Metin2'de Sunucular Birleştiriliyor!

Metin2'de Sunucular Birleştiriliyor!

Metin2 savaşçılarının dikkatine!

Dün Metin2 tarafından yayınlanan habere göre 15.11.2018 tarihi itibariyle sunucu birleşimi gerçekleştirilecektir. Bir kaç saat süreceği belirtilen işlemin Metin2 oyuncularını daha da yakınlaştırmak için yapıldığı öne sürülmüştür.

Oyunun yöneticileri tarafından aktarılan bilgilere göre kullanıcıların eşyalarına hiç bir zarar gelmeyecek, hepsi Nesne Market Deposu'na aktarılacak ve hiçbir karakter silinmeyecek. Ayrıca birleşimden sonra krallıklarını değiştirmek isteyen kullanıcılar için bir etkinlik düzenlenecek.

 

Tüm Evlilikler Sonlanacak

Birleşimden sonra tüm evlilikler iptal edilecek. Söz yüzüğü ve evlilik için verilen Yang miktarı da kullanıcılara iade edilecek.

Metin2 yetkilileri konuyla ilgili 1 yıl önceden çalışmaya başladıklarını ve ilk olarak daha düşük kullanıcılı ülkelerde bu işlemi denediklerini dolayısıyla birleşim işleminin 1-2 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşeceğini açıkladılar.

Mevcut tüm serverların tek bir serverda birleştirilmesi beklenmektedir.

GameX, Destan'da birleştirilecek.
Karadeniz, Sancak'ta birleştirilecek.
Candar ve Bozgeyik, Dodurga'da birleştirilecek.
Karesi, Dandanakan'da birleştirilecek.
Eretna ve Akdeniz, Günhan'da birleştirilecek.
Germiyan ve Marmara, Avrasya'da birleştirilecek.
Truva, Saruhan'da birleştirilecek.


Keyifli oyunlar dileriz.


PC Oyun Haberleri
Yılbaşına Kadar Zula Altın Paketleri %10 Daha Değerli!
<< Önceki Haber

Yılbaşına Kadar Zula Altın Paketleri %10 Daha Değerli!

Hepimizin severek oynadığı Zula'nın yapımcısı Lokum Games'den mükemmel bir haberi sizlerle paylaşıyoruz. Yılbaşına kadar yükleme yaptığınız her Zula Altını Epin'inden %10 ekstra Zula Altını kazanacaksınız! Yerli ve milli oyunumuz Zula'nın, ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCEADELE kampanyasına destek vermek için başlattığı bu kampanyanın detaylarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz: Paket %10 Bonus Zul

14 Kasım 2018, 14:08
PC Oyun Haberleri
LoL 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon Öncesi Tüm Yamalar
Sonraki Haber >>

LoL 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Sezon Öncesi Tüm Yamalar

League of Legends’ın 2018 sezonu 12.11.2018 gecesi itibari ile sona erdi. LoL 9. Sezon ne zaman başlayacak? League of Legends 2019 sezonu 23 Ocak’ta gelecek olan 9.1 yamasıyla birlikte başlayacak. 13.11.2018'de Riot çalışanı tarafından atılan tweet şu şekilde; Sezon öncesi gelecek olan yamalar Sezon öncesi dönem teknik olarak başlamasına rağmen, oyunda büyük sezon öncesi güncellemele

15 Kasım 2018, 13:25
Arama sonuçları