Battlezone: Combat Commander Merak Edilen Sorularla Beraber Steam'de

Battlezone: Combat Commander Merak Edilen Sorularla Beraber Steam'de

Battlezone: Combat Commander PC platformuna çıktı ve şimdiden Steam'de çığır açtı. Piyasaya çıkan ve aynı zamanda Steam'da olan Battlezone: Combat Commander 8 farklı moduyla, 14 oyuncuya kadar multiplayer desteği sağlıyor. Multiplayer modları arasında Co-op ve LAN seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca, oyunu GOG ve Steam’den alan oyuncular, platformlar arası multiplayer oynayabiliyor. Battlezone 2'nin yeniden yapımıyla, gelişmiş görseller, steam Başarımları, Atölye desteği ve diğer bir dizi mod ile birlikte, birinci şahıs çekim ve gerçek zamanlı stratejinin aynı karışımını oyunculara sunulmaktadır.. Altı dünyaya yayılan 24 misyonla, elit bir Uluslararası Uzay Savunma Kuvvetinin bir parçası olarak yabancı güçlerle savaşmak senin işin. Stratejinizi dikkatli bir şekilde planladığınız ve düşmanlarınızı öldürdüğünüzde, tanklarınız, yürüyüşçüleriniz ve kruvazörleriniz için bir cephaneniz olacaktır. Oyunun Steam'de bir çığır açtığını kanıtlayan Express Online, yapımcı Steven Archer'a neden adını değiştirdiklerini, niçin zamansız hale getirdiğini ve bir konsol yayınlanma şansının olup olmadığını öğrenmek için konuştu. 

 

GameSatış Battlezone: Combat Commanderİsim neden değişti?
İlk olarak Battlezone 2: Combat Commander olarak piyasaya sürüldü, ancak Rebellion şemsiyesi altında ve Battlezone'un VR ve Battlezone 98 Redux sürümüyle birlikte Battlezone'un bir markaya dönüştüğünü gördük. Savaş Komutanı güçlü bir isim ve oyunu mükemmel bir şekilde tanımladığını düşünüyoruz.

Hayranlarla bu kadar kalıcı bir vuruş yapan oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?
Piyasaya sürüldüğünde, diğer oyunlardan farklıydı ve RTS ve FPS'nin karışımı olması  bunu gerçekten çok eşsiz kılıyor. Battlezone: Combat Commander'ı birçok farklı strateji ve oyun stili kullanarak oynayabilirsiniz ve oyun sizi hiçbir zaman belirli bir rotaya zorlamaz. Evet, orada ve görevler ve orta misyon hedefleri, ama aldığınız yaklaşım size kalmış.


PC Oyun Haberleri
Age of Empires 4: Çıkış Zamanıyla İlgili Bilgiler Ve Oyun İçeriği
<< Önceki Haber

Age of Empires 4: Çıkış Zamanıyla İlgili Bilgiler Ve Oyun İçeriği

12 yıldan fazla bir süredir bekledikten sonra, Age of Empires dizisi dördüncü yolculuğuna geri döndü. Ağustos ayında, yayıncı Microsoft Studios, Age Of Empires 4'ün yapılma aşamasında olduğunu ve bunun, Relew Entertainment, Homeworld ve Heroes Company'nin aralarında ekip olarak geliştirildiğini duyurdu. Orijinaller 1999 ve 2005'te piyasaya sürüldü, tarihin efsaneleri ve efsanelerinden ilham alan po

25 Haziran 2018, 10:01
PC Oyun Haberleri
Ori and the Will of the Wisps 2019'da Çıkıyor!
Sonraki Haber >>

Ori and the Will of the Wisps 2019'da Çıkıyor!

Microsoft, E3 basın konferansı sırasında Ori and the Will of the Wisps'in İradesi'ne doğru devam eden yayınlanma tarihini açıkladı. Bir yıl süren sessizlikten sonra Microsoft, 2019'da bunun yayınlanacağını belirtti. Moon Studios ve geliştiriciler, 2019'da çıkması beklenen konu hakkında çalışıyorlar. Metroidvania platformu, 2015 yılının Mart ayında geri döndü ve hem eleştirmenler hem de oyuncular ta

25 Haziran 2018, 10:36
Arama sonuçları