Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak

Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak

 

2018'in en büyük oyunlarından biri olan Fallout 76, dünyanın en büyük oyun mağazalarından biri olan Steam'de satışa sunulmayacak, en azından piyasaya sürülmeyecek. Bethesda sözcüsü, PC Gamer'a, gelecek beta ve PC için tam oyunun, Bethesda'nın kendi web sitesinde bulunacağını söyledi.

Fallout 76 | Geleceğimiz Başlıyor

Skyrim ve Fallout 4'ün yaratıcıları olan Bethesda Game Studios'dan, hayatta kalan her insanın gerçek bir kişi olduğu çevrimiçi oyun  Fallout 76'ya hoş geldiniz. Hayatta kalmak için birlikte çalışın ya da başınızın çaresine bakın.


Fallout 76'yı piyasaya süren Bethesda, Steam'e  satış kesintisini ödemekten kaçınıyor. Ayrıca, önceki Fallout oyunlarının Valve'in deposunda piyasaya sürülmesi nedeniyle, Steam'de satışa sunmamak kayda değer bir hareket olarak düşünülüyor. Bethesda temsilcisi, hem BETA ve hem de lansman için Fallout 76'nın PC versiyonunun,  sadece Bethesda.net aracılığıyla mevcut olacağını belirtti.  Bethesda pazarlama yöneticisi Pete Hines ayrıca, Fallout 76 için Bethesda.net ayrıcalığı hakkında tweet attı.

Fallout 76'nın Steam'de çıkmayacak olması,hiçbir zaman çıkmayacak olduğu anlamına gelmiyor elbette. Fallout 76 Beta, Ekim ayında çıkıyor  ancak PS4, Xbox One ve PC için özel başlangıç tarihleri henüz açıklanmadı. SSS sayfasındaki bir satır, oyunun tam sürümü olacağını ve tam sürümünün Kasım ayında geleceği yazıyor.
Fallout 76, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14 Kasım'da çıkacak.

RPG serisindeki önceki denemelerinden  farklı olarak, Fallout 76 çevrimiçi, çok oyunculu olarak çıkacağından,insanların ilk tepkisinin ne olacağı merak konusu.


PC Oyun Haberleri
GTA Online'da Red Dead Redemption 2 Baltası
<< Önceki Haber

GTA Online'da Red Dead Redemption 2 Baltası

Bir dünya klasiği haline gelmiş olan Grand Theft Auto, oyun içi değişiklikler ve güncellemelerle oyuncularını kendisine bağlı tutmayı başarıyor. Bu sefer de, GTA Online oyuncuları oyunu oynayarak Red Dead Redemption 2 taş balta elde edebilecekler. GTA Online'da Red Dead Redemption Baltası Nasıl Kazanılır ? Taş balta görevini aktifleştirebilmek için Maude Eccles'in posta adresini ziyaret etmemiz

07 Ağustos 2018, 11:40
PC Oyun Haberleri
Gamesatış Yang Fiyatları Güncellendi
Sonraki Haber >>

Gamesatış Yang Fiyatları Güncellendi

Bildiğiniz üzere Yang, Metin2'nin para birimidir. Ne kadar çok yangınız varsa, o kadar çok ve iyi eşyalara sahip olabilirsiniz. Yang elde etmenin en kolay yolu Canavarları yok etmek ve görevler tamamlamaktır. Bir diğer yolu ise, oyun içinde elde edilen eşyaları NPC'ye veya pazar kurup diğer oyunculara satmaktır. Metin 2 Yang alım- satımlarınızı sitemizden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebep

07 Ağustos 2018, 14:33
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem
Arama sonuçları