BioWare'den Anthem'i Bekleyen Oyunculara Müjde!

BioWare'den Anthem'i Bekleyen Oyunculara Müjde!

EA Games'in 22 Şubat 2019 tarhinde piyasaya süreceği ilk oyun olan Anthem, şimdiden büyük bir oyuncu kitlesi tarafından heyecanla bekleniyor.

 

Geçtiğimiz günlerde çıkan Battlefield 5'in satışları pek beklenildiği gibi olmamıştı. Yapımcılar oyunun kusursuz olması için ellerinden geleni yapmaya devam ederek umutlarını Anthem'e bağladılar. Oyunla ilgili şimdiye dek bir çok oynanış videosu ve 45 dakikalık Twitch platformu üzerinden canlı yayın yapıldı.

 

BioWare ekibinde eski Mass Effect üçlemesinin geliştiricilerinin de aralarında bulunduğu projeye oyuncuları sevindirecek bir açıklama geldi. 

 

Açıklanan bilgilere göre Anthem çıktıktan sonra oyuna herhangi bir DLC veya Season Pass paketi getirilmeyecek. Oyuna gelecek olan tüm güncellemeler ücretsiz olarak indirilebilecek.

 

BioWare bu kararı ile bir çok oyuncuyu sevindirdi. PvP tarafında pek detaylı bir bilgiye sahip olamasakta, PvE yönünden geniş bir içerik bizleri bekliyor.

 

Senaryosuna gelecek olursak, tüm hikayeyi bitiren oyuncular oyun içerisinde çeşitli zindan ve etkinliklere katılarak keyifli vakit geçirebilecekler. 

 

BioWare'in bu sürpriz kararı karşısında siz neler düşünüyorsunuz?


PC Oyun Haberleri
Mount & Blade II: Bannerlord'a eklenen yeni özellik: İkna
<< Önceki Haber

Mount & Blade II: Bannerlord'a eklenen yeni özellik: İkna

Merakla beklenen Mount & Blade II: Bannerlord oyununa eklenecek yeni özellik olan ikna tanıtıldı. Seriye yeni ve ilk defa eklenecek ikna özelliği oyuncular için bir çok seçenek sunmakta. Oyunda yarattığınız karakterin kişilik ve itibarı size bir çok konuda hem yardım edecek hemde olumsuz etkileyebilecek. Eğer cömert bir üne sahip karakter kişiliği çizdiyseniz insanları ikna edebilme oranınız

24 Aralık 2018, 12:26
PC Oyun Haberleri
Rainbow Six Siege Oyuncularına Ubisoft Yılbaşı Hediyesi Dağıtıyor!
Sonraki Haber >>

Rainbow Six Siege Oyuncularına Ubisoft Yılbaşı Hediyesi Dağıtıyor!

Ubisoft, sevilen FPS oyunu Tom Clancy's Rainbow Six Siege'de sürpriz bir hediye etkinliği başlattı. Sınırlı bir süre için geçerli olacak "Holiday Pack" paketine ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Tek sefer kullanılabilen paket, mevcut olan DLC içerisinden rastgele bir Operatör kilidini kalıcı olarak açıyor. Rainbow Six Siege oyunu açtığınızda ‘holiday pack’ otomatik olarak hesabınıza eklen

25 Aralık 2018, 16:09
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları