OVERKILL's The Walking Dead Çıktı !

OVERKILL's The Walking Dead Çıktı !

 

PAYDAY geliştiricisi  OVERKILL - a Starbreeze Studio'nun FPS - Aksiyon oyunu Overkill's The Walking Dead 6 Kasım itibari ile Steam platformunda bilgisayar oyuncularıyla buluştu. 


Oyunda kıyamet sonrasında Washington D.C'de, kurtulan dört kişiyi oynuyoruz. Bir yandan ana kampı güçlendirmeye çalışıyor, bir yandan da zombilere karşı mücadele ediyoruz. Eğer Zombi oyunlarını, kurgularını, filmlerini, dizilerini vs. seviyorsanız, bu oyun kesinlikle tatmin edici olacaktır. Oyundaki karakterlerin her birinin kendi hikayesi, özellikleri ve yetenekleri var. Dizilerden aşina olduğumu gibi, zombileri öldürmek için oyunda da çeşitli yöntemler var. İsterseniz sessiz sessiz, isterseniz sesli silahlarla zombileri etkisiz hale getirebilirsiniz. Silah çeşitliliği ve yetenek ağacı, oyunu oldukça canlı tutuyor bana kalırsa. Oyunda sivilleri kurtarmamız gereken görevler, oldukça heyecanlı.  Oyun görev görev bölümlere ayrıldığı için, sağ kalan diğerlerini bulma ve üssü geliştirmek için de imkanınız var.  Overkill's The Walking Dead'te Hayatta kalmak için, ne gerekiyorsa yapmak şart ! Tek bir hata hayatınıza mal olabilir. 


Overkill's The Walking Dead görsel açıdan oldukça tatmin edici bir yapım olmuş. Oynanış bakımından biraz da State of Decay'i andırıyor. Eğer bilgisayarınızda 60 GB yer varsa, Overkill's The Walking Dead ile doldurabilirsiniz. 

Keyifli oyunlar ! 


PC Oyun Haberleri
Bu Kampanya Yalnızlara Özel ! Yalnızları Oynama, İninal Kart ile İndirimli Oyna !
<< Önceki Haber

Bu Kampanya Yalnızlara Özel ! Yalnızları Oynama, İninal Kart ile İndirimli Oyna !

Kalbinizi ısıtacak mükemmel kampanya başladı ! Oyun oynuyorsak birçoğumuz yalnızız, oyunları sevgililere tercih eder, gerektiğinde yalnız takılır, yalnızları oynarız. O halde daha çok oyun oynayalım diye, harika bir kampanya sizlerle ! İninal Kart ile tek seferde 40 TL ve üzeri bakiye yükle, anında 10 TL Gamesatış bakiyesini kap. Peki Yalnızlar Haftasına Özel Boş Kalpleri Dolduran Kampanya K

06 Kasım 2018, 17:12
PC Oyun Haberleri
Black Desert 07/11 Güncellemesi ve Denizin Kalbi Vell !
Sonraki Haber >>

Black Desert 07/11 Güncellemesi ve Denizin Kalbi Vell !

Black Desert maceracıları eğlenceye devam ediyor. Black Desert Online'a bugün gelecek 07/11 güncellemesi ile de eğlenceleri katlanacak diyebiliriz. Margoria Deniz'inde büyük bir güç uyandı. Denizin kalbini, derinliklere göndermek istiyorsanız, bu maceraya hazırlanın. 10 Milyon Maceracıya ulaşan Black Desert'ta kutlamalar da devam ediyor. Bosslar'dan silah düşürme oranı arttırıldı. Maceracılar b

07 Kasım 2018, 14:29
Arama sonuçları