Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda

Call of Duty Warfare ve Warzone Oyunu Yeni İçerikler Yolda

Activision ekibinin sevilen oyun serisi Call of Duty yepyeni oyunu ile yakın zamanda tüm dünyayı esir almıştı. Kısa sürede rakiplerine göz dağı verecek oyun çıkartan ekip, oyunu geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Modern Warfare alt yapısında çalışan Call of Duty Warzone iki oyun içinde yeni güncellemelerini duyurdu.
 

Call of Duty Mordern Warfare ve Warzone için gelecek yeni güncelemeler oyunlarda geliştirme, dengeleme, yeni modlar, silahlar ve haritalar ekleyecek.

 

Call of Duty Warfare Güncellemesi

 

Activision ekibi Warzone oyununun ardından Warfare'ıda unutmuyor ve severlerini oyuna bağlayacak bir kaç güncelleme ile geliyor. Öncelikle Activision, Modern Warfare oyunu için bir 6v6  harita eklemesi yapıyor. Ne çok büyük denilecek kadar büyük, ne de küçük denilecek kadar küçük olmayan haritada 6'ya 6 savaşlar boy gösterecek. Belirtilene göre özellikle Keskin nişancıların uzaktan görüş sağlayabilecekleri ve her haritada olduğu gibi yakın temasların bol bol yaşanacağı Khandor Hideout haritası güncelleme ile birlikte geliyor.

 

Call of Duty Warzone Güncelleme


Call of Duty Warzone Güncellemesi

 

10 Mart 2020 günü çıkış yapan Battle Royale türündeki Call of Duty Warzone, rekor kitlelere ev sahipliği yapmıştı. Henüz üzerinden 15 gün geçmesine rağmen güncelleştirmeler, yeni silahlar ve yeni operatör duyuruldu. 

 

Call of Duty Warzone için eklenecek dört yeni silah şu şekilde yayınlandı. Burlardan ikisi shotgun, biri pistol ve son olanı ise nişancı tüfeği olacak. Pompalı yani shotgun şeklinde gelecek silahların isimleri ise 725 ve MK2 Karabina olacak. Tabancanın ismi .50 GS, Nişancı tüfeğinin ise EBR-14 olacak.
 

Ayrıca bununla birlikte oyuna sürekli gelmekte ve değişmekte olan içerikler artarak devam edeceği belirtildi.

 

Hemen sen de en ucuz Call of Duty Warzone Battle Pass satın al. Oyunun ilk sezon ödüllerini en kolay yoldan elde et!


Diğer Haberler
GameSatış Yeni Çalışma Düzeni Hakkında Bilgilendirme
<< Önceki Haber

GameSatış Yeni Çalışma Düzeni Hakkında Bilgilendirme

Değerli GameSatış kullanıcıları, Son günlerde ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19-Coronavirus salgını sebebiyle, ekibimizin ve çevremizin sağlığını göz önünde bulundurarak rutin çalışma modelimizde bir değişikliğe gittik. 17 Mart Salı tarihinden itibaren evden çalışma modeline geçtiğimizi sizlere duyurmak isteriz. Bu süreç boyunca siz kullanıcılarımıza kısa süreliğine telefon desteği sağl

17 Mart 2020, 12:38
PC Oyun Haberleri
Metin2 Yeni Sunucu Arkadaşlar Duyuruldu!
Sonraki Haber >>

Metin2 Yeni Sunucu Arkadaşlar Duyuruldu!

Sevilen MMORPG oyunu Metin2 geçtiğimiz günlerde sürpriz bir duyuru ile bazı sunucular birleşmişti. Ardından paskalya bayramına özel gelecek etkinliğin yanında oyuncuları şaşırtarak yeni sunucu duyurusu yapıldı. Metin2 Yeni Sunucular Arkadaşlar → Türkiye Communio → Batı Avrupa Amicicia → Doğu Avrupa 27 Mart yani bugün saat 10’da açılacak yeni sunucu etkinliklerle birlikte gelecek. Arkadaşl

27 Mart 2020, 10:56
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları