Playstation Plus Temmuz Ayı Oyunları Duyuruldu

Playstation Plus Temmuz Ayı Oyunları Duyuruldu

Sony'nin Plus üyelerine tanıdığı özel bedava oyun ayrıcalığı Temmuz'da da  bizlerle olacak. PS4, PS3 ve Vita kullanıcıları Temmuz ayında da birbirinden güzel oyunlarla buluşacaklar. İşte 3 Temmuzdan itibaren bedava oynanabilecek oyunlar :
 

PS4 için;
Heavy Rain: Geçtiğimiz aylarda çıkmış olan Detroit:Become Human ve yine geçtiğimiz aylarda Plus üyelerine özel olarak verilen Beyond:Two Souls oyunlarının yapımcısı Quantic Dream'in gerilim oyunu Heavy Rain,PS4 sahipleri ile buluşuyor. Oyun içinde dört farklı karakteri yönetebiliyorsunuz ve oyun sizin seçimlerinize göre şekilleniyor. Amacınız, büyük bir gizemi ortaya çıkarmak. 
Absolver: Dövüş oyunlarından keyif alan oyuncular için oldukça eğlenceli ve online bir oyun. Dilerseniz takım halinde diğer takımlarla dövüşebilir, dilerseniz maskeli karakterler ile diğer oyuncularla karşılaşmalar yapabilirsiniz. 
 

PS3 için;
Platformer Rayman HD 
Extreme Exorcism
 

Vita için;
Space Overlords
Zero Escape: Zero time Dilemma
 

3 Temmuz'dan itibaren konsolunuza indirebilirsiniz. 

Keyifli oyunlar! 
 


Konsol Oyun Haberleri
The Last of Us: Part 2 Downgrade Yemeden Çıkacak
<< Önceki Haber

The Last of Us: Part 2 Downgrade Yemeden Çıkacak

Bildiğiniz üzere bu seneki E3 2018 oyun fuarında Sony Interactive Entertainment’ın sunumunda Naughty Dog, The Last of Us: Part 2’nin dinamiklerini ve oynanış videosunu bizlere tanıtmıştı. The Last of Us: Part 2, bizlere tanıtıldı fakat oyuncuların büyük bir çoğunluğu gösterilen görüntülerin ve videoların sahte veya önceden hazırlandığını iddia ettiler. Bu iddialardan sonra yapımcı firma gösterilen

27 Haziran 2018, 15:05
PC Oyun Haberleri
Fortnite 5. Sezon Tarihi Belli Oldu
Sonraki Haber >>

Fortnite 5. Sezon Tarihi Belli Oldu

Battle Royale türünün sevilen oyunu Fortnite'ın 5. Sezonu için geri sayım başladı. Bu hafta sonu, oyuncular yüzde yüz fazla EXP kazanacak ve ödül kazanma şansları da artacak. Sezonun başlangıç tarihini 12 Temmuz 2018 saat 23:00 olarak açıklayan Sean Hamilton, oyuncuların bu hafta sonunu değerlendirmelerini istediklerini belirtti. Bol ödüllü geçen 4.Sezon sonrasında, 5. Sezonda bizi ne sürprizler

29 Haziran 2018, 15:58
Arama sonuçları