knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs-go-haberleri
CS:GO Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
PURPLE MUFFİN PURPLE MUFFİN @editor
Metin2 Yeni Etkinlik Sunucuları Duyuruldu!
Bu Haberi 3210 Kişi Okudu

Metin2 Yeni Etkinlik Sunucuları Duyuruldu!

Metin2 için yeni iki etkinlik sunucusu geliyor! Metin2 yeni etkinlik sunucularının adı Şems ve Dolunay olarak duyuruldu ve dün itibarıyla birbirinden güzel etkinlikler ile oyuncularla buluştu.
 

2005’ten bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya hala devam eden MMORPG oyunu Metin2, oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Gameforge tarafından yayınlanan oyun için Paskalya Etkinliği duyurusu sonrası, 2 yeni sunucu duyuruldu.


Metin2 Ejder Parası

 

Metin2 yeni etkinlik sunucuları Dolunay ve Şems 11 Mart güncellemesi ile oyuna eklendi. Metin2 yeni sunucular ile kan ritüeli, drop etkinlikleri, dünya patronu etkinlikleri, battle royale ve birçok yenilik beraberinde geliyor.
 

Metin2 Kan Ritüeli Etkinliği


Metin2 Şems sunucusunda, normalde akşam gerçekleşen drop etkinlikleri gün içine taşınıp gündüz oyuncularına avantaj sağlıyor. Metin2 Şems Kan Ritüeli etkinliği her gün saat 10.00 ile 18.00 arası açık olacak. Metin2 Dolunay serverı ise gündüz oyuna girmeyip gece oynayan oyuncular için biçilmiş kaftan olacak. Metin2 Dolunay Kan Ritüeli etkinliği ise 22.00 ile 06.00 saatleri arasında aktif olacak.


Metin2 Dolunay ve Şems Drop Etkinlikleri


Etkinlik serverlarında oyuncularını her gün 4 saat sürecek, birbirinden güzel ganimetler kazanabileceği drop etkinliği bekliyor olacak. Şems sunucusunda 08:00 ile 12:00 ve 12:00 ile 16:00 saatleri arasında etkin olacak etkinlik, Dolunay sunucusunda ise 20:00 ile 00:00 ve 00:00 ile 04:00 saatlerinde aktif olacak.

 

Metin2 Dünya Patronu Etkinliği


Metin2 bossları, size ganimetler vermek için tarafsız bölgelerde sizi bekliyor! Patronları alt ederek, verdiğiniz hasar sıralamasında var olacak konumuna göre ödül kazanırsınız.
 


Metin2 Battle Royale


Metin2 Battle Royale modunda her hafta Cuma saat 12:00 ile Pazartesi 12:00’ye kadar olan zaman zarfında düşmanlarınızı alt ederek harika ödüller kazanın! Metin2 Battle Royale modunda tüm oyuncular aynı sınıf ile rekabete başlar. Gerekli ekipmanları bularak, daralan bölgede hayatta kalın ve ödülü kapın.


Metin2 Yang

 

metin2 yeni etkinlik sunucuları

 

Beş Tapınağın Savaşı

Metin2 PvP etkinliği olan Beş Tapınağın Savaşı, 30. seviye ve üstünde olan oyuncular için aktif olacak. Pazartesi saat 12.00’de başlayıp, Cuma saat 12.00’de sona erecek etkinlikte, tapınakları fethederek, savunmanız gerekiyor. Etkinlik sonunda başarılı olmanız halinde ödül olarak belli bufflar ve rütbe puanları kazanacaksınız.
 

Etkinliğe katılmanız için "Tapınakların Çağrısı" biletini satıcıdan 50.000 Yang karşılığında satın alarak, Sis Adaları'na ışınlanın ve mücadeleye başlayın.
 

Etkinlik tapınakları ve sonunda kazanılacak bufflar aşağıda yer alan şeklindedir.
 

Enerji Tapınağı: Enerjiyi +2 oranında artıran, Enerji Buffı
Şans Tapınağı : Eşya drop şans oranını %10 artıran, Eşya Buffı
Güç Tapınağı : Güç, Canlılık, Zekâ ve Çeviklik özelliklerini +3 oranında artıran, Değer Buffı
Hazine Tapınağı : Yang düşme oranını %10 artıran, Yang Buffı
Aydınlanma Tapınağı : Var olan kostüm bonuslarınızı %3 oranında artıran, Bonus Buffı

 

Tüm bu etkinlik ve ödüller Metin2’de sizleri bekliyor. Şimdi GameSatış güvencesi ile indirimli Metin2 EP satın al ve yeni sunucularda rakiplerinden önde başla!


Metin2 EP