2019'da Steam'in En Çok Beklenen Oyunları

2019'da Steam'in En Çok Beklenen Oyunları

Steam, 2019 için en çok aranan oyunları açıkladı

 

İlk liste Simon Carless tarafından Twitter'da paylaşıldı ve 2019 yılının en çok heyecanla beklenen Steam oyunları açıklandı. 

 

Listenin ilk sırasında beklediğimiz gibi Sekiro oldu. Resident Evil 2 ise ikinci sırada yer aldı. Metro Exodus, Devil May Cry V ve Total War: Three Kingdoms listenin ilk beş oyunu arasına girdi. The Division 2 ise listenin alt sıralarında yer aldı. 

 

Liste de görmek istediğimiz bir diğer oyun ise The Outer Worlds, geliştiriciliğini Obsidian Entertainment'in yaptığı oyun, sıradışı hikayesi ve atmosferiyle bilim kurgu türünde RYO oyunudur. Listenin sonlarına doğru Far Cry New Dawn, GTFO, Ashen ve Mortal Kombat 11'i görüyoruz. 

 

İşte Steam'in 2019'da en çok aranan ve beklenen oyunlarının listesi;

 

1.  Sekiro: Shadows Die Twice

 

 

2. Resident Evil 2

 

 

3. Metro Exodus

 

 

4. Devil May Cry 5

 

 

5. Total War: Three Kingdoms

 

 

6. BIOMUTANT

 

 

7. The Outer Worlds

 

 

8. LEFT ALIVE

 

 

9. Tom Clancy’s The Division 2

 

 

10. Tropico 6

 

 

Siz de 2019'da heyecanla beklediğiniz oyunları yorum olarak paylaşabilirsiniz. Kim bilir belki istediğiniz oyunlar yeni yıl kampanyalarında uygun fiyatlarla sürpriz indirimlere girebilir :)


Steam Oyun Haberleri
Football Manager 2019'daki Geleceği Parlak Türk Oyuncular
<< Önceki Haber

Football Manager 2019'daki Geleceği Parlak Türk Oyuncular

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Football Manager 2019 her yıl olduğu gibi bu yıl da meraklılarını yanıltmadı ve benzersiz bir menajerlik fırsatı sağladı. Oyunda taktik geliştirmenin, transfer yapmanın, takım için dinamiklerin düzenlenmesinin yanı sıra genç oyuncu keşfetme ve bu oyuncudan bir yıldız yaratmanın önemini anlatmamıza gerek yok. Bu oyuncunun kendini geliştirerek klübe yüklü miktarlar

26 Aralık 2018, 13:20
PC Oyun Haberleri
Ambibox Sistemi ile Oyun Kalitesi Bir Tıka Daha Fazla
Sonraki Haber >>

Ambibox Sistemi ile Oyun Kalitesi Bir Tıka Daha Fazla

Teknoloji ilerledikçe biz oyuncular açısından takip edecek konuda git gide artıyor. Oyun kalitesini arttırabilmek için gerek monitor, gerek ekran kartı gerekse diğer donanımları da elimizden geldiğince takip etmek gerekiyor. Ancak bir sistem var ki oyuncuların belkide yayıncıların hem oyun hem de yayın kalitesini bir tık arttırabilecek diyebiliriz. İlk olarak Philips'in patentli televizyonlarında b

26 Aralık 2018, 14:06
Arama sonuçları