League of Legends: Yasuo'nun Abisi Yone Geliyor!

League of Legends: Yasuo'nun Abisi Yone Geliyor!

Yasuo'nun abisi olarak bilinen Yone acaba League of Legends tarafından bir sonraki eklenecek yeni şampiyon mu olacak?


LoL severlerin daha önceden de dedikodusunu çıkardığı, Yasuo'nun hikayesinde abisi olarak geçen Yone, kardeşi Yasuo tarafından öldürülmüştü. Fakat sonrasında Legends of Runeterra'da kartı çıkarılan Yone'u gören League of Legends severlerin kafasındaki soru işaretleri oluştu.

 

 


Legends of Runeterra'ya eklenmesiyle tüm ilgileri üzerine çeken Yone, oyuncular arasında tartışma konusunada yol açtı. Reddit ve Resmi forumlarda sonraki heronun Yone olacağıyla alakalı ısrarla konular açılması devam ediyor. Bazı oyuncularda ters düşünce olarak Yone'un kardeşi Yasuo tarafından öldürüldüğünü, kart olarak kalacağını LoL'e şampiyon olarak eklenmeyeceğini düşünüyor.


Ayrıca geçtiğimiz günlerde League of Legends topluluk sayfasında ingilizce dilde bir yazı paylaşıldı. Bu yazının bizi ilgilendiren kısmı, ''Ionia'lı durdurulamaz güçte bir şampiyon bir sonraki planlarımız arasında''.

 

 

 

Her ne kadar tahminler Yone'un geleceğine yakın olsa da League of Legends tarafından açıklanan net bir şey yok. Dolayısıyla kendilerinden net bir açıklama bekliyor olacağız. :)

 

Hemen siz de indirimli, GameSatış güvencesi ile League of Legends Riot Points alarak şampiyonlara ve kostümlere dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. 


Diğer Haberler
GameSatış ile Gold Bar Alan ve Satanlar Cash Kazanıyor
<< Önceki Haber

GameSatış ile Gold Bar Alan ve Satanlar Cash Kazanıyor

Knight Online denince akla gelen oyun içi ürünler olan Gold Bar, Premium ve Cash satışlarının bir numaralı adresi GameSatış yine harika bir etkinlik ile karşınızda! GameSatış sitesinden herhangi bir Knight Online sunucusunda Gold Bar (GB) satın alan ya da satış yapan kullanıcıları toplamda 22.400 Knight Cash hediyesi bekliyor. Aşağıda etkinlik detaylarını bulabilirsiniz; 11 Kasım 2019 - 17 Kasım

11 Kasım 2019, 15:59
PC Oyun Haberleri
FIFA 20 Ultimate Team 9. Haftanın En İyi Oyuncuları Açıklandı!
Sonraki Haber >>

FIFA 20 Ultimate Team 9. Haftanın En İyi Oyuncuları Açıklandı!

FIFA 20 9. haftanın en değerli oyuncularını açıkladı. Geçen haftanın en iyi performans gösteren oyuncuları EA Sports tarafından özenle seçildi. İLK 11; GK: Ben Foster – Watford GK: Wojciech Szczęsny – Piemonte Calcio (Juventus) RB: Ricardo Pereira – Leicester City LB: Andrew Robertson – Liverpool LB: Alex Telles – FC Porto CDM: Donny van de Beek – Ajax CM: Nicolo Barella – Inter CAM: R

14 Kasım 2019, 11:44
Arama sonuçları