League of Legends Kutu Kapmaca Etkinliği Başlıyor

League of Legends Kutu Kapmaca Etkinliği Başlıyor

League of Legends Türkiye Sunucusu’na özel olacak Kutu Kapmaca etkinliği duyuruldu. 31 Mayıs saat 00.01'de başlayacak etkinlik bu yaz 3 hafta boyunca sürecek! Kutu Kapmaca Etkinliğinde zaferler kazanarak Hextech Setleri toplamaya başlayın. 

  

Kutu kapmaca etkinliğinde kutuları kapmak için 31 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında Lol Sihirdar Vadisi’nde alacağınız 6 zafer ya da ARAM eşleştirmeli oyunlarda kazanacağınız her 8 zafer almanız gerekiyor. Bunları yerine getirdiğinizde 1 Hextech Seti sizin olacak. Etkinlik süresince tam 9 adet anahtarı ile birlikte Hextech Seti kazanabileceksiniz. Setlerinizin takibini yapabilmeniz için 31 Mayıs’ta istemciye bununla ilgili bir sekme eklenecek. 

  

Bu eklenen sekme üzerinde etkinlik boyunca sayaçlardan kazandığınız zaferleri ve kaç set topladığınızı görebileceksiniz. Kazanılan setler maç sonundan 1 dakika sonra hesabınıza yüklenecek. Yalnızca Ganimet sekmesinden kutunuzu açmanız yeterli olacak. Etkinlik ile istediğiniz kostüm ve şampiyonları alabilmek için indirimli Lol RP, GameSatış’ta sizleri bekliyor.  


Konsol Oyun Haberleri
Death Stranding'in Ön Sipariş İçeriği Sızdı
<< Önceki Haber

Death Stranding'in Ön Sipariş İçeriği Sızdı

Playstation 4 özel oyunu olarak geliştirilen Death Stranding ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu hafta içinde Death Stranding’den yeni bilgiler gelecek. Death Stranding için henüz resmi bir duyuru gelmedi ancak ön sipariş paket bilgileri sızdırıldı. PlayStation Store üzerinden Death Stranding'i ön sipariş veren tüm oyunculara verilecek oyun içi eşyaların bulunduğu bir görsel sızdı. Duy

29 Mayıs 2019, 15:42
PC Oyun Haberleri
Call of Duty: Modern Warfare İçin İlk Video Geldi
Sonraki Haber >>

Call of Duty: Modern Warfare İçin İlk Video Geldi

FPS aksiyon oyunu denildiğinde ilk akla gelen Call of Duty serinin yeni oyunu bugün duyurulacak. Call of Duty serisinin bu sene oyuncularla buluşacak Call of Duty Modern Warfare için son noktaya gelindi. Yayıncı firma Activision gelecek oyunla ilgili bilgileri ufak ufak paylaşmıştı. Dün Call of Duty resmi Twitter hesabından kısa bir ön gösterim videosu yayınlanıp oyunun bugün duyurulacağı açıklandı

30 Mayıs 2019, 09:58
Arama sonuçları