sınıf, daha önce de ifade edildiği üzere eşyaların yan kısmında yer alan rakamlarla ifade edilmektedir. Bir eşyanın yükseltilebilmesi için eşya yükseltme kağıdı kullanılmakta olup eşyaların her birinde farklı Knight Online upgrade oranları bulunmaktadır. İlgili eşyanın hangi kağıt ile ne kadar yüzde üzerinden upgrade edileceği, eşyanın yükseltilmesi noktasında bir hayli önemli olduğu için birçok oyuncu bu konuyu aydınlatmak adına detaylı araştırmalar yapar.


Fakat belirtmek gerekir ki upgrade oranları konusunda net bilgiler yer almamakta, yaklaşım rakamlar bulunmaktadır. Çünkü bir eşyanın sınıfı ve eşya için kullanılan kağıda göre upgrade oranlarında değişiklikler meydana gelebilmektedir. Peki ama Knight Online item basma oranları yaklaşık olarak nedir, hangi oranlar üzerinden eşya basma işlemleri gerçekleştirilir?High Class Itemler Upgrade Oranları


High Class itemler, yüksek sınıf eşyalar olarak bilinmekte olup bu eşyalarda ilk etapta tamamen tasarruf amaçlı HUS kullanımında bulunmak mümkündür. Fakat +2’den sonra BUS kullanımı başlamakta ve +3’ten sonra ise eşyanın değerine yönelik ek olarak Trina’s Piece kullanılabilmektedir. High Class eşyaların upgrade oranları ile ilgili temelde aşağıdaki gibi bir tablo oluşturulması olanaklıdır. 


 

+1-+2 %99 HUS %100 (BUS)
+2-+3 %100 BUS
+3-+4 %70 BUS
+4-+5 %70 BUS
+5-+6 %55 BUS
+6-+7 %25 BUS
+7-+8 %5 BUS
+8-+9 %1 BUS


Detaylı bir şekilde oluşturulan tablo, Knight Online item basma oranları kapsamında yer alan High class eşyalar ile ilgili bilgi vermektedir. Tablodaki yaklaşık oranlar üzerinden item basma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yükseltebilirsiniz. 


Middle Class Itemler Upgrade Oranları


Oyunda yer alan item kategorilerinden bir diğeri de Middle Class olarak bilinmekte olup bu kategoride özgü item basma oranları, yine yaklaşık değerde verilebilmektedir. Orta sınıf eşyalarda, +7’ye kadar MUS kullanılmakta olup bundan sonra ise BUS tercih edilmektedir. Middle Class eşyaların yükseltme işlemleri için aşağıdaki tabloya bakmak mümkündür:


 

+1-+2 %100 MUS
+2-+3 %100 MUS
+3-+4 %70 MUS
+4-+5 %70 MUS
+5-+6 %60 MUS
+6-+7 %35 MUS
+7-+8 %5 BUS
+8-+9 %1 BUS


Bu tabloda, Knight Online upgrade oranları 2021 bünyesinde yer alan Middle Class eşyaların gelişim yüzdelerinin yaklaşık değerleri yer almaktadır. Orta sınıf eşyaların yükseltilmesi için tabloda yer alan yaklaşık gelişim yüzdelerine bakılarak eşya yükseltme işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir.


Kngiht Online Premium Cash Satın Al


Low Class Itemler Upgrade Oranları


Low Class itemler, alt sınıf eşyalar olarak bilinmekte ve bu eşyaların gelişim yüzdeleri, genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkmaktadır:

 

+1-+2 %100 LUS
+2-+3 %100 LUS
+3-+4 %70 LUS
+4-+5 %70 LUS
+5-+6 %65 LUS
+6-+7 %35 LUS
+7-+8 %5 MUS
+8-+9 %1 MUS


Tabloda yer alan bilgiler üzerinden Low Class itemlerin yükseltme işlemleri yapılarak oyuncular, oyunda çok efektif bir şekilde bulunma şansı elde edebilir.


Yukarıdaki tabloların her biri, Knight Online item basma oranları konusunda oyunculara detaylı bir şekilde bilgi vermekte ve oyuncular, yaklaşık gelişim yüzdeleri dahilinde eşyalarını yükseltebilmektedir. Oyunda yer alan eşyaların her biri oldukça önemli olduğu için upgrade işlemlerinin pek çok oyuncuyu ilgilendirdiğini ifade etmek olanaklıdır.


Sizler de upgrade işlem basamakları aracılığı ile eşyalarınızı yükseltebilir ve oyunda yer alan canavarları efektif bir şekilde öldürme şansı elde edebilir ve çok daha kolay level atlayarak oyunda ayrıcalıklı bir konuma ulaşabilirsiniz.


Knight Online İtem Satın Al

Knight Online Upgrade Oranları, Tüm Classlar Güncel Liste Sıkça Sorulan Sorular

Tears of karivdis ne işe yarar?

Tears of Karivdis, rebirth itemler için Trina görevi gören upgrade itemidir. Power Up Store (PUS) üzerinden 400 Cash karşılığında satın alınabilir.

Knight Online Upgrade nasıl yapılır?

Tears of Karivdis, rebirth itemler için Trina görevi gören upgrade itemidir. Power Up Store (PUS) üzerinden 400 Cash karşılığında satın alınabilir. Item upgradeleri Magic Anvil üzerinden yapılmaktadır. Magic Anvil, Moradon haritasının tam ortasındadır.

 

  1. Upgrade yapmak istediğiniz item ve iteme uygun scroll Anvil'e koyulur. 
  2. "Confirm" butonuna basarak işlem tamamlanır.


Takılar için:


3 adet birebir aynı özellikleri taşıyan takı Anvil'e koyularak Accesory Compound Scroll kullanılır.

Trina, Şans'ı ne kadar artırır?

Trina mevcut Şans oranına %20 oran eklemektedir. Örneğin %10 oranlı +7-+8 Upgrade Trina ile %12 olmaktadır.

 

  •  +0 +5  %100 
  •  +5 +6  %72
  •  +6 +7  %36
  •  +7 +8  %12
  •  +8 +9  %6
  •  +9 +10 %1,2

Blessed Upgrade Scroll ne kadar?

Blassed Upgrade Scroll ''BUS'' 2,400,000 Coins'tir. Magic Anvil yanındaki Upgrade Scroll Merchant üzerinden, belirtilen miktar karşılığında satın alabilirsiniz.