Oyuncular İçin 2018 Böyle Geçti

Oyuncular İçin 2018 Böyle Geçti

2018 yılının son günlerini yaşarken şöyle bir arkaya dönüp oyuncu gözüyle bir bakmak istedik. Oldukça bereketli geçen 2018 yılında aksiyonu bol, stratejisi bol ve açık dünyası geniş bir sene yaşadığımız aşikar.

 

Serilerinin en iyi oyunlarını bu sene denemiş olabiliriz hatta. Bunu neye dayanarak söylüyoruz; tabii ki Marvel's Spider-man ve Red Dead Redemption 2 gibi açık dünya oyunlarına! Insomaniac Games ve Rockstar Games bu başarısıyla büyük bir alkışı hakediyor. Açık dünyasıyla takdir toplayan geçtiğimiz sene çıkan Assassin's Creed Origins başarısınını devam ettirmek isteyen Ubisoft tarafından Assassin's Creed Odyssey'de biz oyuncularla buluşan oyunlardan oldu. Ubisoft oyuncuların karşısına tek bir oyun ile çıkmadı elbette, FPS türünün sevilen serilerinden olan Far Cry'ın yeni oyunu Far Cry 5 ile aksiyona doyduk. Bitti mi tabii ki hayır!  Aksiyon demişken Call of Duty Black Ops 4 oyununuda unutmak olmaz. Çıkış yaptığı günden itibaren satış rakamlarında hergün artış gösteren COD: Black Ops 4 'battle royale' modu ile büyük ilgi çekmişti. Battle royale modunun popülerliğini oyuna ekleyen firmalardan biri ise EA Games oldu. Daha oyuna eklenmemiş olsada bu sene içerisinde çıkışını yapan Battlefield 5 şimdilik ikinci dünya savaşı atmosferini yaşamak için harika bir deneyim sunuyor. Yılın ikinci çeyreğinde bizlerle buluşan Playstation 4 özel oyunu God of War oldukça beğenilmişti. The Game Awards 2018'de rakiplerini alt ederek yılın oyunu ödülünün sahibi oldu.

 

Bir seneyi daha geride bırakmak üzereyiz. Koca bir sene. 365 gün. Ancak bir youtuber oyunlarla dolu bu koca seneyi iki dakikaya sığdırmaya çalışmış. Bakalım 2018 yılında oyun hayatımız nasıl geçmişmiş. İyi seyirler.

 

 


PC Oyun Haberleri
Rainbow Six Siege Oyuncularına Ubisoft Yılbaşı Hediyesi Dağıtıyor!
<< Önceki Haber

Rainbow Six Siege Oyuncularına Ubisoft Yılbaşı Hediyesi Dağıtıyor!

Ubisoft, sevilen FPS oyunu Tom Clancy's Rainbow Six Siege'de sürpriz bir hediye etkinliği başlattı. Sınırlı bir süre için geçerli olacak "Holiday Pack" paketine ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Tek sefer kullanılabilen paket, mevcut olan DLC içerisinden rastgele bir Operatör kilidini kalıcı olarak açıyor. Rainbow Six Siege oyunu açtığınızda ‘holiday pack’ otomatik olarak hesabınıza eklen

25 Aralık 2018, 16:09
PC Oyun Haberleri
Point Blank'de Yeni Yıl Festivali
Sonraki Haber >>

Point Blank'de Yeni Yıl Festivali

Yeni yıl coşkusunu Point Blank yeni yıl festivali ile kutlamaya devam ediyor! 2018'i geride bıraktığımız şu günlerde Point Blank savaşçıları için 21 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında festival etkinliği kapsamında ödüller dağıtılıyor. Yeni Yıl Silahlarında %20 İndirim! Yeni yıl coşkusunu keyifle yaşamanız için yeni yıl silahlarında indirimler sizi bekliyor olacak. İndirimdeki silahların list

26 Aralık 2018, 11:27
Arama sonuçları