knight-online-haberleri
Knight Online Haberleri
pubg-mobile-haberleri
Pubg Mobile Haberleri
valorant-haberleri
Valorant Haberleri
league-of-legends-haberleri
League of Legends Haberleri
cs2-haberleri
CS2 Haberleri
metin2-haberleri
Metin2 Haberleri
black-desert-haberleri
Black Desert Haberleri
diger-oyun-haberleri
Diğer Oyun Haberleri
BOOMHAUER BOOMHAUER @editor
Metin2 Yeni Server Bagjanamu Açıldı!
Bu Haberi 7875 Kişi Okudu

Metin2 Yeni Server Bagjanamu Açıldı!

2005 senesinde çıkışını gerçekleştirmiş, halen popülerliğini koruyan MMORPG oyunu Metin2 oyuncuları için sevindiren bir haber geldi. Metin2 yeni sunucu ve beraberinde gelecek bir çok etkinliği de Metin2 Forum üzerinden paylaştı. Metin2’ye gelecek yeni server Bagjanamu, 17 Temmuz tarihinde açıldı.


Metin2 Bagjanamu sunucusu içerisinde Dünya Patronu Etkinliği’nin de olduğu süper savaşların gerçekleşeceği sunucu açılışı ile oyunculara sunuldu.


Metin2 Yang Satın Al


Diğer sunuculardan farklı ve özel ayarlara sahip olacak yeni Bagjanamu şimdi aktif. Oyuncuların rütbeler kazanarak listeye girebileceği Dünya Patronu Etkinliği, kalıcı olacak Çiçek Çocuklar Etkinliği, tehlikeli canavarlar ve çok daha fazlası Bagjanamu sunucusunda sizi bekliyor.

 


17 Temmuz Cuma günü oyuncuların beğenisine sunulan Metin2 Bagjanamu’ya özel ayarlar ise şu şekilde;

 

Oyundaki çoğu canavarın hayat puanı %30 daha fazla artarken, %20 hasar oranları da yükseltildi.

 

Metin2 yang düşme oranları kısıtlandı.

 

Çiçek Çocuklar Etkinliği kalıcı olarak eklendi. Tohum torbaları toplayarak, güçlü buff efektlerine sahip olan çiçekler edinin.

 

Her krallığın drop oranları değişiklik gösterebilecek. Server açılışında %25 oranında artış gösteren eşya drobu geçerli olacak. Her krallığın gelişimine bağlı olarak güncellemeler yapılarak, az oyuncuya sahip krallıklarda oyuncular daha yüksek drop oranları ile karşılaşabilecek.

 

Dünya Patronu Etkinliği ile Boss savaşlarında galip gelerek birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabileceksiniz. Bosslar ilk mücadelelerde güçsüz olacakken, gitgide daha da güçlenecektir.

 

Bagjanamu sunucusunda level 40’a kadar normal ilerleyişten  2.5 kat daha hızlı ulaşabileceksiniz. Ancak 41. seviyeden sonra ilerlemeniz normalin en az iki katı ve 81’den 100. seviyeye kadar 1,5 katı EXP alabileceksiniz.

 

Yeni server ile sezonluk rütbe sistemi de oyuna gelen yenilikler arasında yer alıyor. Dünya Patronu etkinliğinde aldığınız başarılı sonuçlar sizi sıralamada üst sıralara çıkartacak. En üst sırada yer alan kullanıcı her sezon için birbirinden büyük ödüllerin sahibi olacak. Her krallığa özel bir sıralama olacak.


Her sezonun 8 hafta süreceği ve sonunda Rütbe listesi ödüllerinin sezon sonlarında dağıtılacağı macera şimdi Metin2 Bagjanamu serverında sizleri bekliyor. Tüm detaylar ve rütbe sistemi için Metin2 Forum sayfasını ziyaret ederek bilgi edinebilirsin. Şimdi serverda öne geçmek ve rakiplerini geçmek için GameSatış güvencesi ile indirimli Metin2 EP satın al ve sunucuya giriş yap!


Metin2 Ejder Parası Satın Al