PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası

PUBG Mobile Güncelleme Sürüm 1.0 ve Yenilenmiş Erangel Haritası

PUBG Mobile artık oyun olmanın ötesinde bir yaşam tarzı desek doğru söylemiş oluruz. Sezon sıfırlamalında milyonlarca kişiyle birlikte aynı heyecanı yaşıyoruz. Oyuna yeni haritalar eklendikçe dünyamız genişliyor. Dünyanın en fazla nüfusuna sahip ülkekerinden biri olan Hindistan oyunu yasaklatabiliyor. Ülkemizde de geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunda çeşitli gerekçelerle oldukça büyük paralar harcanıyor.

 

Tüm bunlar olurken PUBG, oyun geliştirmelerine tam gaz devam ediyor. Bu kez 8 Eylül'de yenilenmiş Erangel haritası ve PUBG Güncelleme Sürüm 1.0 geliyor!

 

 

 

 

Güncellemeyi Dört Gözle Bekliyoruz!

 

8 Eylül'de güncellemesi tamamlanan Erangel'de buluşmak ve Güncelleme Sürüm 1.0'ın tadını doyasıya çıkarmak için uzun zamandır duymadığımız heyecanı duyuyoruz çünkü oyunu geliştiren firma böyle hissetmemiz gerektiğini söylüyor. Şu ana kadar açıklanan yeniliklerse şu şekilde: 

 

 

Yeni Teknoloji 

 

* Karakter İyileştirmeleri: Fiziksel temelli görselleştirme dokuları, görüntü temelli ışıklandırma ve noktasal aydınlatma getirildi. 


* Oyun Grafikleri Geliştirmeleri: Savaş sırasında görebileceğin bazı temel unsurlar geliştirildi. Parçacıklar, duman, hava darbesi, namlı ağzı ateşi.


* Çevre Geliştirmeleri: Gölge kalitesi atrırıldı. Işık geçirim efekti güncellendi. Işıklandırma sistemi geliştirilerek bitki örtüsü, gökyüzü ve su efektleri daha canlı hale getirildi. 

 

 

Yeni Kullanıcı Deneyimi 

 

* Yeni Etkileşimli Lobi: Oyunculara daha sürükleyici ve sezgisel bir kontrol deneyimi sunabilmek adına oyunun kullanıcı arayüzü ve etkileşim deneyimi tamamen yenilendi. 


* Yepyeni Arayüz: Orijinal stil korunarak mücadele, umut ve onur somutlaştırıldı. Bu üç kavram yeni çağın temelini oluşturacak! 


* Sistem Animasyonu İyileştirmeleri: Basitleştirilen arayüz içinde "oyunlar", "topluluk" ve "satın alımlar" 3 farklı kişisel alana ayrıldı. 

 


 

 

PUBG Mobile'a dahil olacak her yeniliği sana yakışacak biçimde, ustaca kullanabilmek için en ucuz ve güvenilir UC noktası her zaman olduğu gibi yeni sürümde de: GameSatış


PC Oyun Haberleri
Black Desert Yeni Sınıf Hashashin Geldi!
<< Önceki Haber

Black Desert Yeni Sınıf Hashashin Geldi!

Tüm Maceracılara merhaba! 2 Eylül tarihli bakım ile birlikte yeni sınıf Hashashin ve güncellemeyle birlikte yeni gelen, gelecek mevsimden esilenen Sonbahar Sezonu Sunucuları hazır! A) Yeni Sınıf Hashashin ve Özel Giriş Ödülleri Hashashin, yerli Valencia tanrılarının kudretiyle kum fırtınaları üzerinde etki sahibi olan sınıfın adıdır. Yakın dövüşte esas silahı Şemşir'dir ve yetenekleriyle kum f

02 Eylül 2020, 15:58
PC Oyun Haberleri
Ücretsiz, Büyücülü ve Battle Royale: Spellbreak
Sonraki Haber >>

Ücretsiz, Büyücülü ve Battle Royale: Spellbreak

Dünyayı etkisi altına alan yeni nesil oyun türü battle royale de devamlı gelişim göstermeye devam ediyor. Bu defa uçan kaçan büyücülerle oynuyoruz ve tatminin doruklarına doğru hızla yol alıyoruz. Spellbreak Çıktı! Oyun 3 Eylül 2020 tarihinde PC (Epic Games Store), PS4, Xbox One ve Switch için çapraz platform desteğiyle çıkış yaptı. 1 milyona yakın oyuncunun testlere katıldığı oyun tam kap

04 Eylül 2020, 09:47
04/09/2020
Toplam 1 oylamada 5 puan üzerinden 5,00 puan aldı.
Arama sonuçları