1907 Fenerbahçe’nin Oyuncusu Thaldrin Oyunculuğu Bıraktı!

1907 Fenerbahçe’nin Oyuncusu Thaldrin Oyunculuğu Bıraktı!

1907 Fenerbahçe’nin kaptanı ve Türkiye’nin en iyi League of Legends oyuncuları arasında gösterilen BerkeThaldrinDemir, Twitch üzerinden yaptığı yayında profesyonel oyunculuk kariyerine ara verdiğini açıkladı.

 

1907 Fenerbahçe forması ile ilk yıl büyük bir başarıya imza atan oyuncu Worlds 2017’ye katılmış ve gruplara kalmıştı. 2018 sezonunda ise Yaz Mevsimi Yarı Finali'nde elenmişti.


Thaldrin, Twitch kanalında yaptığı açılamada şunları söyledi.


“Benim ailem fabrikaları, hanları, hanedanları olan bir aile değil; benim kendi geleceğimi kurmam gerekiyor. Bu yüzden benim için eğlence ve zevkli bir serüven olan espora, daha doğrusu oyunculuğa bir süreliğine ara vermem gerekiyor. Bu bana olayları daha stabil bir şekilde değerlendirip daha tertipli yaklaşmam için gereken süreyi tanıyacak. O yüzden oyunculuğa ara veriyorum.”

 

 


Steam Oyun Haberleri
Steam Sonbahar İndirimlerinde En Dikkat Çeken Oyunlar!
<< Önceki Haber

Steam Sonbahar İndirimlerinde En Dikkat Çeken Oyunlar!

Steam'de en çok beklenen sonbahar indirimi dönemi 2 gün önce başladı. Bununla birlikte birçok dikkat çeken oyun indirime girdi. Eğer PC oyunu satın almak istiyorsanız, indirimler için son gün 27 Kasım. İndirimdeki tüm oyunları GameSatış üzerinden ekstra %21 indirim ile satın alabilirsiniz! Steam sonbahar indiriminde öne çıkan bazı oyunlar ise şöyle; Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) Euro T

23 Kasım 2018, 12:03
PC Oyun Haberleri
Mount & Blade 2: Bannerlord'tan Çocuk Müjdesi!
Sonraki Haber >>

Mount & Blade 2: Bannerlord'tan Çocuk Müjdesi!

Dünyaca sevilen Türk yapımı Mount & Blade'in ikinci oyunu Mount & Blade 2: Bannerlord için TaleWorlds'den müjdeli bir haber geldi! Mount & Blade 2: Bannerlord'ta kale fethetmekten ve savaşmaktan bıkmış oyuncular aile kurarak çocuk sahibi olabilecekler. Çocuklar yüz olarak anne-babaya çekecek ve büyüyüp en sonunda ailelerden kalan her şeyi devralıp soyu devam ettirebilecekler. Çocu

24 Kasım 2018, 18:44
Arama sonuçları