Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak

07-08-2018

 

2018'in en büyük oyunlarından biri olan Fallout 76, dünyanın en büyük oyun mağazalarından biri olan Steam'de satışa sunulmayacak, en azından piyasaya sürülmeyecek. Bethesda sözcüsü, PC Gamer'a, gelecek beta ve PC için tam oyunun, Bethesda'nın kendi web sitesinde bulunacağını söyledi.

Fallout 76 | Geleceğimiz Başlıyor

Skyrim ve Fallout 4'ün yaratıcıları olan Bethesda Game Studios'dan, hayatta kalan her insanın gerçek bir kişi olduğu çevrimiçi oyun  Fallout 76'ya hoş geldiniz. Hayatta kalmak için birlikte çalışın ya da başınızın çaresine bakın.


Fallout 76'yı piyasaya süren Bethesda, Steam'e  satış kesintisini ödemekten kaçınıyor. Ayrıca, önceki Fallout oyunlarının Valve'in deposunda piyasaya sürülmesi nedeniyle, Steam'de satışa sunmamak kayda değer bir hareket olarak düşünülüyor. Bethesda temsilcisi, hem BETA ve hem de lansman için Fallout 76'nın PC versiyonunun,  sadece Bethesda.net aracılığıyla mevcut olacağını belirtti.  Bethesda pazarlama yöneticisi Pete Hines ayrıca, Fallout 76 için Bethesda.net ayrıcalığı hakkında tweet attı.

Fallout 76'nın Steam'de çıkmayacak olması,hiçbir zaman çıkmayacak olduğu anlamına gelmiyor elbette. Fallout 76 Beta, Ekim ayında çıkıyor  ancak PS4, Xbox One ve PC için özel başlangıç tarihleri henüz açıklanmadı. SSS sayfasındaki bir satır, oyunun tam sürümü olacağını ve tam sürümünün Kasım ayında geleceği yazıyor.
Fallout 76, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14 Kasım'da çıkacak.

RPG serisindeki önceki denemelerinden  farklı olarak, Fallout 76 çevrimiçi, çok oyunculu olarak çıkacağından,insanların ilk tepkisinin ne olacağı merak konusu.

Arama sonuçları