Fortnite’a Yeni Güncelleme İle Gelecek Kozmetik ve Kostümler Ortaya Çıktı!

Fortnite’a Yeni Güncelleme İle Gelecek Kozmetik ve Kostümler Ortaya Çıktı!

Fortnite’a gelen tüm güncellemelerde olduğu gibi, 7.20 güncellemesi dosyalarında oyuna yeni gelecek kozmetikler bulundu.

 

7.20 yaması bugün 15 Ocak Salı günü oyuna geldi, oyuna birkaç eşya eklenmiş ve mevcut eşyalara birkaç değişiklik yapılmış. 

 

Güncelleme ile gelen yeni dosyalar arasından, bir kullanıcı oyuna eklenecek yeni kozmetikleri ortaya çıkardı. Epic Games bazı dosyaları kilitleyip oyuncuların bu dosyalara erişimini engelliyordu, ancak bu sefer hiçbir dosya kilitlenmemiş gibi görünüyor. 

İşte 7.20 güncellemesi ile gelecek kozmetikler;

 

 

Bu kozmetikler önümüzdeki haftalarda Fortnite Mağazasında satışta olacak, ancak tam olarak ne zaman dükkana gelecekleri bilinmiyor. Bu ürünlerin fiyatları nadirliklerine ve kozmetik türüne bağlı olarak değişecektir.
 


PC Oyun Haberleri
Rocket League Artık Tüm Platformlar Arası Oynanabilecek
<< Önceki Haber

Rocket League Artık Tüm Platformlar Arası Oynanabilecek

Rocket League artık PC ve tüm konsollardan birlikte oynanabilecek. Uzun zamandır beklenen RocketID sistemine doğru önemli bir adım daha atıldı. Rocket League Çapraz-Platform desteği geliyor Çapraz Platform desteğini aktifleştirmek için Gameplay Options (oyun seçenekleri) menüsünden "Cross-Platform Play" kutusunun işaretlenmesi yeterli olacak. Tabi bu çapraz-platform seçeneği tamamen tercihe bağl

15 Ocak 2019, 14:00
PC Oyun Haberleri
2019 VFŞL Kış Fikstürü Açıklandı
Sonraki Haber >>

2019 VFŞL Kış Fikstürü Açıklandı

2019 Vodafone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi fikstürü yayınlandı. İlk 5 haftanın tüm müsabakalarının açıklandığı bildiride ayrıca geri kalan 4 haftanın da ilerleyen bir tarihte açıklanacağı belirtildi. Bu yıl Riot Games Türkiye olarak ilk kez düzenlenecek olan Akademi Ligi de 21 Ocak'ta başlayacak. Akademi Ligi'nin maç eşleşmeleri de VFŞL ile aynı olacak, sadece maç tarihleri ve saatleri farklılık gö

15 Ocak 2019, 16:34
Arama sonuçları