CoD: Black Ops 4'ün Yeni Pass İçeriği Geliyor!

CoD: Black Ops 4'ün Yeni Pass İçeriği Geliyor!

Activision, oyuncular tarafından büyük bir tepki ve eleştiri almasına rağmen resmi bir açıklama yaparak, Call of Duty: Black Ops 4 içeriklerini Black Ops Pass ile sınırlandıracağını duyurmuştu. Tüm bu eleştirilere rağmen geri adım atmayan şirket, yeni yayınlanan fragman ile Black Ops Pass için yayınlanacak olan ilk içerikleri detaylı bir video ile paylaştı. 

Call of Duty: Black Ops 4'e sahipseniz güncellemeler dışındaki yeni içeriklere erişim sağlamak için Black Ops Pass'a sahip olmanız gerekecek. Pass sahibi değilseniz güncel olarak oyuna eklenen yeni eşya, karakter ve modlar ile oynama şansınız ne yazık ki olmayacak. Activision bu kararı ile kendi oyuncu bünyesinde olası kayıplar yaşayabilir. 

Black Ops Pass içeriğinde Elevation ve Madagascar adında iki yeni haritanın, Call of Duty: Black Ops III oyunundaki Specialists sisteminden Reaper karakterini de sunacağını açıkladı. Ek olarak Zombies modu için Dead of the Night adında yeni bir bölüm daha gelecek. 

Elevation, Nepal dağlarındaki orta büyüklükte bir kasaba iken, Madagascar ise kırsal bir plato olan daha geniş bir arazi olarak yeni haritada karşımıza çıkıyor. 

Zombies modunun yeni bölümü olan Dead of the Night, 1912 yılında Helena Bonham Carter tarafından canlandırılan Madame Mirela, Kiefer Sutherland tarafından canlandırılan Gideon Jones, The Brigadier ve Godfrey karakterlerinin başlarından geçen olayları konu alıyor.

Gizemli bir güce karşı vereceğimiz savaşta, yeni silahlar kullanmanın yanı sıra vampirler ve kurt adamlar dahil bir çok enfekte olmuş yaratıkla savaşacağız.


Diğer Haberler
İninal Kartınızı Nasıl Kişiselleştirebilirsiniz?
<< Önceki Haber

İninal Kartınızı Nasıl Kişiselleştirebilirsiniz?

İnternetten güvenli ve kolay alışveriş yapabilmek için kullanılan İninal kart, hesabımıza para yükleyerek kullanabileceğimiz ön ödemeli bir karttır. Nakit yerine tercih edilen ve kredi kartından çok farklı özelliklere sahip İninal kart ile MasterCard logosu gördüğünüz her yerden alışveriş yapabilirsiniz. İninal Karta nasıl sahip olursunuz? 1. İninal’in web sitesinden kişisel bilgilerinizi girere

13 Aralık 2018, 16:02
ESpor Haberleri
Zula Süper Lig 9. Hafta Maçları Bugün Oynanacak
Sonraki Haber >>

Zula Süper Lig 9. Hafta Maçları Bugün Oynanacak

Zula Süper Lig'de dokuzuncu hafta maçları bugün başlıyor. 1. Gün Maç Programı; * 20:00 ICE Warriors - Outlaw Esports * 22:00 Bursa Espor - Mod-Z Esports Değişen dünya düzeninde, efendiler satranç tahtasında taşlarını diziyordu. Zafer kimin olacaktı? Küresel amaçlarla, stratejik operasyonlarla derinden yüzen Gladyo'nun mu, yoksa hayatlarını bir kenara atıp vat

14 Aralık 2018, 11:32
Arama sonuçları