Gamesatış Yang Fiyatları Güncellendi

Gamesatış Yang Fiyatları Güncellendi

 

Bildiğiniz üzere Yang, Metin2'nin para birimidir. Ne kadar çok yangınız varsa, o kadar çok ve iyi eşyalara sahip olabilirsiniz. Yang elde etmenin en kolay yolu Canavarları yok etmek ve görevler tamamlamaktır. Bir diğer yolu ise, oyun içinde elde edilen eşyaları NPC'ye veya pazar kurup diğer oyunculara satmaktır. Metin 2 Yang alım- satımlarınızı sitemizden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple, kullanıcılarımıza daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak adına Metin 2 Yang fiyatlarımızı güncellemiş bulunuyoruz.

 

Bildiğiniz üzere, 13 yıllık geçmişimizle sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyor ve güvenle alışveriş yapabilmeniz için gereken tüm koşulları sağlamak adına çalışıyoruz. Metin2 oynayan kullanıcılarımızın taleplerini de göz önünde bulundurarak, yeni bir fiyat güncellemesiyle karşınızdayız. 
Fiyatlarımız, stok durumumuza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Teslimatlarımız, daha öncede olduğu gibi CH4 Mavi Bayrak 1.Köy Gardiyan yanında gerçekleştirilecektir. Sitemizden Yang aldığınızda, ek olarak bonus değer kazanır, Yang satma işlemi yaptığınızda, işlem sonucunda elde ettiğiniz bakiyeyi nakite çevirme talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Hızlı ve güvenilir teslimatımız ile hizmetinizdeyiz.

Keyifli oyunlar dileriz !


PC Oyun Haberleri
Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak
<< Önceki Haber

Fallout 76 Steam Platformunda Yer Almayacak

2018'in en büyük oyunlarından biri olan Fallout 76, dünyanın en büyük oyun mağazalarından biri olan Steam'de satışa sunulmayacak, en azından piyasaya sürülmeyecek. Bethesda sözcüsü, PC Gamer'a, gelecek beta ve PC için tam oyunun, Bethesda'nın kendi web sitesinde bulunacağını söyledi. Fallout 76 | Geleceğimiz Başlıyor Skyrim ve Fallout 4'ün yaratıcıları olan Bethesda Game Studios'dan, hayatta kala

07 Ağustos 2018, 12:22
PC Oyun Haberleri
League of Legends- LoL  8.16 Güncellemesi
Sonraki Haber >>

League of Legends- LoL 8.16 Güncellemesi

Hepimizin bildiği, dünya çapında çok fazla oyuncu kitlesine sahip olan League of Legends, çok fazla güncelleme getiren bir oyun. Bu güncellemelerle oyunun her gün geliştiği de aşikar. Tahminen 15 Ağustos'ta bizlerle buluşacak olan 8.16 güncellemesinde ise, değişikliklerin yanı sıra, yeni bir mod da mevcut. Yeni Oyun Modu Nexus Blitz Nexus Blitz, farklı bir haritada 5 kişinin oynadığı bir oyun mod

08 Ağustos 2018, 11:20
Arama sonuçları