Dying Light Bad Blood'a Az Kaldı

Dying Light Bad Blood'a Az Kaldı

Techland'ın geliştirdiği RPG oyunu Dying Light Bad Blood erken erişim olarak kısa bir süre içinde oyuncularla buluşacak. Oyun erişime açılmadan önce, oyun hakkında neler bildiğimizi paylaşalım. 


Brutal Royale deneyimi ile rekabetin içinde yer alacağımız Dying Light Bad Blood'ta elbette ki zombilerle çatışacağız. Oyuna 12 oyuncudan birisi olarak giriyoruz, amacımız ise hayatta kalan son oyuncu olmayı başarabilmek. Zombi kovanlarını yok ederek seviye yükseltebilir, silah toplayabilir ve çatışma becerilerimizi birleştirerek parkurda farkımızı belli edebiliriz. PvP ve PvE türlerinin bir araya getirilmiş farklı bir deneyim sunan Dying Light Bad Blood ile diğer oyuncuları avlayabilir ve ganimetlerini de toplayabiliriz.


Oyunculara çok yönlü parkur hareketliliği sunan Dying Light Bad Blood'ta parkur becerilerinizin size üstünlük kazandıracağını unutmayın. Fazlasıyla kanlı olan FPP çatışmaları, güzel tasarlanmış silahlar ve yeni hareketler bizleri bekliyor olacak.

 


PC Oyun Haberleri
Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Ertelendi
<< Önceki Haber

Insurgency Sandstorm Çıkış Tarihi Ertelendi

Geliştiricisinin New World Interactive'in olduğu ve yayıncılığı Focus Home Interactive tarafından yapılan, merakla beklediğimiz gerçekçi savaş oyunu Insurgency Sandstorm'un çıkış tarihinin ertelendiği duyuruldu. Focus Home Interactive'in yaptığı açıklamaya göre, oyun 12 Aralık'ta bizlerle buluşacak. Steam'de önsipariş olarak satılmaya devam eden Insurgency Sandstorm'u 18 Eylül'de çıkacak diye be

12 Eylül 2018, 11:36
PC Oyun Haberleri
Black Desert Ayışığı Parçasının Çağrısına Kulak Verin
Sonraki Haber >>

Black Desert Ayışığı Parçasının Çağrısına Kulak Verin

MMORPG türünün göz dolduran yapımı Black Desert, yeni etkinliğini duyurdu. 13 Eylül 00:00 itibari ile başlayacak ve 26 Eylül 23:59 'da sona erecek mükemmel bir Black Desert Online etkinliği bizimle. Oynadığınız her saat için (Etkinlik) Ayışığı Parçası elde edebileceğiniz etkinlikte meydan okuma ile günde en fazla 2 parça alabiliyorsunuz. Yapmanız gerekenleri Black Desert TR resmi sayfasından açık

13 Eylül 2018, 17:11
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları