Call of Duty: Modern Warfare Yeni Mod ve Haritasını Yayınladı.

Call of Duty: Modern Warfare Yeni Mod ve Haritasını Yayınladı.

Call of Duty: Modern Warfare iki hafta önce oyuncularına tamamen açılmıştı. Çıkar çıkmaz yayınlarda üst listelere çıkan COD: Modern Warfare oyuncuları ve yayıncıları  tarafından oyunun dengeli olmadığı yönünde tepkiler toplamaya başlamıştı. Fakat  oyunun yapımcısı  Infinity Ward hemen işe koyuldu ve 7 Kasım 2019'un gece saatlerinde yeni bir güncelleme yayınladı.

 

 

Yeni patchde neler var?


Oyuncuların feedbacklerini incelemeye alan Infinity Ward ''düzenleme'' adı altında kapsamlı bir güncelleme yaptı. Görüntü buglarını, silah sekmelerine düzenlemeler, silah damage dengelemeleri, yeni multiplayer mod, yeni haritalar, xp eventleri ve bir çok bug sorunlarında düzenleme.

 

Yeni Güncelleme İncelemesi

 

Call of Duty: Modern Warfare Yeni Harita ve Yeni Mod


Oyuna iki map ve bir mod ekleyen Infinity Ward patch notlarında haritalarını şöyle açıkladı;

 

Yeni Haritalar

Krovnik Farmland haritası oyuna eklendi. 
Ground War ve Shoot House oyuna eklendi ve Multiplayer oynanmaya açıldı.
COD: Modern Warfare Shoot House için ''Death match'' yani aktif olarak ölüm sonrası doğulan bir mod eklediğini belirtti ve tüm yeniliklerin tamamen ücretsiz olarak erişilebildiğinin altını çizdi.

 

Güncelleme; PlayStation 4 için 2,4 GB; Xbox One için 3,02 GB, PC için ise 8 GB boyutunda. Şu anda tüm platformlarda indirilebilir halde.
Dilerseniz sizde indirimli bir şekilde Call of Duty: Modern Warfare alabilir. Yeni haritalarda nefes kesen savaşlara dahil olabilirsiniz.


Call of Duty: Modern Warfare indirimli bir şekilde satın almak için GameSatış sitesiniz 7/24 ziyaret edebilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Taktik Savaşları Set 2 Eşyalar ve İtem Kombinasyonları Rehberi
<< Önceki Haber

Taktik Savaşları Set 2 Eşyalar ve İtem Kombinasyonları Rehberi

League of Legends Taktik Savaşları Set 2 PBE sunucusuna geldiği andan itibaren en çok izlenen oyunlardan biri oldu. LoL Taktik Savaşları oynamak isteyen ya da yayınları izleyen tüm oyuncular için Taktik Savaşları eşyalarını tanıtmak ve item kombinasyon listesini sizinle paylaşmak istiyoruz. Siz de bu rehberimizden yola çıkarak en güçlü eşyaları nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve kazanma ihtimalinizi

08 Kasım 2019, 13:39
PC Oyun Haberleri
Zula Tüm Market Ürünlerinde 1+1 Kampanyası Başladı
Sonraki Haber >>

Zula Tüm Market Ürünlerinde 1+1 Kampanyası Başladı

Zula oyuncularının heyecanla beklediği 1+1 Market Kampanyası başladı! Sadece 11 Kasım'a özel olarak yapılacak bu kampanya oyun içi tüm market alışverişlerinizde geçerli olacak. Sizde hemen Zula envanterinizi bu kampanya ile beraber geliştirebilmek için kampanyaya hemen katılın. Hemen GameSatış kalitesiyle indirimli bir şekilde Zula Altınınızı satın alın ve 1+1 Kampanyasını kaçırmayın!

11 Kasım 2019, 09:33
Arama sonuçları