Age of Empires 4: Çıkış Zamanıyla İlgili Bilgiler Ve Oyun İçeriği

Age of Empires 4: Çıkış Zamanıyla İlgili Bilgiler Ve Oyun İçeriği

12 yıldan fazla bir süredir bekledikten sonra, Age of Empires dizisi dördüncü yolculuğuna geri döndü. Ağustos ayında, yayıncı Microsoft Studios, Age Of Empires 4'ün yapılma aşamasında olduğunu ve bunun, Relew Entertainment, Homeworld ve Heroes Company'nin aralarında ekip olarak geliştirildiğini duyurdu. Orijinaller 1999 ve 2005'te piyasaya sürüldü, tarihin efsaneleri ve efsanelerinden ilham alan popüler Age of Mythology de dahil olmak üzere çok iyi seriler oldu. Age of Empires 4, Relic Entertainment tarafından geliştirilen serilerdeki ilk oyundur. Diğer tüm Age of Empires serileri ise Ensemble Studios tarafından yapıldı. Relic, Derin stratejik oyunlarla tarihi bağlamı birleştirmek ve bu imtiyazı oyunun ön saflarına ve topluluğunun ellerine geri getirmek istediğini söylüyor.

 

 

GameSatış Age of Empires 4

 

 

Age of Empires 4: Çıkış Zamanı 

 

Ne yazık ki, Age of Empires 4  için herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı.Yine de çıkış tarihi her an açıklanabilir,çünkü oyunda gördüğümüz her şey  sanatla dolu bir fragmandı bu da gelişimin ilk aşamalarında olduğunu gösterir. Peki, Age of Empires 4 Hangi Platformlarda Çıkacak? Şimdiye kadar bildiğimiz tek şey, Windows 10 PC'ye geliyor olması - daha eski bir sürümü çalıştırıyorsanız çok şanssızsınız (bu, yükseltmek için iyi bir bahane olabilir). Ancak, Microsoft Studios Xbox One'da bir açık kapı bıraktı. Sadece öngörü olmasına rağmen, aynı nedenden dolayı PS4 veya Nintendo Switch gibi diğer konsollara da gelme olasılığı düşük. Relic Entertainment ve Microsoft Studios, Age of Empires 4'ün oynanışı hakkında çok az şey ortaya koydu ancak Relic’in son çalışmaları ve dizinin önceki girişleri tarafından taşınan temeller, bize nelerin bekleneceği konusunda belirsiz bir tablo veriyor. 

Relic Entertainment bunu nasıl değiştirecek? 

Hayranlar, Age of Empires 4'ün oyununun köklerine sadık kalmasını istediği kadarıyla, bu, dizinin hardcore hayranlarının ötesinde sınırlı bir çekiciliği olan çok eski bir RTS'si haline getirecektir. Age of Empires 4'te bir takım taze uluslar gelmesini bekleyebiliriz,bununla birlikte yeni üniteler ekleyebilir ve taktikler geliştirebiliriz. Aynı zamanda Relic Entertainment'ın kahraman üniteler ve yetenek ağaçları gibi yeni oyun özellikleri ekleyebilmesi, özellikle de benzer sistemlerin son Total War: Warhammer serilerinde elde ettiği başarılar göz önüne alındığında. Bu sadece spekülasyonlar için olduğu gibi, Relic Entertainment'ın Age of Empires 4 oyununu ne kadar değiştireceğini beklemek ve görmek zorunda kalacağız.
 


PC Oyun Haberleri
The Walking Dead: The Final Season 14 Ağustos'ta Çıkıyor!
<< Önceki Haber

The Walking Dead: The Final Season 14 Ağustos'ta Çıkıyor!

Telltale Games'in sunduğu The Walking Dead: The Final Season'un ilk bölümü sadece birkaç ay içinde çıkıyor. Birinci bölüm, 14 Ağustos'ta Xbox One, PC ve PlayStation 4'te indirilebilecek. Nintendo Switch sürümü bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Oyuncular 8 Haziran'dan başlayarak 20 USD karşılığında oyunu önsiparişten alabilirler. Final Sezonu, hayatta kalmayı başaran Celementine'yi takip ediyor. Oyu

25 Haziran 2018, 09:46
PC Oyun Haberleri
Battlezone: Combat Commander Merak Edilen Sorularla Beraber Steam'de
Sonraki Haber >>

Battlezone: Combat Commander Merak Edilen Sorularla Beraber Steam'de

Battlezone: Combat Commander PC platformuna çıktı ve şimdiden Steam'de çığır açtı. Piyasaya çıkan ve aynı zamanda Steam'da olan Battlezone: Combat Commander 8 farklı moduyla, 14 oyuncuya kadar multiplayer desteği sağlıyor. Multiplayer modları arasında Co-op ve LAN seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca, oyunu GOG ve Steam’den alan oyuncular, platformlar arası multiplayer oynayabiliyor. Battlezone 2'nin y

25 Haziran 2018, 10:23
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları