Diablo 3 Sezon 14 İlk Bakışlar

Diablo 3 Sezon 14 İlk Bakışlar

Sezon 14 Başladı! Sezonun getirdiği yenilikler arasında , size oyuna girmeden oyunda nelerle karşılaşacağınıza dair bilgileri burada bulabilirsiniz ve Sezon 14, hepinizin keyfine varacağınızı umduğumuz yeni bir deneyi başlatacak. Sezon 14 diğer sezonlardan farklı olarak yeni bir mevsimsel konsept ve temalar sunuyor bizlere. Önümüzdeki sezon Greed Sezonunu olarak geçireceğiz. Sezon 14 boyunca, tüm Treasure Goblin sayısı iki katına çıkacak. Bu, vahşi bir Hazine Goblini ile karşılaştığınız her seferinde, ganimet, kaos ve eğlencenin iki katına çıkacağı anlamına geliyor. Bu etkiyle ilgili akılda tutulması gereken birkaç önemli ayrıntı var: Bu durum, Bandit Shrines, Goblin “Rift” paketleriyle veya Greed Aleminde karşılaşılan goblinleri etkilemez. Rainbow Goblin tarafından oluşturulan Duplicate Whimsydale portalları, Whimsydale'in için de  aynı durum geçerlidir.

Kozmetik Ödüller:
Geleneğe göre yeni sezon olan Sezon 14, Sezon Seyahatinde ilerleyerek elde edilebilecek yeni kozmetik ödülleri sunacak. Seçkin Conqueror Setinin Bot ve Pantalon eklentilerine ek olarak, yepyeni bir portre serisi mevcut olacak. Yeni pennant da ödüller arasında bunlar olacak.

 

 

Sezon Journey Ödülleri 

Bir önceki sezon olduğu gibi bu sezonda Conqueror görevini tamamladıktan sonra ekstra stash kazanacaksınız. Eğer Tüm Stashları tamamladıysanız ekstra bir tane elde edemeyeceksiniz. Bunun için aşağıdaki görevleri bitirmeniz gerekecek. 

Torment XIII Rift 'i 5 dakika altında bitirmelisiniz.
Greater Rift 60 solo bitirmelisiniz.
Torment XIII'de Greed 'i öldürmelisiniz.
Torment XIII 'de Butcher'ı 30 saniyeden daha kısa sürede öldürmelisiniz.
Legendary veya Set item Reforge etmelisiniz.
Level 50 veya daha yüksek 1 Legendary Gem'i Ancient iteme ilave etmelisiniz.
Level 55 3 adet Legendary Gem yapmalısınız.
2  Conquests tamamlamalısınız.
 


PC Oyun Haberleri
BIG FARM: MOBILE HARVEST Güçlü Performansına Büyük İçerik Güncellemesi İle Devam Ediyor
<< Önceki Haber

BIG FARM: MOBILE HARVEST Güçlü Performansına Büyük İçerik Güncellemesi İle Devam Ediyor

Goodgame’in sevgili BIG FARM serisinin bu ayki en büyük özellik güncellemesini sunan BIG FARM: Mobile Harvest’e devasa bir güncelleme geldi. Güncelleme, oyunculara kendi ürettikleri Kafe & mağaza kendi çiftlik ürünleri ile lezzetli yemekler pişirebilmelerini ,ayrıca parfüm ve hediyelik eşya gibi kendi ürettikleri ürünleri satma yeteneklerini geliştirmelerini ve inşa etmelerini sağlayacak. “Bu g

18 Haziran 2018, 09:42
Diğer Haberler
Echo of Soul Phoenix'de Kısıtlı Havai Fişek Teklifi!
Sonraki Haber >>

Echo of Soul Phoenix'de Kısıtlı Havai Fişek Teklifi!

İyi zamanları kutlama zamanı...! Yeni Değişikliklerle beraber Echo of Soul Phoenix'de yeni teklifler! Aşağıdakiler sadece web mağazasında kullanılabilir: Havai fişek paketi 1 Havai fişek x10 Altın Nimet (Parti) x2 Piliçli Tavuk x1 Havai fişek paketi 2 Havai fişek x50 Altın Nimet (Parti) x10 Piliç Çevirme Tavuku x5 Havai fişek paketi 3 Havai fişek x100 Altın Nimet (Parti) x20 Piliçli Tavuk x10

18 Haziran 2018, 10:12
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları