IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?

IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?

 

İlk başta şaka gibi gelen ama ne yazık ki şaka olmayan bir haberle karşınızdayız. Oyun sektörü gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Her fikrin, doğru ya da yanlış, bir oyuna yansıtılması ve bu oyunun ticaretinin yapılması ne yazık ki engel olunabilecek bir durum değil. Doğal olarak, IŞİD militanlarıyla sevgili olabileceğiniz bir oyun bile bulabilirsiniz. The Super Patriotic Dating Simulator adlı bu oyunda, 19 yaşındaki CIA ajanı bir genç kız olarak oynuyoruz. Tahmin ettiğiniz üzere, oyun tamamen yetişkin içerikli ve içinde çok fazla rahatsız edici detay mevcut. 


IŞİD Militanlarıyla İlişki Kurulabilen Oyun Tepki Almaya Devam Ediyor 


Evet, The Super Patriotic Dating Simulator adlı bu oyunda, tam yedi IŞİD militanıyla sevgili olabiliyorsunuz. Oyunun hangi amaçla yapıldığını bilmiyoruz. Oyunda fazlasıyla cinsel diyalog ve rahatsız edici mesaj yer alıyor. Amerikalı CIA ajanı olarak bu militanları öldürmek oyundaki hedef gibi görünüyor. Kanlı bir terör örgütü olan IŞİD'i oyun platformlarında görmek ve böylesine sıradanlaştırılması rahatsızlık verici. 


Oyun şu an Kickstarter projesinde bağış toplamaya devam ediyor ve yapımcıların hedefi 42.000 Dolar. Bu hedefe ulaştıklarında nasıl bir strateji izleyeceklerine dair ise  henüz bir haber yok. 


PC Oyun Haberleri
The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanılabilecek
<< Önceki Haber

The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanılabilecek

The Division 2 Tek Oyunculu Olarak Oynanabilme Seçeneği Sunuyor 15 Mart 2019'da çıkış yapacak olan The Division 2'de tüm oyun tek oyunculu olarak bitirilebilecek. Ubisoft Massive bunu Aus Gamers'a doğruladı ve oyunda herhangi bir hata olmadığı belirtildi. Oyun yöneticisi Mathias Karlson,“Hikayenin tamamını, tek başınıza oynayabilirsiniz. İsterseniz,aynı içeriği iki, üç veya dört oyuncu olarak da oy

30 Temmuz 2018, 10:26
PC Oyun Haberleri
Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi
Sonraki Haber >>

Black Desert Online Büyük Okyanus Güncellemesi

Efsanevi bir MMORPG oyunu olan ve hızla yükselmeye, bünyesine her gün yeni oyuncular katmaya devam eden Black Desert Online, yeni bir güncelleme ile karşımızda. Bilinmeyene yelken açabileceğiniz bu güncelleme ile yeni içerikler, etkinlikler ve oyunun devasa haritası oyunculara duyuruldu. Black Desert Online Büyük Okyanus güncellemesi ile oyunun harita boyutunu neredeyse iki katına çıkarıyor. Hari

30 Temmuz 2018, 16:50
Arama sonuçları