CoD: Black Ops 4'ün Çifte EXP Etkinliği Başlıyor!

CoD: Black Ops 4'ün Çifte EXP Etkinliği Başlıyor!

Call of Duty Black Ops 4 için dolu dolu bir hafta oldu. Treyarch Studios ard arda gelen büyük güncellemelerle CoD severleri epey sevindirmişti. Düzenli olarak etkinlik düzenleyen oyunun yapımcıları resmi twitter hesapları üzerinden haftasonu boyunca çoklu-oyuncu, Zombies ve Blackout modları için çifte exp etkinliğini duyurdu.

 

Etkinlik tam olarak 14 Aralık 2018 TSİ 21:00'da başlayacak. 

 

Çoklu-oyuncu ve Zombies modunda çifte exp kazanırken, herhangi bir çifte exp vermeyen Blackout modunda ise çifte Merit'leri kazanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Blackout modu için kapalı beta testinde daha önce gördüğünüz Close Quarters Frenzy de bu etkinlik ile oyuna geliyor. 

 

Kış mevsimine özel eşyalar da Contrabant sistemine eklenmiş oldu. Eşyalara sahip olmak için Contraband Tier sisteminde seviye atlamanız gerekecek. Ayrıca eşyalar tatil süresince oyunda olacak. 

 

Ek olarak Black Martket'e Saug-9mm, yakın dövüş silahı olan Bell ve 10 Tier aşaması kaydettirecek Triple-Play indirilebilir içeriği de yer alacak. Haritanın bir çok yerinde göreceğiniz kar toplarıyla da düşmanlara saldırabilirsiniz. Normal düşmanlara verdiği zarar pek bilinmese de enfekte olmuş düşmanları tek atışta yere serebilirsiniz.

 


PC Oyun Haberleri
Wolfteam'e Kış Yaması Geldi!
<< Önceki Haber

Wolfteam'e Kış Yaması Geldi!

Wolfteam'e 13 Aralık 2018 Perşembe günü yayınlanan kış yamasında bir çok yenilik geldi. Birbirinden farklı silah & silah desenleri, graffiti ve bir çok sürpriz yenilik kış yamasıyla oyuna eklendi. Yama ile birlikte gelen yenilikleri sizler için sunuyoruz. 1 - TEK ATAN OG TABANCASI

15 Aralık 2018, 10:54
PC Oyun Haberleri
PUBG'ye Yeni Silah!
Sonraki Haber >>

PUBG'ye Yeni Silah!

Kısa süre önce sitemizde PUBG'nin kış haritası Vikendi'nin çıkış haberini duyurmuştuk. The Game Awards 2018'de duyurulan harita, PUBG'nin ilk kar haritası olacağı ve 1 yıldır üzerinde çalışıldığı belirtilmişti. Daha test aşamasında olmasına rağmen gelen video ve haberler bizi oldukça heyecanlandırdı. Son paylaşılan videoda ise yepyeni G36C tüfeği ile Snowmobile kar aracının tanıtımı yapıldı.

16 Aralık 2018, 15:46
Arama sonuçları