Devil May Cry 5 İçin Yeni Bir Demo Geliyor!

Devil May Cry 5 İçin Yeni Bir Demo Geliyor!

Geçtiğimiz ay, 2018 The Game Awards sonrası Xbox One için bir Devil May Cry 5 demosu yayınlanmıştı. Capcom’un Twitter üzerinden yaptığı duyuruya göre Devil May Cry 5'in 7 Şubat tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için yeni bir demo yayınlayacak. 

 

 

 

Yeni demo ile birlikte Devil Braker adı verilen Punch Line, yeni hareketler ve hareket becerileri eklenmiş olacak. Ayrıca bu demoda oyuncular Nero'nun becerilerini geliştirebilecek.

 

8 Mart 2019'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek şuan ön siparişte olan Devil May Cry 5'i indirimli olarak GameSatış güvencesi ile satın alabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Fifa 19 Yılın Takımı Oyuncularının Çıkma Olasılığı Kaç?
<< Önceki Haber

Fifa 19 Yılın Takımı Oyuncularının Çıkma Olasılığı Kaç?

FIFA Ultimate Team (FUT) oyun modu yıllar içerisinde Fifa serisinin en çok sevilen oyun modlarından biri haline geldi. FUT sayesinde oyuncular kart ve kart desteleri alarak kendi özel takımlarını kurabiliyorlar. Kısa bir süre önce Electronic Arts tarafından açıklanan yılın takımı kart desteleri ile oyuncular bu sınırlı sayıdaki kart destelerini alarak yılın en güçlü oyuncularını elde etme imkanı

08 Ocak 2019, 15:03
Diğer Haberler
2019'da Çıkacak Tüm Oyunların Tarihleri
Sonraki Haber >>

2019'da Çıkacak Tüm Oyunların Tarihleri

2019 yılında çıkacak olan tüm oyunların çıkış tarihlerini bu haberimizde bulabilirsiniz. Gamesatış olarak her yıl yaptığımız gibi 2019 yılında da çıkacak olan tüm oyunların ve çıkış tarihlerinin listesini sizin için hazırladık. Listemiz düzenli olarak güncellenecektir ve dilediğiniz zaman kontrol ederek istediğiniz oyunun ne zaman çıkacağını görebilirsiniz. Listemizde PC, PS4, XBox One ve Ninten

08 Ocak 2019, 16:49
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları