knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Metin 2 Conquerors of Yohara Genişlemesi 
Bu Haberi 2998 Kişi Okudu

Metin 2 Conquerors of Yohara Genişlemesi 

Vakit tamam: Yeni kıta fethedilmeye hazır! Büyük genişleme Conquerors of Yohara şimdi Metin 2'de hazır ve macera dolu birçok aksiyon seni bekliyor. İçerik hakkındaki detaylara haberimizden ulaşabilirsin. 

Yeni kıtaya ayak basacaklara gidiş yolunun detaylarını haberimizde derledik. 


Metin2 Ejder Parası

 

 

Yeni Kıtada Neler Var?

- Şampiyon Seviyesi


Yeni kıta beraberinde "30 Yeni Seviye" yükselme avantajı sunuyor. Seviye 120'nin üzerine böylelikle çıkabilirsin. Yohara'nın yepyeni haritaları işte bunun için var ve sana bu avantajı tek sunan yer burası!

Şampiyon seviyesi baş üstünde mavi renkle gösterilir ve bu kimin şampiyon macerasına girdiğini anlamanı sağlar. Bu kısım her zaman için geçerlidir. 

 

 

- Yeni Karakter Değerleri


+ SungMa İradesi 


Doldurduğun her bir EXP küresi "4 yeni değer" geliştirmeni sağlar. SungMa iraden bu yolla RES, INT, VIT ve STR cinslerinde güçlenir. Her canavarın ve her yeni kıtanın her bir haritasının birbiriyle alakalsı değerleri vardır. Bunun sebebi Karanlık Şeytan Tanrısı Sung Mahi'nin her daim burada iradesinin mevcut bulunmasıdır. 


SungMa iraden düşükse diğerlerine nazaran daha yavaş hareket edersin ve (RES), canavar öldürme hususu daha zor olur (STR), HP miktarın kesintiye uğrar (VIT) ve olumsuz durum tesirlerinin kurbanı olman kolaylaşır (INT). SungMa iraden yükseldikçe hareket kabiliyetin artar ve canavarlarla bir o kadar kolay savaşabilirirsin. 

 

 

- Tamlık


Bu kıtanın canavarlarını daha emmin bir şekilde vurmak maksadıyla artıman gereken değere "Tamlık" adı veriliyor. Uygun ekipmanla donanarak ve alakalı yeni beceriyi gelişrerek bu değeri kazanabilirsin. 

 

 

- Yeni Haritalar 


Dongan Ovası, Terk Edilmiş Kale, Seogan Çorağı ve Namgan Yarığı'nda becerilerini sergile! Bildik müttefikler, şeytani düşmanlar ve macera dolu görevler bütün haritalarda seni bekliyor. 
Sung Mahi köleleri Şeytan Tanrısı adına daima karakollar inşa ediyor. Terör saltanatına karşı çıkmak için inşa edilmeden önce karakolları yok etmen gerekiyor ve bu yok etme süreci senin değerlerini de etkiliyor.

 

 

- Yeni Lonca Bölgeleri


Dongan Ovası'nda yepyeni lonca bölgeleriyle karşılaşacaksın. Yeni binaların bazılarını yalnızca burada yapabiliyorsun örenğin Jedit cevherini arındırmak tarzında yeni sistemleri kullanabilmeni sağlayanları... 
Bu arada şunu da hemen söyleyelim: Lonca bölgelerini en yüksek teklifi veren kazanıyor en hızlı olan değil! Müzayedeye doğru zamanda katılıp teklifini verdikten sonra bir de şansın yaver giderse lonca lideri olarak loncan için cazip bölgelerden birini elde edebilirsin! 


Lonca bölgesinin sende kalmasını sitiyorsan kiranı düzenli biçimde ödemen gerekiyor. Yeterli yang 9 gün süresince ödenmezse bölge senden düşer ve yeniden açık artıramaya çıkmak üzere hazır hale gelir. 


Eski lonca bölgelerinin de dağıtım prensibi yenid eolduğu şekilde yapılıyor. Loncalar tarafından halihazırda yönetilen bölgeler bu güncelleme sonrasında sahibinde kalıyor. Ödemelerini zamanında yapmayı hiçbir koşulda unutmaman gerekiyor. 


Metin2 Yang

 

 

- Her Sınıf İçin Güçlü 9. Beceri


Ölüm Dalgası, Saldırı Ateşi veya Eter Kalkanı... Burada her öğretiyi şampiyonluğunun ardından kullanabilirsin. Tabi 9. beceriyi bu kıta dışında da kullanman mümkün!


Bu kıtada -biraz da şansının yardımıyla- beceriyi öğrenebileceğin kitaplara ulaşabilirsin. Tabi yeteenek iksiri de gerekenler arasında. 

 

 

- Zindanlar


+ Gnoll Mağaraları


Gnoll Mağaraları, vahşi ve acımasız canavarlarla bezeli karanlık zindanlarla çevrili yerlerdir. Dongan Ovası'nda bulunurlar. Buralara girebilmek geçit biletleriyle mümkündür. SungMa iraden ne kadar güçlüyse zindanların derinliklerine inmen o kadar kolaylaşır. Bu yolla Cehennem Kulesi'ne ilerleyebilmek adına kullanabileceğin kafatası flaması ve eldiven üretimi için gerekli materyallere sahip olabilirsin. 

 

 

- Sung Mahi'nin Cehennem Kulesi 


Burada en yetenekli olanlar testten geçirilir: Her birisi 3 odalı 50 katta tüm becerilerin zorlanırken tamamen tek başınasın! Zeka ve hız da burada sınava tabi tutuluyor. İlerlediğin her katta seni bekleyen ödüller var. 

 

 

- Yeni Biyolog Görevleri


SungMa iraden için bonus ödülleri toplayabilmek adına Biyolog Chaegirab'a yardımcı olman gerekiyor. 

 

 

- Yeni Eşyalar


+ Takılar


Yeni "Tılsım" ve "Zihin Taşları" ile de SungMa iradeni güçlendirebilirsin. Bireysel bonus kazanmak için Yohara'da bulunan Jedit Cevheri Damarları'ndan elde edilen materyallerle kolye, bilezik ve küpe elde edebilirsin. Tabi bu ekipmanları sihir uygulamak suretiyle geliştiremen de mümkün. 

 

+ Eldiven 


Ana görevler esnasında yeni ekipman yuvası kilidini açacak anahtarla eldiven lisansı alman mümün. Bu yolla hem SungMa iradeni güçlendirebilir hem de güçlü zihin taşlarıyla bezenebilirsin. 

 

+ Ruh Kalıntıları


Doğrudan doğruya karaktere muhteşem bonuslar sağlar! Yeni kıtadaki görevler yardımıyla bir kılıç ruhu, koruyucu ruh, takı ruhu ve ışık ruh al ve onları Chaegirab'dan sınıfa has bir ruh kalıntısıyla birleştir; ardından 12 saate kadar devam eden ilave bonusların keyfini çıkar!


Bu bonuslar antik dünya davaşlarında da kullanışlıdır.

 

 

- Rastgele Değerler


Yeni düşen bütün donanım parçaları Yeni Kıta'da rastgele değerlere sahiptir. Bu yolla ekipmanlarını daha fazla geliştirebilirsin. 

 

Heyecanlısın, kazanacağının farkındasın... Yeni Kıta'da buluşmak üzere!

 

Hemen en ucuz ve güvenilir Ejder Parası satın almak için tıkla!


Metin2 EP Satın Al