PlayStation Plus Ekim Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus Ekim Oyunları Belli Oldu!

Sony, Playstation Plus üyelerine özel her ay ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Ekim ayı Playstation Plus üyelerine sunulan Playstation 4 ücretsiz oyunları dün duyuruldu.


 
Çıkış tarihi duyurulan The Last of Us 2’nin ilk oyunu The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19, Ekim 2019 PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olarak indirilebilir olacak.  

 

Eylül ayı ücretsiz oyunları Batman: Arkham Knight ve Darksiders III için son gün 2 Ekim olarak belirtiliyor. Ekim oyunları ise 3 Ekim tarihinden sonra indirilebilir olacak.


 


Konsol Oyun Haberleri
The Last of Us 2 Ön Sipariş Paketleri Belli Oldu
<< Önceki Haber

The Last of Us 2 Ön Sipariş Paketleri Belli Oldu

The Last of Us Part 2 çıkış tarihi sonunda açıklandı. Bununla beraber oyunun ön sipariş detayları da belli oldu. The Last of Us Part II Ön Sipariş satın almak isteyen oyuncuları beş farklı ön sipariş seçeneği bekliyor. Sony'nin belirttiğine göre The Last of Us 2 için gelecek ön sipariş paketleri şu şekilde; Standard Edition, Digital Deluxe Edition, Special Edition, Collecter's Edition ve Ellie Edit

25 Eylül 2019, 11:36
PC Oyun Haberleri
Destiny 2 Artık Steam'de!
Sonraki Haber >>

Destiny 2 Artık Steam'de!

Son zamanların en çok ses getiren FPS oyunlarından biri olan Destiny, Blizzard'dan ayrıldıktan sonra Steam'e geçmeye karar verdi. İkinci oyunu Shadowkeep ile Steam mağazasında ön siparişte olan oyun 1 Ekim tarihi itibariyle açılacak. Destiny 2'deki tüm ilerlemenizi Bungie'nin sitesinden Steam hesabınıza aktarmanız gerekecek. Aksi halde Steam'deki sürümünde oyuna giriş yapamazsınız. Hesabınızı St

26 Eylül 2019, 10:28
Arama sonuçları