PUBG Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG Yeni Güncellemesi Yayınlandı!

Steam üzerinde en çok oynanan ve oyun dünyasında battle royale türünü popüler kılan PUBG geliştirilmeye devam ediyor. Geçen hafta duyurulan PUBG 7.3 güncellemesi aktif edildi.

 

Pubg 7.3 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

 

Duyurusunun geçen hafta yapılan oyuna birçok yenilik ve iyileştirmeler PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ile oyuna yeni sekmeler dışında C4 gibi bombalar da oyunda kullanılabilecek.

 

PUBG PC için gelen 7.3 güncellemesi bir sonra gelecek sezonlar için Battle Royale deneyimini geliştirecek oynanış mekanikleri de mevcut. Çivi Kapanları artık %50 oranında daha uzun olacak ve nişancı tüfekleri için gelen iyileştirmelerle PUBG Sezon 7 sona ermeye hazırlanıyor.

 

 

PUBG Güncelleme 7.3, C4 ve araç hasarlarına odaklanmış gibi gözüküyor. C4 paylayıcılar  artık fırlatılabilir olacak ve havada patlama imkanı sunacak. Bunun yanı sıra patladığında 25 metre geçerli alanda olan düşmanlara zarar verebilecek. Araçlar için gelen güncelleme ise hasar oranları ile ilgili. Artık araçlara isabet eden mermiler bölgesine göre farklı hasar oranlarına sahip oluyor. Araç sıfır noktasına düşmeden patlamıyorlar. Bunun gibi bir çok güncellemenin olduğu PUBG indirimli fiyatı ile GameSatış’ta sizleri bekliyor!


PC Oyun Haberleri
Cyberpunk 2077 Ertelendi!
<< Önceki Haber

Cyberpunk 2077 Ertelendi!

2020 senesinin en çok beklenen oyunlarından olan Cyberpunk 2077 yine ertelendi. Witcher serisi ile oyuncuların güvenini kazanan CD Projekt Red oyunun ertelendiğini sosyal medya hesabından açıkladı. RPG türünde geliştirilen Cyberpunk 2077, küçük bir teaser ile duyurulduğundan bu yana heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz senelerde oyunun fragmanı, oynanışı ve çıkış tarihi duyurulmuştu. İlk kez E3 2019

19 Haziran 2020, 12:01
PC Oyun Haberleri
FIFA 21 Çıkış Tarihi Duyuruldu! Türkiye Fiyatı ve Tüm Detaylar
Sonraki Haber >>

FIFA 21 Çıkış Tarihi Duyuruldu! Türkiye Fiyatı ve Tüm Detaylar

Futbol sever oyuncuların yakinen takip ettiği FIFA serisinin yeni oyunu Fifa 21 duyuruldu. Önümüzdeki aylarda çıkması beklenen yeni nesil konsollar için de çıkışını gerçekleştirecek FIFA 21, 9 Ekim 2020 tarihinde oyun severlerle buluşacak. FIFA 21 PC, Playstation4, Xbox One, Playstation 5 ve Xbox Series X için çıkışını gerçekleştirecek. Sony internet üzerinden yaptığı konferans ile yeni konsol

19 Haziran 2020, 15:35
Stok
Bonus
Alış
Satış
Adet
İşlem