knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Metin2 Hızlı Level Kasma Yöntemleri
Bu Haberi 33618 Kişi Okudu

Metin2 Hızlı Level Kasma Yöntemleri

Metin2 kasılma yerleri 2021, pek çok oyuncunun hızlı bir şekilde level atlayabilmesi adına araştırdıkları konulardan birisidir. Bilindiği üzere oyuncuların hangi levelde bulundukları oldukça önemlidir. Bu nedenle fazla XP kazanılmasını mümkün kılan alanlarda level kasmak, oyuncuların ilgi alanlarına giren konulardan birisidir. 


Oldukça komplike oyunlardan birisi olarak ön plana çıkan Metin2, level sistemine göre faaliyet gösterir. Sorunsuz bir şekilde seviye atlamak isteyen oyuncular, çeşitli canavarlarla mücadele eder, farklı zindanlarda bulunur ya da birçok görevi başarılı bir şekilde tamamlar. Bunların her biri, Metin2 hızlı level atlama konusunda oyunculara destek olmaktadır. Metin2 kasılma yerleri 2021, oyuncuların seviye atlamasını ve performanslarını yükseltmesini olanaklı hale getirmektedir. Peki ama hangi alanlarda ne kadar XP kazanır? Oyuncuların level kasma noktasında dikkat etmesi gereken hususlar nelerdir?


Metin2 EP Satın Al


Metin2 Hızlı Level Kasma


Metin2 hızlı level kasma, pek çok oyuncunun ilgi alanına giren konulardan birisidir. Çünkü kısa sürede level kasan bir oyuncu, rakiplerinin bir adım önünde bulunma şansı elde eder. Level kasma noktasında herhangi bir sorunla karşılaşmak istemeyen oyuncuların, daha kolay level kasacakları efsunlara sahip olması oldukça önemlidir. 


Efsunlar, oyuncuların performanslarını arttırmalarına destek olduğu için çeşitli efsunlara sahip olmak, karakterlerin güçlenmesini ve rakipleriyle çok daha kolay bir şekilde mücadele etmesini olanaklı hale getirmektedir. Oyuncular, gerekli ekipmanlara sahip olduktan sonra Metin2 hızlı level kasma ile kısa sürede oldukça fazla XP kazanabilmektedir. 


Metin2 Kasılma Yerleri 2021


Birçok oyuncu, Metin2 kasılma taktikleri ile ilgili araştırma yaparak nerede ve nasıl level kasabileceklerini öğrenmektedir. Her level için farklı level kasma yerleri bulunmakta olup bunları detaylı bir şekilde açıklamak faydalı olacaktır. 


1-10 Level Arası


Oyuncular tarafından oldukça fazla merak edilen Metin2 kasılma yerleri 1-10 kapsamında ilk önce görev kısmı açılmalı. Çünkü 1. level oyuna yeni başladığınız anlamına gelir, bu nedenle görevleri yerine getirerek XP kazanmak durumundasınız. 


Görevler kısmında “Genç Kahramanlar için Silahlar” yazan butona tıklamalı ve silahınızı almalısınız. Bu silahın her 10 seviyede bir üst versiyonu verilmekte olup sizin çok daha aktif bir şekilde oyunda yer almanızı olanaklı hale getirmektedir. Bu seviyede sizlere verilen yeni görevleri de yerine getirirseniz çeşitli ekipmanlar elde edersiniz. Bu nedenle seviyede var olan görevleri, eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışmanız oldukça önemli. 


Silahınızı aldıktan sonra köyün girişinde bulunan çeşitli hayvanları (domuz, kurt vb.) keserek kasılmaya başlayabilirsiniz. Bunlar oldukça kolay ve uygulanabilir adımlardır, sizin ilk seviyede oldukça fazla XP kazanmanızı mümkün kılar. Bu işlemleri yaparak 5. levele ulaştığınız zaman, karakterinizin beceri eğitimlerine gitmeli ve skillerini açtırmalısınız. Böylelikle karakterinizin performansı artacak ve oyunda çok daha aktif bir şekilde bulunma şansı elde edeceksiniz. 


10-18 Level Arası


10-18 level, Metin2 kasılma taktikleri kapsamında önemli levelleri içerisinde barındırır. Çünkü level artmaya başladıkça önünüze çıkan fırsatlar da artacaktır. Aynı zamanda zorlu mücadelelere girerek bu mücadelelerden başarı ile çıkmanız gerekmektedir. 10. seviye olduğunuz zaman, “Genç Kahramanlar için Silahlar” kısmından 10 level silahınızı alabilirsiniz. Bir önceki silahınızı satışa çıkarabilirsiniz çünkü o silahın 15 günlük bir süresi bulunmakta idi. Bu seviyede, artık çok daha gelişmiş slotları kesmeli ve yüksek XP kazanmalısınız. Siyah ayı, kaplan, kırmızı yabandomuzu vb. slotlar çok daha güçlüdür ve size daha fazla XP kazandırır. 18 seviye olana kadar bu slotları kesmeli ve kısa sürede fazla XP kazanmak için çalışmalısınız.


