knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
WAR MAİDEN WAR MAİDEN @editor
Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği
Bu Haberi 478 Kişi Okudu

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği başladı! 


Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat etkinliğinde dörtr şeytani görevi geçmeniz ve en sonunda lanet efendisi Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için Öbür Dünyanın dört elçisiyle kapışmanız gerekiyor. Lanet kalkanı veya Kurtuluş Ankası üretimi için değerli malzemeler kazanabilirsiniz. Etkinlik 90. seviye ve üstü tüm oyunculara açık ve iki aşamada gerçekleşecek. İşte Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği detayları...


Metin2 Ep Satın Al


Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği 1. Aşama

 

Etkinlik başlangıcı: 06.10.2022 saat 01.00 Etkinlik sonu: 08.10.2022 saat 23.59


Etkinliğin ilk aşamasında, Öbür Dünyanın sınırı zayıfladığı zaman ikinci aşama için ihtiyaç duyduğunuzeşyaları oynayarak kazanabilirsiniz. Bunun için ölü alevleri toplamak amacıyla canavarları halledeceksiniz. Bunlar Asmodeus anahtarlarıyla, siyah mektuplarla, hayat suyuyla ve ölü ruhlarıyla takas edilebilir. Bu aşamanın sonunda Öbür Dünya portalı kullanılabilir ve Öbür Dünyaya seyahat edebilirsiniz.


Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği 2. Aşama


Etkinlik başlangıcı: 09.10.2022 saat 01.00 CEST Etkinlik sonu: 13.10.2022 saat 00.59 CEST


İkinci aşamadaki Öbür Dünya’da savaşarak ilerliyorsunuz. Bunun için ilk bölümde topladığın eşyalara ihtiyacınız var. Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için burada dört elçiyle karşılaşacaksınız; bu dövüşlerde bile harika hazineler elde edebilirsiniz. Başarılı olduysanız ve Asmodeus'u yendiyseniz, sizi ödüllerinin beklediği cennet gibi "Kurtuluş" mekanına adım atarsınız.


Zindana Giriş Yap


Öbür Dünya, sonunda Öbür Dünyanın kralı Asmodeus'un karşısına çıkabilmek için savaşarak geçmeniz gereken, cehennem benzeri bir yer. Öbür Dünyaya Ejderha Ateşi Burnu'ndaki Öbür Dünya portalından geçerek ulaşırsınız. Bunun için 3 siyah mektup gerekir. Öbür Dünya dört odadan oluşur. Böylece her mekanda ilgili Öbür Dünya elçisiyle dövüşte karşılaşmanız gerekir.


Lanetlenme karar yeridir: Burada, son rakibiniz olan Asmodeus'la karşılaşırsınız. Asmodeus'u zayıflatmak için ölü ruhlarını kullanın. Lanetleme setini giyerek kendine büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca Öbür Dünya tılsımı sizi Asmodeus'un karanlık güçlerine karşı korur. Asmodeus Öbür Dünyanın hükümdarı olarak orada asla yenilemiyor; ölümünden kısa süre sonra geri dönüyor ve onunla tekrar yüzleşebilirsiniz. Onu ne kadar sık dize getirebilirseniz, ödülünüz o kadar büyük olur.


Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinlik Eşyaları

 

  • Siyah mektup, Öbür Dünyaya girmenize olanak sağlar. %80 ihtimalle 1 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
  • Hayat suyu, Öbür Dünyada sizi diriltmek için kullanılabilir. %80 ihtimalle 5 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
  • Ölü ruhu, Asmodeus'un maksimum HP'sini azaltmak için kullanılabilir. %80 ihtimalle 10 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
  • Asmodeus anahtarı, lanetlenmeye doğrudan girmene ve Asmodeus'la yüzleşmenize izin verir. Böylece dört elçiyi yenmeni gerektiren dört sınavı atlayabilirsiniz.


Metin2 Yang Satın Al

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği Sıkça Sorulan Sorular

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği Ne Zaman?

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinliği 06.10.2022 saat 01.00 ile 08.10.2022 saat 23.59 tarihleri arasında olacak.

Metin2 Öbür Dünyaya Seyahat Etkinlik Eşyaları Neler?

  • Siyah mektup, Öbür Dünyaya girmenize olanak sağlar. %80 ihtimalle 1 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
  • Hayat suyu, Öbür Dünyada sizi diriltmek için kullanılabilir. %80 ihtimalle 5 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
  • Ölü ruhu, Asmodeus'un maksimum HP'sini azaltmak için kullanılabilir. %80 ihtimalle 10 ölü alevi karşılığında elde edilebilir.
  • Asmodeus anahtarı, lanetlenmeye doğrudan girmene ve Asmodeus'la yüzleşmenize izin verir. Böylece dört elçiyi yenmeni gerektiren dört sınavı atlayabilirsiniz.