IŞİD Militanları ile Sevgili Olma Oyunu mu ?

30-07-2018

 

İlk başta şaka gibi gelen ama ne yazık ki şaka olmayan bir haberle karşınızdayız. Oyun sektörü gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Her fikrin, doğru ya da yanlış, bir oyuna yansıtılması ve bu oyunun ticaretinin yapılması ne yazık ki engel olunabilecek bir durum değil. Doğal olarak, IŞİD militanlarıyla sevgili olabileceğiniz bir oyun bile bulabilirsiniz. The Super Patriotic Dating Simulator adlı bu oyunda, 19 yaşındaki CIA ajanı bir genç kız olarak oynuyoruz. Tahmin ettiğiniz üzere, oyun tamamen yetişkin içerikli ve içinde çok fazla rahatsız edici detay mevcut. 


IŞİD Militanlarıyla İlişki Kurulabilen Oyun Tepki Almaya Devam Ediyor 


Evet, The Super Patriotic Dating Simulator adlı bu oyunda, tam yedi IŞİD militanıyla sevgili olabiliyorsunuz. Oyunun hangi amaçla yapıldığını bilmiyoruz. Oyunda fazlasıyla cinsel diyalog ve rahatsız edici mesaj yer alıyor. Amerikalı CIA ajanı olarak bu militanları öldürmek oyundaki hedef gibi görünüyor. Kanlı bir terör örgütü olan IŞİD'i oyun platformlarında görmek ve böylesine sıradanlaştırılması rahatsızlık verici. 


Oyun şu an Kickstarter projesinde bağış toplamaya devam ediyor ve yapımcıların hedefi 42.000 Dolar. Bu hedefe ulaştıklarında nasıl bir strateji izleyeceklerine dair ise  henüz bir haber yok. 

Arama sonuçları