Gamesatış Yang Fiyatları Güncellendi

07-08-2018

 

Bildiğiniz üzere Yang, Metin2'nin para birimidir. Ne kadar çok yangınız varsa, o kadar çok ve iyi eşyalara sahip olabilirsiniz. Yang elde etmenin en kolay yolu Canavarları yok etmek ve görevler tamamlamaktır. Bir diğer yolu ise, oyun içinde elde edilen eşyaları NPC'ye veya pazar kurup diğer oyunculara satmaktır. Metin 2 Yang alım- satımlarınızı sitemizden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bu sebeple, kullanıcılarımıza daha iyi bir alışveriş deneyimi sunmak adına Metin 2 Yang fiyatlarımızı güncellemiş bulunuyoruz.

 

Bildiğiniz üzere, 13 yıllık geçmişimizle sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyor ve güvenle alışveriş yapabilmeniz için gereken tüm koşulları sağlamak adına çalışıyoruz. Metin2 oynayan kullanıcılarımızın taleplerini de göz önünde bulundurarak, yeni bir fiyat güncellemesiyle karşınızdayız. 
Fiyatlarımız, stok durumumuza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Teslimatlarımız, daha öncede olduğu gibi CH4 Mavi Bayrak 1.Köy Gardiyan yanında gerçekleştirilecektir. Sitemizden Yang aldığınızda, ek olarak bonus değer kazanır, Yang satma işlemi yaptığınızda, işlem sonucunda elde ettiğiniz bakiyeyi nakite çevirme talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Hızlı ve güvenilir teslimatımız ile hizmetinizdeyiz.

Keyifli oyunlar dileriz !

Arama sonuçları