Lucasfilm Games & Bethesda Yeni Indiana Jones Oyununu Duyurdu

Lucasfilm Games & Bethesda Yeni Indiana Jones Oyununu Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde Lucasfilm Games ve Bethesda Softworks, ödüllü stüdyo MachineGames tarafından geliştirilen ve oyun endüstrisi ikonu Bethesda Games Studios'tan Todd Howard tarafından üretilen yeni bir Indiana Jones oyunu duyurdu. Kendisi de bir Indiana Jones hayranı olan Todd Howard'tan efsane bir bağımsız oyun geleceği kesin. 

 

 

Yeni Bir Indiana Jones Oyunu


Efsanevi arkeoloğun oynadığı bağımsız macera oyunu, ünlü maceracı Indiana Jones’un kariyerinin zirvesinde geçen, tamamen orijinal bir hikaye olacak. 

Indiana Jones oyununu çevreleyen birkaç ayrıntı ortaya çıkarılırken, Bethesda bazı ipuçlarını barındırabilecek şifreli bir teaser yayınladı.

 

 


Küresel Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Pete Hines şunları söyledi: 
 
“Todd ömür boyu Indiana Jones hayranıydı ve on yıldan uzun süredir bu oyunu yapmaya çalışıyor. Indiana Jones için mükemmel bir seçim olan ödüllü MachineGames ekibiyle çalışmaktan dolayı çok heyecanlı."
 

 

 

Şifreleri barındıran kısa teaserı izleyelim:

 

 

Efsane serilerin oyun haberleri geldikçe mutluluğumuz arşa çıkıyor! 


PC Oyun Haberleri
Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Yapıyor
<< Önceki Haber

Ubisoft Açık Dünya Star Wars Oyunu Yapıyor

Star Wars hayranları için yeni müjde Ubisoft'tan geldi: açık dünya Star Wars oyunu geliyor! Oyunun çıkış tarihi ve oyunun içeriğine dair herhangi başka bir detay şimdilik maalesef mevcut değil. Merakla bekliyoruz! Star Wars Açık Dünya Oyunu The Division'ın arkasındaki stüdyo Wired'ın haberine göre, çok çok uzak bir galakside geçen bir oyun yapılıyor. Bugün Ubisoft, İsveç stüdyosu Massive Ent

18 Ocak 2021, 13:27
PC Oyun Haberleri
Turkcell NVIDIA GeForce NOW Sunucularını Türkiye’ye Getiriyor
Sonraki Haber >>

Turkcell NVIDIA GeForce NOW Sunucularını Türkiye’ye Getiriyor

Turkcell Türkiye’deki oyunseverleri mest edecek bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği kapsamında Turkcell GeForce NOW sunucularını Türkiye’ye getirdiğini duyurdu. Sistem ülkemizde Turkcell Game+ adıyla hizmet verecek. Şu anda sadece ön kayıt yapılabiliyor ve ön kayıtta sıra sistemi olduğu için bir an önce kayıt yapılması gerekiyor. GeForce NOW Nedir GeForce NOW, NVIDIA'nın bulut tabanlı oyun

20 Ocak 2021, 14:40