knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Sunucuları Birleşti!
Bu Haberi 1529 Kişi Okudu

Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Sunucuları Birleşti!

MMORPG oyunlarından Metin2 sunucuları birleştirdi. Metin2 Bagjanamu ve Kehribar sunucuları birleşti. İki sunucu artık Bagjanamu adı altında devam edecek. Metin2 sunucu birleştirme tarihi ise 24 Şubat 2022. 


Uygun fiyatlı Metin2 EP satın al, Metin2 EP GameSatış’ta!


Metin2 EP Satın Al


Metin2 Bagjanamu ve Kehribar sunucularının birleşmesi 24 Şubat 2022 itibariyle başladı. Metin2 sunucu birleşmesinden sonra oyuncular sunucu değişikliklerini merak ediyor. İşte detaylar…


Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Sunucu Geçişi Detayları


Birleştirme bakım çalışmasının sonunda, sunucu birleştirmesinin ne zaman başlayacağına bireysel olarak karar verebilirsiniz: İlk giriş yaptığınız anda, birleştirme için otomatik olarak bekleme listesine eklenirsiniz. Sunucu değişikliklerinde, birleştirilen sunucular birleştirildikleri hedef sunucunun ayarlarını ve etkinliklerini devralır. Sunucu birleşimiyle dünyalar gezgini bileti geri gelecek. Ayrıca tüm dünyalar gezgini biletlerinin fiyatlarında değişiklikler oldu. 


Metin2 sunucu birleşmesinden sonra Yang, Won veya Gaya sıfırlanmayacak. Tüm birikimleriniz hesabınızda duracak.


Metin2 Eşya/Envanter Geçişi


Ekipmanlarınız hiçbir değişikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonra ekipman eşyalarınızı, yoldaşlarınızı ve bineklerinizi Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz. Envanteri dolu olan beş karaktere sahip iseniz hiçbir karakter veya envanter içeriği kaybolmaz. Hesabınızın tüm karakterleri toplanır ve karakter seçimi ile seçilebilir. Yeni karakterler sadece karakter seçiminde beş karakterden daha az mevcut ise oluşturulabilir. Tüm eşyalar Nesne Market Deposu'na aktarılır. Sunucu birleştirme işlemi esnasında ejderha taşı simyası için, birleştirme işlemi esnasında envanterinizdeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya bırakılır. Birleştirme işlemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsiniz.


Metin2 Bagjanamu Sunucu Birleşimi


Metin2 Karakter Geçişi


Karakterlerin hiçbiri silinmeyecek ve tüm karakterler yeni sunucuya aktarılacak. Hesabınızın tüm karakterleri birleştirilir ve daha sonra karakter seçimi üzerinden kullanılabilir. Yeni karakterler sadece karakter seçiminde beş karakterden daha az mevcut ise oluşturulabilir. Farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, birleştirme işleminden sonra rastgele bir imparatorluğa atanırsınız. Fakat birleştirmeden sonra krallık değiştirme etkinliği başlayacak. YZK Heuk-Young senin için 30 gün boyunca ilk şehirde olacak. Onun üzerinden hesap başına bir kez ücretsiz bir şekilde başka bi krallığa geçebilirsiniz.


Daha fazla ayrıntılı bilgi için Metin2 SSS sayfasını incelemeyi unutmayın. Herhangi bir sorunda  http://support.tr.metin2.gameforge.com/ adresinden destek ekibi ile irtibatra geçebilirsiniz.


Metin2 sunucuları ile birlikte güçlerinizi de birleştirin! En uygun fiyatlarla Metin2 Ep, Metin2 İtem ve Yang satın al, Metin2 EP, İtem ve Yang GameSatış’ta!


Metin2 Yang Satın Al

Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Sunucuları Birleşti! Sıkça Sorulan Sorular

Metin2 Bagjanamu ve Kehribar Sunucuları Birleşti Mi?

Metin2 sunucuları birleştirdi. Metin2 Bagjanamu ve Kehribar sunucuları birleşti. İki sunucu artık Bagjanamu adı altında devam edecek.

Metin2 Sunucuları Ne Zaman Birleşti?

Metin2 Bagjanamu ve Kehribar sunucuları birleşti. İki sunucu artık Bagjanamu adı altında devam edecek. Metin2 sunucu birleştirme tarihi ise 24 Şubat 2022.

Metin2 sunucu birleşmesinden sonra hesabımdaki Yang, Won veya Gaya sıfırlanacak mı?

Metin2 sunucu birleşmesinden sonra Yang, Won veya Gaya sıfırlanmayacak. Tüm birikimleriniz hesabınızda duracak.