Fifa 19 Yılın Takımı Oyuncularının Çıkma Olasılığı Kaç?

Fifa 19 Yılın Takımı Oyuncularının Çıkma Olasılığı Kaç?

FIFA Ultimate Team (FUT) oyun modu yıllar içerisinde Fifa serisinin en çok sevilen oyun modlarından biri haline geldi. FUT sayesinde oyuncular kart ve kart desteleri alarak kendi özel takımlarını kurabiliyorlar.

 

Kısa bir süre önce Electronic Arts tarafından açıklanan yılın takımı kart desteleri ile oyuncular bu sınırlı sayıdaki kart destelerini alarak yılın en güçlü oyuncularını elde etme imkanı buluyor. FIFA oyunundaki en iyi oyuncu kartları 80 ve 90 civarında olurken yılın takımı kartlarında bazı oyuncular seviye 99'a kadar çıkabiliyor. Bu sebeple bu oyuncuları elde etmek çok önemli bir avantaj sağlıyor.

 

Fifa 19 yılın takımı oyuncuları

 

Fakat ne yazık ki EA Sports yaptığı açıklamada yılın en iyi takımında yer alan oyuncuların kart destelerinden çıkma olasılığının %1’in altında olduğunu belirtti. Bu açıklama bir hayli havada kalmış görünüyor. %1’in altında %0.99 olabileceği gibi %0.0001 gibi imkansıza yakın bir olasılığı da akla getiriyor. Bu konuda EA Sportsun yeterince şeffaf olmaması ve kesin bir yüzde vermemesi Fifa oyuncularını bir hayli kızdırdı. Çeşitli oyuncular Youtube kanallarında yüzlerce paket açtığı halde yılın en iyi takımı listesinden hiçbir oyuncuyu elde edemediklerini gösterdiler.

 

İstenen oyuncuyu oyun içerisindeki açık artırma alanından almak da mümkün. Fakat bu durumda örneğin Cristiano Ronaldo oyun içi 8.200.000 coin karşılığı satılıyor. Bu da ortalama bir FUT maçında 500 coin kazanıldığı düşünülürse yaklaşık olarak 16.400 maça denk geliyor. Zamanı bol olan oyuncular da bu yolu tercih ediyor.

 

Fakat sizin yeterince zamanınız yoksa Gamesatış üzerinden indirimli Fifa 19 Fut Points satın alarak Yılın Takımı oyuncularını elde etme şansınızı artırabilirsiniz.


PC Oyun Haberleri
Fifa 19 Yılın Takımı Belirlendi! Yılın 11'i Karşınızda
<< Önceki Haber

Fifa 19 Yılın Takımı Belirlendi! Yılın 11'i Karşınızda

Fifa 19 oyununda yılın en iyi kadrosu belirlendi. Buna göre yılın en iyi ilk 11’inde Messi, Ronaldo ve Mbappe dikkat çekiyor. Katılımcıların oylarının toplanmasının ardından Fifa 19 yılın takımı açıklandı. EA Sports firması, 7 Ocak'ta en iyi oyunculardan oluşan ilk 11'i duyurdu. En çok bilinen yıldızlar dahil olmak üzere en iyinin en iyisi oyuncuları kadroda topladı. Bir çok futbolsever için sür

08 Ocak 2019, 14:24
Konsol Oyun Haberleri
Devil May Cry 5 İçin Yeni Bir Demo Geliyor!
Sonraki Haber >>

Devil May Cry 5 İçin Yeni Bir Demo Geliyor!

Geçtiğimiz ay, 2018 The Game Awards sonrası Xbox One için bir Devil May Cry 5 demosu yayınlanmıştı. Capcom’un Twitter üzerinden yaptığı duyuruya göre Devil May Cry 5'in 7 Şubat tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için yeni bir demo yayınlayacak. — Devil May Cry 5 (@DevilMayCry) 7 Ocak 2019 Yeni demo ile birlikte Devil Braker adı verilen Punch Line, yeni hareketler ve hareket becerileri ekl

08 Ocak 2019, 15:44
Arama sonuçları