18-25 Level Arası


18. seviyeden itibaren çok daha güçlü slotlarla karşılaşmaya başlayacaksınız, bu slotları kesmek daha zordur. Karakterinizin performansı, slotları kısa sürede kesebilecek şekilde olmak durumundadır. Metin2 hızlı level kasma dahilinde 18. seviyede +6 zırh, +6 kalkan ve miğfer yapmanız, slotları çok daha hızlı bir şekilde kesmenizi sağlayacaktır. İtemlerinizi yaptıktan sonra yüksek miktarda XP kazanabileceğiniz bir yere gitmeniz gerekir.


Beyaz yeminlilerin olduğu yer, sizin kısa sürede XP sayınızı arttırmanızı olanaklı hale getirmektedir. Burada yer alan slotları kesmek bir hayli zor olsa da size yüklü miktarda XP verecektir. Metin2 kasılma taktikleri kapsamında 20. seviyeye ulaştığınızda, 20 seviye silahını almalı ve bu silahla yolunuza devam etmelisiniz.


Metin2 Yang Satın Al


25-30 Level Arası


25. seviyeye ulaştığınızda çölün başlangıcında slotların yoğun olduğu yerlere gidebilir ve buradaki slotları keserek XP kazanabilirsiniz. Bununla birlikte ikinci köyde, slotları ya da yabani uşakları da kesebilirsiniz. Bunların her biri, size bol miktarda XP kazandıracak ve seviye atlamanızı kolaylaştıracaktır.


30-50 Level Arası


30. seviyede, her 10 seviyede bir almaya hak kazandığınız silahı alarak Metin2 kasılma taktikleri kapsamında işlemlerinize devam edebilirsiniz. Artık bu seviyede gideceğiniz yerler de farklılaşacaktır. Nerelere gidebiliriz diye düşünüyorsanız eğer Seuryong vadisine gidebilir ve burada yer alan Ork Büyücüsü, Elit Ork, Elit Ork Generali vb. slotları kesebilirsiniz. Seviyeniz arttıkça sizi zorlayacak slotlarla karşılaşacağınızı unutmamalısınız.


40 seviye olduktan sonra silahınızı almalı ve vadisinin ortasında bulunan Cesur Siyah Ork ve Siyah Ork gibi slotları keserek XP puanları kazanmalısınız. Bu işlemler, 50. seviyeye kadar kasılmanızı olanaklı hale getirmekte ve kısa sürede seviye atlamanızı mümkün kılmaktadır. 


50-61 Level Arası


50 seviyeden itibaren Örümcek Zindanı olarak bilinen ve çok tehlikeli slotların bulunduğu alana gidebilirsiniz. Örümcek Zindanı, dört farklı alanı bünyesinde barındırmakta olup bu alanların her birinde yüksek XP kazanmanızı sağlayacak slotlar bulunmaktadır. Metin2 kasılma yerleri 1-120 arasında belki de en keyifli zindanlar, 50. seviyeden sonra açılmaktadır.


Örümcek Zindanı, oldukça korkunç alanlardan birisidir ve birçok slotla karşı karşıya gelmenize neden olmaktadır. Zindanın 1. kat odalarında yer alan örümcekleri keserek 61. Seviyeye kadar ulaşabilirsiniz. Zindana girmeden önce; Böceklere Karşı Güçlü, HpAbsorbe, Bayılma Şansı, Hp Üretimi gibi efsunlara sahip olmanız, böcekleri çok daha hızlı kesmenizi olanaklı hale getirmektedir. 


61-70 Level Arası


61. seviye olmanızla birlikte Örümcek Zindanının 2. katına gidebilir ve daha çok XP kazanmak için Metin2 kasılma taktikleri kapsamında kasılabilirsiniz. Bu katta en son odalarda yer alan ve çok tehlikeli olan örümcekleri kesebilir ve onlardan XP ile birçok eşya kazanabilirsiniz. 


70-75 Level Arası


70. seviyeden itibaren Örümcek Zindanı 2. katın son odaları ve 3. katta bulunan slotları kesebilir ve süratle level atlayabilirsiniz. 


75-90 Level Arası


75. seviyeden sonra artık Sürgün Mağarasına gidebilir ve mağaranın 1 ve 2. katında yer alan şeytanları keserek XP kazanma şansı elde edebilirsiniz. 


Her bir level, kendine uygun görevleri bünyesinde barındırmakta olup bu görevlerin yerine getirilmesi Metin2 kasılma taktikleri kapsamında oyuncuların kısa sürede level atlamasını olanaklı hale getirmektedir. Bilindiği üzere Metin2, oldukça kompleks oyunlardan birisidir ve oyunda yer alan pek çok görevin yerine getirilmesi, oyuncuların level atlamalarını sağlayacaktır.


Metin2 Ejder Parası Satın Al

Metin2 Hızlı Level Kasma Yöntemleri Sıkça Sorulan Sorular

Metin2 beceri, skiller ne zaman açılır?

Yaratıkları keserek 5. levele ulaştığınız zaman, karakterinizin beceri eğitimlerine gitmeli ve skillerini açtırmalısınız. Böylelikle karakterinizin performansı artacak ve oyunda çok daha aktif bir şekilde bulunma şansı elde edeceksiniz.