İşte Fortnite'ı Destekleyen Android Sürümleri

İşte Fortnite'ı Destekleyen Android Sürümleri

 

Popüler Battle Royale türü Fortnite 'ın Android için çıkış tarihinin yanı sıra, Android kullanıcılarının merak ettiği en önemli şey Android cihazlarının Fortnite ile uyumlu olup olmadığı. Epic Games ise web sayfasında popüler Battle Royale oyunu ile uyumlu Android modellerini liste halinde açığa kavuşturdu.Oyunda kontroller doğal olarak farklı ve dokunmatik bir ekrana uyarlamak için bazı değişiklikler elbette yapılıyor.Örneğin otomatik olarak silah toplamak ve farklı kapılardan geçmek  bilgisayar versiyonuna göre farklı ama tabii ki  aynı oyun. 

Edinilen bilgiye göre  Fortnite 24 Ağustos'ta Samsung Galaxy Note 9'da oynanılabilir hale gelecek.

Fortnite Samung Galaxy Note 9 çıkış tarihi: 24 Ağustos
Haberlere göre Fortnite Android için çıkış tarihi: 23 Eylül

 

Fakat burda bir aksilik var ki o da,Fortnite Android sürümünün daha geç çıkacak olması. Aklınızda böyle bir durum oluşmuşken nasıl indirebileceğinize sorular sormanız doğal.Muhtemelen oyun,belirli bir sitede (Google Play'den önce) indirilebilir hale gelecek.
 

Peki neden Android mağazalarından indiremiyoruz ?


Android'in konsollardan veya iPhone'dan daha açık bir platform olması nedeniyle Fortnite'ın gelirlerinin fazla olması ve pastadaki dilim sayısını fazlalaştırmak istemedikleri için( Google Play'in aldığı %30'luk pay)  gelen habere göre Epic Games oyunu Android mağazasında bulundurmayı düşünmüyor. Söylentilere göre oyun dosyaları kendi internet sitelerinden indirilebilir olacak. 
Tabii ki, bunların hiçbiri henüz resmi değil, bu yüzden her şey değişebilir.  Ek olarak,şu sıralar dolandırıcılık olayları yoğunlaşacağı için aniden ortaya çıkabilecek indirme linklerine güvenmemeniz konusunda uyarıyoruz. 

 

İşte Fortnite Uyumlu Android Cihazlar

Google Pixel 2/Pixel 2 XL
Huawei Mate 10/Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate 10 Lite
Huawei Mate 9/Mate 9 Pro
Huawei P10/P10 Plus
Huawei P10 Lite
Huawei P9
Huawei P9 Lite
Huawei P8 Lite 2017
LG G6
LG V30/V30 Plus
Motorola Moto E4 Plus
Motorola Moto G5/G5 Plus
Motorola Moto G5S
Motorola Moto Z2 Play
Nokia 6
Razer Phone
Samsung Galaxy A5 2017
Samsung Galaxy A7 2017
Samsung Galaxy J7 Prime 2017/J7 Pro 2017
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy On7 2016
Samsung Galaxy S9/S9 Plus
Samsung Galaxy S8/S8 Plus
Samsung Galaxy S7/S7 Edge
Sony Xperia XA1/XA1 Ultra/XA1 Plus
Sony Xperia XZ
Sony Xperia XZs
Sony Xperia XZ1

 


PC Oyun Haberleri
Realm Royale Hakkında Bilinmeyenler
<< Önceki Haber

Realm Royale Hakkında Bilinmeyenler

Realm Royale Diğer Battle Royale Oyunları Gibi Mi ? Biraz... PUBG, Fortnite ve diğerlerinde olduğu gibi, geniş bir oyun alanına gireceksiniz. Diğerlerinin aksine Realm Royale'da bir kahraman gibi yere düşüyorsunuz.Tabii ki düştükten sonra hasar almıyorsunuz. Silahlar, iksirler ve zırhlar haritanın her yerinde rastgele sandıkların içinde konumlandırılmış, ancak aynı zamanda Forge'da kendi eşyaların

31 Temmuz 2018, 12:49
Steam Oyun Haberleri
Steam'de Kripto Para Madenciliği Yapan Oyun Tespit Edildi
Sonraki Haber >>

Steam'de Kripto Para Madenciliği Yapan Oyun Tespit Edildi

Oldukça basit ve sade bir platform oyunu olan Abstractism, Steam kütüphanesinde öylece durmuyormuş meğer. Kullanıcılardan bazılarının yaptığı virüs taramasında bulduğu sonuçlar şaşırtıcıydı. Öncelikle GPU ve CPU kullanımı ile şüphe uyandırmaya başlayan Abstractism, SidAlpha'nın ( Youtube kullanıcısı) oyunu kripto madencilikle suçlamasıyla gözler bu kez Valve'ye çevrildi. Valve henüz bir hamle yap

01 Ağustos 2018, 12:20
Arama sonuçları