Fortnite'a Yeni Güncelleme

Fortnite'a Yeni Güncelleme

Fortnite'ın 7. Sezonun ikinci güncellemesi dün yayınlandı. 7.10 İçerik Güncellemesi ismiyle adlandırılan güncellemede oyuncuları bir takım sürprizler bekliyor. Hangi moda neler eklendi haydi göz atalım.

 

Hediye Paketi

 

 

Bu paketi açın ve sizi ne gibi süprizlerin beklediğini görün.

 

Kreatif Modu

 

Yeni hediyeler Kreatif Çantasına tek kullanımlık olarak eklenmiş durumda. Hediyeleri yere atarak kullanıma açabilirsiniz.

 

Dünyayı Kurtar Modu

 

Kakao .45

 

 

Glock .45 benzerliğiyle dikkat çeken Kakao .45 duvarlardan seken ve rakiplerin içinden geçen mermileriyle oldukça eğlenceli ve zarar verici bir silah.

 

 

Kartopu Atar

 

 

Bu soğuk kış günlerinde rakiplerinizi kartopu bombardımanıyla alt edin.


PC Oyun Haberleri
Titanfall 3'ün Ayak Sesleri Duyuluyor Gibi
<< Önceki Haber

Titanfall 3'ün Ayak Sesleri Duyuluyor Gibi

28 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan Titanfall 2'nin 3. serisi kapıda. Source oyun motoru kullanılarak yaratılan ve başarılı sonuçlar elde eden oyun için Respawn Entertainmet sitesinde iş ilanlarına yer verdi. Şirket teknik animatör, yapay zeka ve oyun mühendisi gibi oyuna katkı sağlayacak başarılı bir ekip kurma peşinde.Tabii Titanfall 3 için aran

24 Aralık 2018, 11:06
ESpor Haberleri
Zula'da Şampiyon Galatasaray!
Sonraki Haber >>

Zula'da Şampiyon Galatasaray!

Zula Süper Lig'de heyecan dolu 2. sezon dün şampiyonun belli olmasıyla sona erdi. Geçen sezonun şampiyonu ve bu yıl normal sezonun 1.'si Galatasaray Espor, play-off maçları sonunda bu yıl da şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Yarı final maçlarında Galatasaray Espor, ezeli rakibi 1907 Fenerbahçe'yi 2-0 yenmişti. Diğer finalist Gamers of Future ise Oyun Hizmetleri'ne yine 2-0'lık skorla üstünlük kurmu

24 Aralık 2018, 11:25
Arama sonuçları