Knight Online 2. Parti Turnuvası Kayıtları Başladı

Knight Online 2. Parti Turnuvası Kayıtları Başladı

13 yılı aşkın süredir Türkiye’de MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun Knight Online’da ödüllü turnuvalar düzenlenmeye devam ediliyor. 4.’sü 2018 Mart ayı içerisinde düzenlenen ve Chill ekibinin şampiyonluğu ile sonuçlanan Part Turnuvasının üstünden çok zaman geçmeden oyunun yayıncısı NTT Game, 2018 senesi içerisindeki 2 Part Turnuvası için kayıtların alınmaya başlandığını duyurdu. Şampiyonluk yolunda takımların kıyasıya mücadelelerine tanıklık edeceğimiz maçlar sonunda rakiplerini eleyip sıralamaya giren takımlar binlerce Npoint ödülünün sahibi olacaklar.

Turnuva Başvuruları 29 Haziran’da Sona Eriyor

18 Haziran
tarihinde açılan 2018’in 2 Part Turnuvası’nın kayıtları 29 Haziran’da sona erecek. NTT Game forumlarında açılan başvuru konusunda turnuvadaki takım sayısının 64 ile sınırlı olacağı ve katılım sayısının 64’ten fazla olması halinde ilk başvuru yapan takımların, diğer takımlara göre turnuvaya alım konusunda daha avantajlı olacağı bilgisi verilmiş. Bu sebeple turnuvada yer almak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Turnuvaya başvuru yapmak isteyen takımların, turnuvada mücadele edecek 8 As ve 3 Yedek oyuncu belirtmeleri gerekiyor. Yedek oyuncuların belirtilmesi takımlar için zorunlu tutulmuyor, ama mücadele zamanlarında katılımcılar tarafında yaşanabilecek sorunlar sebebiyle yedek oyuncu da belirtmenizi öneririz.

Turnuva Mücadeleleri Temmuz’da

2018’in 2 Part Turnuvasının eşleşmeleri 9 Temmuz’da NTT Game Twitch.tv kanalı üzerinden yapılacak canlı yayında belirlenecek. Turnuvanın ilk mücadeleleri ise 15 Temmuz’da! NTT Game tarafından duyurulan turnuva takvimine göre 1 tur maçları 15 Temmuz’da, 2 Tur, Çeyrek Final ve sonraki aşamalardaki maçlar 22 Temmuz tarihinde gerçekleştİrilecek. 

MMORPG oyunu Knight Online için düzenlenen Part Turnuvasına ekibiniz ile birlikte katlmak isterseniz burada yer alan başvuru konusuna göz atabilirsiniz.

 


PC Oyun Haberleri
Forza Horizon 4’te Crazy Taxi Modu Olacak!
<< Önceki Haber

Forza Horizon 4’te Crazy Taxi Modu Olacak!

Araba yarışı oyunları arasında kendine ayrı bir yer edinmeyi başarabilen Forza Horizon serisi son oyunu Forza Horizon 4 ile 2 Ekim 2018 tarihinde oyun severlerin beğenisine sunulacak. İnanılmaz grafikleri ve gerçekçi sürüş hissiyatıyla birlikte her daim aklımızı başımızdan almayı başarabilen ender yapımlardan biri olan seri, son oyunu Forza Horizon 4 için bazı yeniliklerle karşımıza çıkmaya hazırla

20 Haziran 2018, 11:30
Konsol Oyun Haberleri
Ghost of Tsushima’nın Açık Dünyası Hakkında Bilgiler Geldi
Sonraki Haber >>

Ghost of Tsushima’nın Açık Dünyası Hakkında Bilgiler Geldi

Sucker Punch Production tarafından geliştirilip, E3 2018 oyun fuarına damgasını vuran Ghost of Tsushima izleyenleri adeta büyülemişti. Oynanış dinamikleri, çevre özellikleri ve grafikleri Ghost of Tsushima’nın oldukça başarılı bir yapım olduğunu gözler önüne sunmuş, yayınlanan oynanış videosu ile de bizi bizden almıştı. Mükemmel detaylandırılmış dünyası ile de bizleri etkileyen oyun, gösterilen açı

20 Haziran 2018, 13:59
Arama sonuçları