Banka Hesaplarına Para Çekimi Hakkında Bilgilendirme

Banka Hesaplarına Para Çekimi Hakkında Bilgilendirme

Merhaba tüm GameSatış kullanıcıları. Bildiğiniz gibi item, skin, oyun içi eşyalar, oyun paraları gibi satışlarınızdan elde ettiğiniz bakiyeleri ya da yayıncı olarak aldığınız bağışları banka hesaplarınıza çekebiliyorsunuz. Uzun zamandır aktif olan ve kullanıcılarımıza mümkün olduğunca yardımcı olduğumuz para çekim sistemimizdeki güncellemeyi tüm kullanıcılarımıza duyurmak istiyoruz.

 

Yeni güncellememiz ile artık GameSatış bakiyenizdeki paranızı sadece kendi adınıza ait banka hesaplarına talep edebileceksiniz. Bu değişikliğin sebebi uygunsuz işlemlerin önüne geçmek, kullanıcıların herhangi bir şekilde mağdur olmasını engellemek ve güvenli satın alım ve satış hizmetlerini tüm kullanıcılarımıza en iyi şekilde sağlamaktır. GameSatış hesabındaki İsim-Soyisim bilgileri banka hesap sahibi bilgileriyle eşleşmediği taktirde para gönderimi yapılmayacaktır.

 

Kullanıcıların hesaplarındaki bakiyeyi farklı isimdeki banka hesabına çekmek amacıyla market sistemini kullanarak hesaplar arası bakiye transferi yapması ise yasaktır. Bu yasaklı işlemi yapan kullanıcıların hesapları kapatılabilir, kısıtlanabilir ya da erişimi engellenebilir

 

Tüm GameSatış kullanıcılarının bu kurallara uymasını rica eder, iyi oyunlar dileriz!


PC Oyun Haberleri
Black Desert Türkiye Sunucusu 2. Yıl Dönümünü Kutluyor.
<< Önceki Haber

Black Desert Türkiye Sunucusu 2. Yıl Dönümünü Kutluyor.

Black Desert'ın ortak sunucusu Türkiye&Mena için 2. yıl kutlamalarına hazırlanıyor. Kutlamaların 6 Kasım'da olacağını açıklayan Black Desert Türkiye&MENA ekibi, kutlamalarla beraber bir çok etkinlikte beraberinde duyurdu. Türkiye&MENA sunucusu geliştirme ve servis ekibine kutlama mesajı göndererek 7 Günlük Değerli Paket kazanabilirsiniz. Etkinlik Ne Kadar Sürecek 6 Kasım 20

06 Kasım 2019, 11:06
PC Oyun Haberleri
Apex Legends En Güçlü Duo'lar Hangileri?
Sonraki Haber >>

Apex Legends En Güçlü Duo'lar Hangileri?

Apex Legends Duos Modu Çıktı Apex Legends oyununun yapımcılığını yapan Respawn şirketi 30 Ekim 2019 tarihinde sosyal medya üzerinden yeni oyun modu olarak gelecek olan ''DUOS'' duo modunu duyurmuştu. Dün akşam itibariyle Apex Legends Resmi twitter hesabında duo modun geleceği, fakat bu modun geçici bir süreliğine aktif olacağını belirterek oyuncularını bir yandan sevindirip bir yandan üzdü.

06 Kasım 2019, 15:10
18/11/2019
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları